Júlia, Rita
13 °C
26 °C

Ne keresse tovább, itt a programja vasárnaptól

2014.12.04. 14:10

A magyar-horvát közös rendezésű női kézilabda Európa-bajnokságon ilyen csoportmeccsek lesznek.

  • A csoport (Győr): Magyarország, Spanyolország, Oroszország, Lengyelország
  • B csoport (Debrecen): Norvégia, Dánia, Románia, Ukrajna
  • C csoport (Varasd): Svédország, Németország, Horvátország, Hollandia
  • D csoport (Eszék): Montenegró, Franciaország, Szerbia, Szlovákia


    december 7., vasárnap:
    1. forduló:
A csoport: Spanyolország-Lengyelország 18.00, Magyarország-Oroszország 20.30
B csoport: Norvégia-Románia 18.15, Dánia-Ukrajna 20.30

    december 8., hétfő:
    1. forduló:
C csoport: Németország-Hollandia 18.00, Svédország-Horvátország 20.15
D csoport: Franciaország-Szlovákia 18.00, Montenegró-Szerbia 20.15

    december 9., kedd:
    2. forduló:
A csoport: Oroszország-Spanyolország 18.15, Magyarország-Lengyelország 20.30
B csoport: Románia-Dánia 18.15, Ukrajna-Norvégia 20.30

    december 10., szerda:
    2. forduló:
C csoport: Hollandia-Svédország 18.00, Horvátország-Németország 20.15
D csoport: Szerbia-Franciaország 18.00, Szlovákia-Montenegró 20.15

    december 11., csütörtök:
    3. forduló:
A csoport: Oroszország-Lengyelország 18.15, Magyarország-Spanyolország 20.30
B csoport: Románia-Ukrajna 18.15, Norvégia-Dánia 20.30

    december 12., péntek:
    3. forduló:
C csoport: Svédország-Németország 18.00, Horvátország-Hollandia 20.15
D csoport: Montenegró-Franciaország 18.00, Szerbia-Szlovákia 20.15

    december 13., szombat:
    középdöntő, 1. forduló:
I. csoport (Debrecen): A csoport 3. helyezettje-B csoport 2. helyezettje, A2-B3, A1-B1

    december 14., vasárnap:
    középdöntő, 1. forduló:
II. csoport (Zágráb): C3-D2, C2-D3, C1-D1

    december 15., hétfő:
    középdöntő, 2. forduló:
I. csoport (Debrecen): A3-B1, A1-B3, A2-B2

    december 16., kedd:
    középdöntő, 2. forduló:
II. csoport (Zágráb): C3-D1, C1-D3, C2-D2

    december 17., szerda:
    középdöntő, 3. forduló:
I. csoport (Debrecen): A1-B2, A2-B1, A3-B3
II. csoport (Zágráb): C1-D2, D1-C2, C3-D3

    (Az I. csoportban 16.00, 18.15 és 20.30, a II. csoportban 15.45, 18.00 és 20.15 órakor kezdődnek a mérkőzések.)

    december 18., csütörtök:
pihenőnap

    december 19., péntek (Papp László Sportaréna):
az 5. helyért (I.3-II.3) 15.30
elődöntő 18.00 és 20.30

    december 20., szombat:
pihenőnap

    december 21., vasárnap (Papp László Sportaréna):
a 3. helyért 15.30
döntő 18.00