Három vereség után is első az Anaheim

2013.11.17. 01:19

benn2.jpgKicsit elmaradtunk, de pótoljuk. A csütörtöki és a pénteki játéknap minden érdekessége most egy posztban. Kezdjük előbb csütörtökkel, két hétgólos meccs volt. Nagyon csúnyán megverték a Calgaryt, amelyet szokta és a Coloradót, amelyet nem szoktak. A Dallasban két legény is zseniális volt, Tyler Seguin öt, Jamie Benn hat pontot szerzett a Flames ellen. A góllövőlista vezetője Alexander Steen megint két gólt lőtt. Steven Stamkos nélkül is bombaerős a Tampa. Pénteken a súlyos sérülést szenvedett Jonathan Quicket helyettesítő Ben Scrivens zárt shutouttal. A Carolina, a Montréal, a Washington és a Winnipeg is szétlövéssel nyerte meccsét. A Minnesota sorozatban harmadik győzelmével már csoportharmadik. A játéknap előtt még ligautolsó Buffalo a Torontót győzte le. Az Anaheim kisebb gödörben, sorrendben harmadik meccsét bukta el. A Detroit pedig hazai jégén 11 meccse nem képes hosszabbításban, vagy szétlövésben meccset nyerni, most a Washingtonnal szemben bukott el így.

NHL 45. játéknap, 2013. november 14.

Boston Bruins-Columbus Blue Jackets 3-2 (1-1, 1-1, 0-0, 1-0)

Boston, TD Garden, 17 565 néző, vezette: Jean Hebert, Dennis LaRue.

Gólszerző: Loui Eriksson (3) – Zdeno Chara (4), Patrice Bergeron (4) 18:10; Shawn Thornton (2) – Gregory Campbell (2), Torey Krug (6) 30:09; Milan Lucic (8) 64:11; ill. Blake Comeau (2) – Mark Letestu (5), Derek MacKenzie (1) 12:48; Nick Foligno (4) – Nyikita Nyikitin (2).36:34.

Kapusok: Johnson 32/34 – Bobrovszkij 28/31.

Kapura lövések: 31 – 34. Kiállítások: 0/1 – 0/4. Emberelőny: 8 perc – 2 perc. Ütközések: 38 – 36. Buli elhozatal: 35 – 29. Blokkolt lövés: 11- 20.

A meccs három legjobbja: Milan Lucic (BOS), Chad Johnson (BOS), Ryan Johansen (CBJ).

Milan Lucic mentette meg a Bostont, a csatár 49 másodperccel a hosszabbítás vége előtt döntötte el a meccset. A csatár a meccs után elmondta, azért különösen boldog, mert ez az első overtime-os gólja pályafutása során. A Boston 12-7-re nyert a kapura lövéseket az utolsó harmadban, míg 2-1-re a hosszabbításban. A Bruins az utolsó öt hazai meccséből a negyediket nyerte meg. A columbusi Mark Letestu a 200. meccsét játszotta.

New York Islanders-Los Angeles Kings 2-3 (0-0, 2-0, 0-3)

Uniondale, Nassau Coliseum, 13 922 néző, vezette: Marc Joannette, Ian Walsh.

Gólszerző: Casey Cizikas (1) – Matt Martin (1), Cal Clutterbuck (2) 22:44; Aaron Ness (1) – John Tavares (15) 24:58; Szlava Vojnov (3) – Anze Kopitar (14), Justin Williams (7) 45:34; Tanner Pearson (1) – Szlava Vojnov (5), Linden Vey (2) PPG 52:15; Tyler Toffoli (3) – Jake Muzzin (8), Linden Vey (3) 58:33.

Kapusok: Poulin 21/24 – Scrivens 23/25.

Kapura lövések: 25 – 24. Kiállítás: 11 perc – 13 perc. Emberelőny: 0/4 – 1/3. Ütközések: 24 – 23. Buli elhozatal: 22 – 31. Blokkolt lövés: 15 – 11.

A meccs három legjobbja: Tyler Toffoli (LAK), Tanner Pearson (LAK), Aaron Ness (NYI).

