-7 °C
0 °C

Sorsoltak az EBEL-ben

2014.03.03. 21:50

Kialakult az osztrák hokibajnokság, az EBEL negyeddöntőjének beosztása. Ezek szerint az alsóházból elsőként feljutó Sapa Fehérvár AV19 az alapszakaszban 4. helyen végzett Bolzano ellen folytatja, a negyedik győzelemmel lehet túljutni a párharcból. Az olaszok minket választottak.

A Fehérvár négyszer játszott az olasz csapattal – amely az első idényét tölti az EBEL-ben – az alapszakaszban. Elsőként, szeptember 14-én 6-3-ra kikapott az ifjabb Ocskay Arénában. Egy héttel később Bolzanóban 5-2-s hazai siker született. Október 19-én megint Olaszországban volt a meccs és a mieink büntetőkkel nyertek 4-3-ra. Az utolsó meccset karácsony előtt két nappal rendezték, megint Székesfehérváron és csúnya nagy verés, 3-7 lett a vége.

A sorozat tehát négy győzelemig tart, az első meccset idegenben játssza a Fehérvár, pénteken, Bolzanóban. A párosítás: