Koronavírus adatok

2022. jan. 21.
Oltottak Kórházban Elhunytak Fertőzöttek
Zelma, Rajmund
-7 °C
1 °C

Székely Norbert hosszabbított a Sopronnal

2012.04.12. 11:56

A következő idényben is Székely Norbert vezetőedző irányítja a bajnoki címvédő és márciusban Magyar Kupa-győztes Uniqa-Euroleasing Sopron női kosárlabdacsapatának a felkészülését. A klub csütörtökön tájékoztatta arról az MTI-t, hogy a zöld-sárgákat négy-négy bajnoki aranyéremre és kupadiadalra, továbbá 2009-ben Euroliga négyes döntőbe vezető tréner meghosszabbította szerződését.

„Székely Norbert vezetőedzőnk újabb egy évvel meghosszabbította szerződését, így ősztől a 11. szezonját kezdi meg klubunk kötelékei között - fogalmazott Török Zoltán ügyvezető. A szakmai állandóság valamennyi csapatsportágat figyelembe véve egyre inkább kiveszőben van, ezért is örülök annak, hogy ő irányítja a jövőben is csapatunkat. Jelenlegi legfontosabb feladatunk a hétfőn kezdődő bajnoki döntő, minden idegszálunkkal arra koncentrálunk. Maximálisan megbízunk a jelenlegi játékosállományban, és hiszünk benne, hogy csapatunk, folytatva imponáló sorozatát, megszerzi klubunk történetének nyolcadik bajnoki címét.”  • Vennék
  • Hírek