Hiába érezte már a zsebében a két pontot az Islanders, az utolsó harmadban három gólt kapott. Az előző idényben bemutatkozó Tanner Pearson idei első gólját ütötte, előtte még egy kicsit videóztak a bírók. A hazaiaknál Aaron Ness élete első gólját szerezte. A gyerekarcú, 23 éves védő idén az ötödik meccsét játszotta, a 2011–2012-es szezonból már volt kilenc meccse

Tampa Bay Lightning-Anaheim Ducks 5-1 (2-0, 2-1, 1-0)

Tampa Bay, Tampa Bay Times Forum, 17 763 néző, vezette: Brad Meier, Kelly Sutherland.

Gólszerző: Valtteri Filppula (7) – Teddy Purcell (6), Matthew Carle (9) 11:52; Martin St. Louis (8) – J.T. Brown (1), Valtteri Filppula (7) PPG 16:25; Valtteri Filppula (8) – Victor Hedman (6), Martin St. Louis (10) PPG 23:16; Alex Killorn (5) – Martin St. Louis (11), Mark Barberio (2) 30:51; Victor Hedman (3) – Richard Panik (8), Tyler Johnson (4) 42:05; ill. Emerson Etem (5) – Cam Fowler (8), Francois Beauchemin (6) 36:07.

Kapusok: Bishop 24/25 – Hiller 15/20.

Kapura lövések: 20 – 25. Kiállítások: 20 perc – 20 perc. Emberelőny: 2/2 – 0/3. Ütközések: 19 – 27. Buli elhozatal: 39 – 25. Blokkolt lövés: 11 – 10.

A meccs három legjobbja: Valtteri Filppula (TBL), Martin St. Louis (TBL), Victor Hedman (TBL).

Megy ez Steven Stamkos nélkül is. A Tampa már másodszor nyert simán azóta, hogy legeredményesebb játékosa a sípcsontját törte. A három pontig jutó Valtteri Filppula vette át Stamkos szerepét, a Lightnings idei hét meccséből mindet megnyerte a nyugati konferenciás ellenfele ellen. A Bolts ráadásul most a nagyon jó Anaheimet győzte le nagyon simán

Chicago Blackhawks-Phoenix Coyotes 5-4 (2-2, 1-2, 1-0, 0-0, 1-0)

Chicago, United Center, 21 762 néző, vezette: Dan O'Rourke, Kyle Rehman.

Gólszerző: Brandon Saad (5) – Patrick Kane (8), Nick Leddy (7) 02:37; Patrick Sharp (5) – Jonathan Toews (8), Patrick Kane (9) PPG 06:22; Marian Hossa (9) – Jonathan Toews (9), Duncan Keith (13) 25:05; Brandon Pirri (4) – Brent Seabrook (10), Nick Leddy (8) 43:00; Brandon Pirri (SO); ill. Michael Stone (4) – Mikkel Boedker (9), Rob Klinkhammer (5) 07:03; Shane Doan (9) – Keith Yandle (14), Mike Ribeiro (9) PPG 14:04; Lauri Korpikoski (3) – Radim Vrbata (8), Keith Yandle (15) 34:55; Michael Stone (5) – Shane Doan (6), Oliver Ekman-Larsson (12) 37:06.

Kapusok: Crawford 26/30 – Smith 48/52

A meccs három legjobbja: Marian Hossa (CHI), Brent Seabrook (CHI), Michael Stone (PHX).

Szétlövésben nyert a Chicago és ezzel átvette ezzel megelőzte a Coloradót csoportjában. A Blackhawks 52-szer lőtt kapura, ennyit még egyszer sem ebben a szezonban. Már az sem  meglepő, hogy Mike Smith-nek kellett ezzel szembenéznie, a Phoenix kapusa kapta eddig a legtöbb kapura lövést ebben az idényben, 18 meccsen 607 lövéssel nézett szembe. A veresége ellenére az újabb egy ponttal a Phoenix 1998 óta nem kezdte ilyen jól a szezont.

St. Louis Blues-Colorado Avalanche 7-3 (1-1, 4-0, 2-2)

St. Louis, Scottrade Center, 14 190 néző, vezette: Chris Rooney, Francois St. Laurent.

