Mol Liga: óvott a Csíkszereda

2014.10.14. 17:42

A HSC Csíkszereda megóvta a Ferencváros elleni, hétfői jégkorong Mol Liga-mérkőzését. A hazai zöld-fehérek úgy nyertek hosszabbítás után 4-3-ra, hogy a hajrában kétgólos hátrányt dolgoztak le, majd a hirtelen halálban a győztes gólt is beütötték.

Az erdélyi klub keddi közleményében jelezte: 3-1-es vezetésüknél, 57:57 percnél "Kiss Gábor lövése egyértelműen kapuvas volt, mégis gólt ítéltek a játékvezetők". Ezen kívül "a Ferencváros egyenlítő találata amellett, hogy szabálytalan volt - a rúgó mozdulat egyértelmű, csakúgy, mint a kapuvas -, időn túl született".

A Csíkszereda azt kéri a liga illetékes bizottságától, hogy az összecsapást 57:57 perctől játsszák újra a legközelebbi Ferencváros elleni budapesti találkozó előtt, és a csapatok felállása legyen hasonló.