A Dallas sorozatban harmadszor nyert

2013.02.09. 11:11

Az NHL-ben pénteken csak egy meccset rendeztek, ezen a Dallas az Anaheimet győzte le. Az első harmabn 37 perc büntetést osztottak ki a bírók, a vendégektől Staubitzot már ekkor kizárták.

21. játéknap, 2013. február 8.

Dallas Stars–Anaheim Ducks 3-1 (2-0, 0-1, 1-0)

Dallas, American Airlines Center, 18 112 néző, vezette Dennis LaRue, Wes McCauley.
G.: Daley (Roy, Eriksson, 8:48, PP), Benn (Morrow, Goligoski, 12:59, PP), Eriksson (Roy, Goligoski, 52:46), ill. Bonino (Sbisa, Perry, 35:23).
Kiállítás: 15 perc, ill. 30 perc. Emberelőny: 5/2, ill. 3/0. Kapusok: Lehtonen 20/21, ill. Hiller 14/16, majd Fasth 11/12.

Sorozatban harmadik meccsét nyerte a Dallas, amely az első harmadban lőtt két góllal végig tartani tudta az előnyt a szezont remekül kezdő Anaheimmel szemben. Trevor Daley és Jamie Benn két emberelőnyös gólja meghatározta a meccs végső kimenetelét. Daley egyébként 56 meccses szünet után talált megint a kapuba. A Ducks kapujában ezúttal Jonas Hiller ketdett, de az első harmad után, sérülés miatt le kellett cserélni. Volt dolga a játékvezetőknek is, az első játékrészben 37 percnyi büntetést osztottak ki, Bred Staubitz tizenkét és fel perc játék után máris végleges kiállítást kapott.