Gólszerző: Derek Roy (5) – T.J. Oshie (11), Alex Pietrangelo (10) PPG 01:54; David Backes (7) – T.J. Oshie (12), Derek Roy (5) PPG 22:49; Alexander Steen (15) – David Backes (11), T.J. Oshie (13) 27:16; Vlagyimir Taraszenko (6) – Patrik Berglund (5), Jaden Schwartz (7) 32:09; Chris Stewart (3) – Kevin Shattenkirk (12), Derek Roy (6) PPG 34:39; Alexander Steen (16) – David Backes (12), T.J. Oshie (14) 42:11; Jay Bouwmeester (1) – Vlagyimir Taraszenko (4), Alex Pietrangelo (11) 48:36; ill. Nathan MacKinnon (3) – Paul Stastny (8), Gabriel Landeskog (9) PPG 05:30; Matt Duchene (12) – Nate Guenin (3), Ryan O'Reilly (6) 44:36; Ryan O'Reilly (7) – Jamie McGinn (4), Nick Holden (1) 51:06

Kapusok: Halak 21/24 – Giguere 18/23, Varlamov 4/6.

A meccs három legjobbja: T.J. Oshie (STL), Alexander Steen (STL), Derek Roy (STL).

Erre azért kevesen számítottak. A nyugati konferencia, Center-divíziójának két nagyszerűen szereplő csapatának meccsén alapos verést kapott a Colorado, amelynek ez volt még csak a második idegenbeli veresége a szezonban. A liga jelenleg legjobb góllövője, Alexander Steen kétszer is betalált, 16-nál tart. De még ennél is nagyszerűbb volt T.J. Oshie, aki négy gólpasszt adott. A meccsről hiányzó Carlo Colaiacovo egyéves megállapodást írt a alá a St. Louisszal.

Calgary Flames-Dallas Stars 3-7 (0-1, 1-4, 2-2)

Calgary, Scotiabank Place, 19 289 néző, vezette: Tom Kowal, Rob Martell.

Gólszerző: Matt Stajan (2) – David Jones (3), Dennis Wideman (10) 35:01; David Jones (4) – Kris Russell (7), Sven Baertschi (5) PPG 44:46; Matt Stajan (3) – TJ Galiardi (5) SHG 52:16; ill. Stephane Robidas (2) – Brenden Dillon (5), Jamie Benn (11) 06:27; Tyler Seguin (9) – Jamie Benn (12), Valerij Nyicsuskin (5) 21:19; Jamie Benn (7) – Tyler Seguin (10), Alex Goligoski (2) 24:25; Tyler Seguin (10) – Jamie Benn (13), Alex Goligoski (3) 28:32; Ryan Garbutt (2) – Antoine Roussel (4), Alex Goligoski (4) 31:56; Tyler Seguin (11) – Valerij Nyicsuskin (6), Jamie Benn (14) 40:30; Tyler Seguin (12) – Jamie Benn (15), Szergej Goncsar (3) PPG 56:21.

Kapusok: Berra 13/17, Ramo 12/15 – Lehtonen 25/28

A meccs három legjobbja: Jamie Benn (DAL), Tyler Seguin (DAL), Matt Stajan (CGY).

Két hokisnak biztosan örökre emlékezetes marad ez a meccs, Tyler Seguin még sosem lőtt négy gólt, Jamie Benn pedig nem szerzett hat pontot egy meccsen. Most már mindkét dallasinak ez a karriercsúcsa. A Seguin, Benn, Nyicsuskin sor 13 pontot hozott össze, ez egészen kivételes teljesítmény. Dennis Wideman a 600., Tim Jackman a 400. meccsét játszotta.

Vancouver Canucks-San Jose Sharks 1-2 (0-0, 1-0, 0-1, 0-1)

Vancouver, Rogers Arena, 18 910 néző, vezette: Ghislain Hebert, Kevin Pollock.

Gólszerző: Kevin Bieksa (1) – Henrik Sedin (18), Alexandre Burrows (3) PPG 33:40; ill. Tomas Hertl (11) – Dan Boyle (4), Joe Thornton (18); Dan Boyle (5) – Joe Pavelski (14), Logan Couture (11) PPG 62:38.

Kapusok: Luongo 28/30 – Niemi 34/35.

Kapura lövések: 35 – 30. Kiállítások: 15 perc – 11 perc. Emberelőny:1/2 – 1/4. Ütközések: 16 – 12. Buli elhozatal: 39 – 37. Blokkolt lövés: 25 – 21.

