Orsolya
7 °C
15 °C

Néha úgy érzed, mintha két valóság létezne?

Több infó

Támogasd a független újságírást, támogasd az Indexet!

Nincs másik olyan, nagy elérésű online közéleti médiatermék, mint az Index, amely független, kiegyensúlyozott hírszolgáltatásra és a valóság minél sokoldalúbb bemutatására törekszik. Ha azt szeretnéd, hogy még sokáig veled legyünk, akkor támogass minket!

Milyen rendszerességgel szeretnél támogatni minket?

Mekkora összeget tudsz erre szánni?

Mekkora összeget tudsz erre szánni?

Tótka Sándor triplázott 200 méteren

2016.07.16. 16:33

Tótka Sándor egyesben, párosban és négyesben is aranyérmet szerzett 200 méteren a szolnoki kajak-kenu országos bajnokság szombati zárónapján. Az UTE kajakosa párosban világbajnok társával, Molnár Péterrel lett első, míg négyesben Molnár mellett Birkás Balázs és Balaska Márk volt a csapattársa, írta az MTI.

A kenusoknál az olimpiára készülő Hajdu Jonatán nyert egyesben, párosban és négyesben pedig a győriek hajója bizonyult a leggyorsabbnak.

férfiak:

200 m:

K-1:

1. Tótka Sándor (UTE) 36.872 mp

2. Birkás Balázs (EDF Démász Szeged) 37.705

3. Molnár Péter (BHSE) 38.718

K-2:

1. Molnár, Tótka 33.132

2. Balaska Márk, Birkás (Váci Vasutas, EDF Démász Szeged) 33.259

3. Dombi Rudolf, Bán Kristóf (UTE, FTC) 34.266

K-4:

1. Molnár, Tótka, Balaska, Birkás 30.617

2. Kerék László, Szeiler Máté, Hájos Bálint, Varga Márk (FÉMALK BOMBA) 32.570

3. Kugler Attila, Rab Ábris, Fodróczi Vilmos, Csontos Zsolt (Vasas, FÉMALK BOMBA, Pécs) 33.677

C-1:

1. Hajdu Jonatán (Dunaferr) 42.730

2. Nagy Péter (Graboplast Győr) 42.984

3. Lantos Ádám (Graboplast Győr) 43.004

C-2:

1. Nagy, Lantos 42.555

2. Széles Gábor, Horváth Ákos (Graboplast Győr) 43.609

3. Balla Levente, Hajnal Jenő (Graboplast Győr) 43.689

C-4:

1. Széles, Nagy, Lantos, Varga Dávid (Graboplast Győr) 37.734

2. Kiss Tamás, Dóczé Ádám, Androkity Marcell, Jakus Zoltán (Csepeli KKE) 38.081

3. Vörös Balázs, Németh Szabolcs, Korisánszky Dávid, Ballér Tamás (KSI SE, Merkapt-Mekler ITSE) 38.141

5000 m:

K-1:

1. Noé Milán (BHSE) 21:37.340 p

2. Csontos Csaba (BHSE) 21:38.424

3. Györgyjakab Máté (UTE) 21:47.134

C-1:

1. Kiss 24:04.229

2. Androkity 24:05.856

3. Dóri Bence (UTE) 24:22.036

nők:

----

200 m:

K-1:

1. Lucz Dóra (UTE) 45.088

2. Hagymási Réka (BHSE) 45.561

3. Szabó Ágnes (KSI SE) 46.374

K-2:

1. Katrinecz Rita, Malcsiner Eszter (UTE) 40.166

2. Hagymási Anita, Hagymási R. (BHSE) 40.279

3. Csernák Edina, Jeszenszky Petra (Váci Vasutas, MAFC) 43.419

K-4:

1. Katrinecz, Szilágyi Anett, Malcsiner, Szabó Á. (UTE, KSI SE) 39.637

2. Czéllai-Vörös Zsófia, Bordács Blanka, Farkasdi Ramóna, Pető Réka (Graboplast Győr) 41.450

3. Fülöp Fanni, Fülöp Adriána, Törő Judit, Pintér Titanilla (City-Gas) 45.430

C-1:

1. Devecseriné Takács Kincső (Graboplast Győr) 53.126

2. Balla Virág (Graboplast Győr) 53.513

3. Lakatos Zsanett (Graboplast Győr) 53.806

5000 m:

K-1:

1. Csay Renáta (Graboplast Győr) 23:25.223 p

2. Horváth Noémi (BHSE) 23:25.496

3. Bara Alexandra (KSI SE) 23:39.263