Emberfeletti, amit a Las Vegas művel

2018.05.05. 09:50

Majdnem elszórakozta négygólos előnyét a Vegas Golden Knights az NHl rájátszásában, de végül 5-3-ra nyert a San Jose ellen, ezzel már csak egy győzelemre van a nyugati főcsoport döntőjétől. Egészen hihetetlen, amit az újonc ebben a szezonban művel.

Alex Tuch két góljával, a harmadik harmad 9. percében már 4-0 volt a Las Vegas javára, de aztán beindult a kaliforniai henger és hat perc alatt három gólt vágtak. A végén már a kapust is lehozták, így született (üres kapura) a Golden Knights utolsó gólja. Emberfeletti teljesítményt mutatott be a kapus Marc-Andre Fleury, 27-szer védet jól, közte ilyen bravúrt is.

A másik ágon a Boston hosszabbítás után kapott ki a Tampától, amely ezzel már 3-1-re vezet a párharcban. A liga egyik legundorítóbb figurájának tartott bostoni Brad Marchand megint szerepelt egyet. Mostanában azzal bosszantja ellenfeleit, hogy szájon csókolja őket. Ezúttal Ryan Callahan kapott egyet ebből a gusztustalanságból.