A meccs három legjobbja: Roberto Luongo (VAN), Kevin Bieksa (VAN), Antti Niemi (SJS)

Henrik Sedin fegyelmezetlensége hozta meg a San Jose újabb győzelmét. A svéd jutott kiállításra a hosszabbításban és Dan Boyle 31 másodperccel később belőtte a győztes gólt. A meccs legnagyobb ovációját Gordie Howe kapta, akit a meccs felénél talált meg a kamera.

NHL 46. játéknap, 2013. november 15.

Buffalo Sabres-Toronto Maple Leafs 3-1 (0-0, 2-1, 1-0)

Buffalo, First Niagara Center, 19 070 néző, vezette: Greg Kimmerly, Chris Lee.

Gólszerző: Steve Ott (3) – Tyler Myers (4), Mark Pysyk (3) PPG 29:45; Marcus Foligno (3) – Steve Ott (4), Drew Stafford (5) 35:22; Christian Ehrhoff (1) – Mark Pysyk (4) EN 59:32; ill. Trevor Smith (2) – David Clarkson (2), Mason Raymond (7) 26:25.

Kapusok: Miller 32/33 – Bernier 24/26.

A meccs három legjobbja: Steve Ott (BUF), Ryan Miller (BUF), Drew Stafford (BUF).

Ted Nolan bemutatkozott, visszatérése remekül sikerült, a Buffalo végre elkerült a liga utolsó helyéről. Ryan Miller remekül védett és a csapat kapitánya, Steve Ott lett a meccs embere. A német Christian Ehrhoff idei első gólját szerezte.

New Jersey Devils-Los Angeles Kings 0-2 (0-0, 0-0, 0-2)

Newark, Prudential Center, 12 168 néző, vezette: Paul Devorski, Graham Skilliter.

Gólszerző: Dwight King (6) – Jake Muzzin (9), Justin Williams (8) 53:08; Anze Kopitar (5) – Drew Doughty (6), Willie Mitchell (2) PPG, EN 59:57.

Kapusok: Schneider 19/20 – Scrivens 26/26

A meccs három legjobbja: Ben Scrivens (LAK), Dwight King (LAK), Cory Schneider (NJD).

Ezúttal is nullázást látott a Prudential Center közönsége, csak éppen most ennek nem nagyon örült, a vendég Los Angeles nyert. A Kings egy nappal azután, hogy három utolsó harmados góllal verte az Islanderst, most is az utolsó 20 percben volt eredmény, két gólja két pontot ért, Ben Scrivens eddig remekül helyettesíti az agyéksérülés miatt hazautazó Jonathan Quicket, akire várhatóan hónapokig nem számíthat csapata, az is előfordulhat, hogy idén már nem védhet a remek kapus.

Pittsburgh Penguins-Nashville Predators 4-1 (2-1, 2-0, 0-0)

Pittsburgh, CONSOL Energy Center, 18 606 néző, vezette: Kyle Rehman, Chris Rooney.

Gólszerző: Pascal Dupuis (3) – Matt D'Agostini (1), Brandon Sutter (5) 12:36; James Neal (1) – Jevgenyij Malkin (14), Sidney Crosby (16) PPG 15:56; Kris Letang (4) – Jevgenyij Malkin (15), James Neal (2) 27:58; Brandon Sutter (3) – Jussi Jokinen (5), Paul Martin (6) 38:37; ill. Gabriel Bourque (2) – Kevin Klein (1) 02:28.

Kapusok: Fleury 17/18 – Mazanec 21/25, Hutton 8/8.

A meccs három legjobbja: James Neal (PIT), Brandon Sutter (PIT), Jevgenyij Malkin (PIT)

James Nealnek a tavalyi playoff óta kellett várnia erre a napra. A legutóbbi idény alapszakaszában 40 meccsen 21 gólig jutott, aztán a rájátszás 13 meccsén hatszor talált be. Idén a negyedik meccsét játszotta, október 3-án sérült meg, november 9-én tért vissza és most meg van az első gólja is.

Carolina Hurricanes-Anaheim Ducks 3-2 (0-0, 1-1, 1-1, 0-0, 1-0)

Raleigh, PNC Arena, 14 802 néző, vezette: Francis Charron, Dan O'Rourke.

Gólszerző: Eric Staal (4) – Alexander Semin (6), Ryan Murphy (5) PPG 39:43; Drayson Bowman (2) – Andrej Sekera (6) 43:01, Chris Terry (SO); ill. Corey Perry (12) – Ryan Getzlaf (13) 38:00; Dustin Penner (4) – Corey Perry (11), Cam Fowler (9) PPG 47:18.

