A meccs gólja legalább a Győré volt

2012.04.02. 10:35

A Győr érthetetlenül csuklott össze a román Valcea elleni kézilabda Bajnokok Ligája elődöntőn, és szenvedett 35-31-es vereséget. A félidei négygólos vezetést (17-13) Andrea Lekic szerezte meg egy sokáig emlékezetes góllal, amikor beugrott a hatos fölé kínaira, és ha a háta mögé is jött a labda, a levegőben visszanyúlt, és háttal a kapunak, a lábai között a román kapuba juttatta.

Az egész meccsen jól védő Dinu ilyen megoldásra nem számíthatott, nem is védhette.

Ezenkívül emeli az értékét még, hogy pár másodperc volt hátra a félidőből, és szorított helyzetből is sikerült pontosan befejezni egy akciót.

Hogy ez a gól, illetve a második félidő elején dobott másik kínai hitette el a Győrrel, hogy ez a meccs megvan, nem tudni.

A Valcea 35-31-re nyert, mert a magyar védekezés megingásait könnyen használták ki, illetve a lerohanásaik is sikeresek voltak.