• Blog.hu
  • Fórum
  • Indavideó
  • Napi.hu
  • Dívány
  • Totalcar
  • Femina
  • Port.hu
  • We ❤︎ Budapest
  • Velvet
  • Címlap
  • Rovatok
  • Friss hírek
    • Facebook
    • Twitter
    • Tumblr
    • Reddit
  • Napi.hu
  • Dívány
  • Totalcar
  • Femina
  • Port.hu
  • We ❤︎ Budapest
  • Velvet
2023. 03. 26. vasárnap
Emánuel
EUR 384,52 Ft USD 357,34 Ft GBP 437,10 Ft BUX 41 819 Ft OTP 9 844 Ft MOL 2 474 Ft
4 °C
17 °C
Belföld Külföld Gazdaság Kult Vélemény Tech-Tud Sport Fomo 24 Óra Blog Videó Podcast
  • Sport
  • Kosárlabda
  • nba
  • kosárlabda
  • lebron james

Horror áron kínálják a jegyeket LeBron James történelmi csúcsdöntésére

afp.com-20230203-PH-GTY-1461897306-highres
- aá -
- aá -
2023.02.03. 10:57
Index.hu logo

Kövesse az Indexet Facebookon is!

Követem!

A címlapról ajánljuk

Kareem Abdul-Jabbar, az észak-amerikai kosárlabda-bajnokság történetének jelenlegi legeredményesebb pontszerzője élőben fogja követni, ahogyan LeBron James, a Los Angeles Lakers sztárja megdönti rekordját. Közben a kaliforniai klub kapva kap az alkalmon és az egekbe emelte a következő két hazai mérkőzésre szóló belépőjegyek árát.

Sajtóhírek szerint a 75 éves legendás játékos is ott ül majd a pálya szélén a Lakers következő két hazai mérkőzésén. A kaliforniai gárda vasárnap a New Orleans Pelicans otthonában lép pályára, majd szerdán az Oklahoma City Thundert, pénteken pedig a Milwaukee Bucks együttesét fogadja.

Szinte biztos, hogy a négyszeres bajnok James a két hazai találkozó egyikén adja majd át a múltnak a korábbi Lakers-legenda sokáig megdönthetetlennek hitt csúcsát (38 387), amelytől már csak 63 ponttal marad el.

Kareem Abdul-Jabbar gesztusa azért meglepetés, mert a két sztár a múltban többször is egymásnak feszült különböző okok miatt, így kapcsolatuk igencsak fagyosnak tekinthető. Októberben például a szintén legendás NBA-játékos, Magic Johnson – Jabbar korábbi csapattársa – azt mondta, a rekord elvesztése Jabbarnak „keserű pirula lesz, amit le kell nyelnie”.

Közben a Lakers a két mérkőzésre bődületes jegyáremelést eszközölt: a Vivid Seats jegyértékesítő piac adatai szerint a Los Angeles-iek keddi, Thunder elleni mérkőzésére szóló belépők átlagára 1152 dollárra emelkedett, ami hihetetlen, 390 (!) százalékos növekedést jelent a 2022–23-as szezon első napja óta, a legolcsóbb jegy ára erre a mérkőzésre jelenleg 326 dollár.

A Bucks elleni csütörtöki meccsre az átlagár 1302 dollár, ami 175 százalékos ugrás a szezon elejéhez képest, a legolcsóbb ticket ára pedig 357 dollár. Ennek a meccsnek azért van különös jelentősége, mert éppen ebben a két csapatban játszott 20 éves pályafutása során Abdul-Jabbar.

(Borítókép: LeBron James 2023. február 2-án. Fotó:  ANDY LYONS / GETTY IMAGES NORTH AMERICA / Getty Images / AFP)

Ma is tanultam valamit 1-2-3-4.
Maradj otthon és tanulj valamit ...ma is, ...holnap is, ...holnapután is
Maradj otthon és tanulj valamit ...ma is, ...holnap is, ...holnapután is
Index.hu logo

Kövesse az Indexet Facebookon is!

Követem!

Ehhez a cikkhez ajánljuk



Bookline
Ananyo Bhattacharya Neumann János
5950 Ft
Karády Anna Zserbó
5100 Ft
Ingatlan.com
  • Hírek
  • Hazai áramtarifák és árak 2023-ban
Money.hu
  • Árfolyam
  • Hogy mehet csődbe egy nagy bank, és mit jelent ez az ügyfelekre nézve?
  • Impresszum
  • Médiaajánlat
  • Szerzői jogok
  • Adatvédelmi elvek
  • Süti szabályzat
  • Süti beállítások
  • RSS
  • Állás
  • Márkabiztonság
  • © 1999-2023 Index.hu Zrt.