Kapusok: Peters 28/30 – Fasth 21/23.

A meccs három legjobbja: Justin Peters (CAR), Drayson Bowman (CAR), Corey Perry (ANA).

Kisebb gödörbe került az Anaheim, egymás után harmadszor kapott ki, igaz most csak szétlövésben, pedig a Carolina igazán rossz büntetőző. A 2011-es szezon óta ez volt a 10. ilyen meccse és csak a harmadikat nyerte meg. Justin Peters pedig külön dicséretet érdemel, Cam Ward és Anton Hudobin sérülése miatt játéklehetőséghez jutott kapus él is vele, öt vereség után, a legutóbbi öt meccsen négyszer nyert, egyszer a hosszabbításig vitte csapatát, ezen az öt meccsen 144 lövésből 138-at fogott meg. Ryan Getzlaf sérülése után visszatért, gólpasszt adott.

Columbus Blue Jackets-Montréal Canadiens 2-3 (2-1, 0-1, 0-0, 0-0, 0-1)

Columbus, Nationwide Arena, 11 562 néző, vezette: Gord Dwyer, Brad Watson.

Gólszerző: RJ Umberger (4) – Nick Foligno (4), James Wisniewski (13) 15:33; Artyom Anyiszimov (5) – Nyikita Nyikitin (3), David Savard (5) 17:12; ill. Alex Galchenyuk (4) 19:52; Lars Eller (7) – Daniel Briere (3), Andrej Markov (9) PPG 27:34; David Desharnais (SO).

Kapusok: McElhinney 38/40 – Budaj 23/25.

A meccs három legjobbja: Curtis McElhinney (CBJ), Lars Eller (MTL), David Desharnais (MTL).

Elsősorban a 38-szor védő Curtis McElhinney érdemel dicséretet, de a columbusi kapus is kevés volt a győzelemhez, David Desharnais büntetőgóljával nyert a Canadiens. A Blue Jackets számára nem is a vereség, inkább Marian Hossa elvesztése jelentette a nagyobb fájdalmat, szombatra derült ki, hogy a veterán csatár legalább másfél hónapig nem játszhat térdsérülése miatt.

Ottawa Senators-Boston Bruins 4-2 (1-2, 0-0, 3-0)

Ottawa, Canadian Tire Centre, 19 538 néző, vezette: Wes McCauley, Don VanMassenhoven.

Gólszerző: Chris Neil (3) 19:10; Jason Spezza (9) – Erik Karlsson (13), Milan Michalek (8) 41:32; Jared Cowen (3) – Cory Conacher (2), Jason Spezza (9) 45:42; Bobby Ryan (10) 50:11; ill. Loui Eriksson (4) – Matt Bartkowski (3), Patrice Bergeron (5) 06:03; Brad Marchand (3) – Matt Bartkowski (4), Loui Eriksson (5) 09:50.

Kapusok: Anderson 30/32 – Rask 27/31.

A meccs három legjobbja: Jason Spezza (OTT), Craig Anderson (OTT), Chris Neil (OTT).

A Senators egy nagyon hosszú sorozatot szakított meg, 11 meccs után először sikerült verni a Bostont, ráadásul Jason Spezza góljával és gólpasszával.

Detroit Red Wings-Washington Capitals 3-4 (2-1, 1-0, 0-2, 0-0, 0-1)

Detroit, Joe Louis Arena, 20 066 néző, vezette: Francois St. Laurent, Justin St. Pierre.

Gólszerző: Johan Franzen (3) – Jakub Kindl (6), Danny DeKeyser (6) PPG 15:52; Johan Franzen (4) – Tomas Tatar (2), Darren Helm (1) 18:10; Danny DeKeyser (2) – Johan Franzen (5), Jakub Kindl (7) PPG 39:42; ill. Brooks Laich (3) – Steve Oleksy (5) 05:50; Alekszandr Ovecskin (15) – Marcus Johansson (15), Nicklas Backstrom (16) 43:19; Michael Latta (1) – John Carlson (4), Karl Alzner (3) 51:54; Nicklas Backström (SO).

Kapusok: Howard 30/33 – Holtby 34/37.

A meccs három legjobbja: Nicklas Backström (WSH), Alekszandr Ovecskin (WSH), Johan Franzen (DET).

A hosszabbítást pedig nem a Detroitnak találták ki. A Joe Louis Arenában egymás után tizenegyedszer kapott ki a rendes játékidő után. A Washington pedig annak örülhet, hogy 3-1-s vezetés után is haza tudta vinni a két pontot.

Minnesota Wild-Florida Panthers 3-2 (2-0, 0-0, 1-2)

St. Paul, Xcel Energy Center, 18 102 néző, vezette: Steve Kozari, Frederick L'Ecuyer.

Gólszerző: Zach Parise (10) – Mikko Koivu (12), Jason Pominville (4) PPG 04:59; Jason Pominville (12) – Jared Spurgeon (6), Nino Niederreiter (8) 13:38; Charlie Coyle (2) – Mikko Koivu (13), Ryan Suter (12) 51:38; Tomas Kopecky (1) – Jesse Winchester (4) 43:31; Jonathan Huberdeau (4) – Nick Bjugstad (4) 48:59

Kapusok: Harding 22/24 – Thomas 17/20.

A meccs három legjobbja: Jason Pominville (MIN), Jared Spurgeon (MIN), Mikko Koivu (MIN).

Az egész ligát figyelembe véve már a hetedik legjobb eredmény a Minnesotáé, amely sorozatban harmadszor tudott nyerni. A kapus osh Harding kilencből kilenc győzelemmel áll hazai jégen, és a Wildnál több pontot eddig senki sem szerzett otthon, az Anaheim veretlen, de nekik csak nyolc hazai meccsük van, míg a Minnesotának 20 pontja. Harding mögé az AHL-ből felhívták a fiatal svéd Johan Gustafssont.

Winnipeg Jets-Philadelphia Flyers 3-2 (1-2, 0-0, 1-0, 0-0, 1-0)

Wiinipeg, MTS Centre, 15 004 néző, vezette: Brian Pochmara, Mike Hasenfratz.

Gólszerző: Dustin Byfuglien (2) – Devin Setoguchi (6), Olli Jokinen (8) PPG 05:36; Dustin Byfuglien (3) – Olli Jokinen (9), Evander Kane (6) PPG 54:23; Bryan Little (SO); ill. Scott Hartnell (3) – Jakub Voracek (6), Claude Giroux (10) 06:25; Wayne Simmonds (2) – Scott Hartnell (2), Kimmo Timonen (2) PPG 11:45.

Kapusok: Pavelec 32/34 – Mason 36/38.

A meccs három legjobbja: Dustin Byfuglien (WPG), Blake Wheeler (WPG), Steve Mason (PHI).

Sorrendben a negyedik meccsét nyerte a Winnipeg, a csatárból lett védő, Justin Byfuglien kétszer is eredményes volt. A Jets a legrosszabb emberelőyn kihasználással kezdte a meccset, korábban 71 lehetőségből csak hat gólt sikerült lőni, ezen a találkozón viszont 4-ből kettőt. A Flyers továbbra sem nyert úgy meccset ebben a szezonban, amikor nem ők szerezték az első gólt.

Edmonton Oilers-San Jose Sharks 1-3 (0-2, 1-1, 0-0)

Edmonton, Rexall Place, 16 839 néző, vezette: Ghislain Hebert, Kevin Pollock.

Gólszerző: Nail Jakupov (3) – Sam Gagner (2), Ales Hemsky (7) PPG 32:48; ill. Joe Pavelski (7) – Patrick Marleau (10), Logan Couture (12) PPG 15:44; Tomas Hertl (12) – Joe Thornton (19), Tommy Wingels (9) 17:13; Patrick Marleau (10) – Jason Demers (9), Joe Thornton (20) 23:45.

Kapusok: Dubnyk 34/37 – Stalock 30/31.

A meccs három legjobbja: Joe Thornton (SJS), Patrick Marleau (SJS), Devan Dubnyk (EDM).

Nagyon nem megy még mindig az Edmontonnak, az Oilers mindössze négy győzelemmel áll, míg a ligában második legjobb San Jose már 13 sikernél áll. A Sharksban Thomas Hertl már 12. gólját szerezte. Az Edmonton ráadásul otthon kevés örömöt szerez a szurkolóinak, nyolc meccséből eddig egyetlen egyet nyert meg. Ebből idén sem lesz playoff.