Buktak, majd egymást verték a Moto3-ban

2014.07.13. 16:05

A Német Nagydíj Moto3-as futam elég durva lett, a bukások mellett a nézők verekedő motorosokat is láthattak. A holland Scott Bryan és Schouten Deroue is ugyanabban a kanyarban bukott. Schouten esett nagyobbat, de ahogy felkelt, egyből Bryan felé tartott, őt okolta a balesetért, és elkezdte csépelni. A rendezőknek kellett szétválasztani egymástól a két versenyzőt.

A verseny Jack Millert nyerte, már az első kanyar után az élre állt, és meg is őrizte pozícióját.

A spanyol Marc Márquez ezúttal is győzött a MotoGP-ben, ezzel tovább növelte előnyét az összetettben. A megállíthatatlannak tűnő, 21 éves versenyző ebben az idényben még nem talált legyőzőre, a Sachsenringen pályafutása 41. futamgyőzelmét aratta.

Márquez mögött csapattársa, Dani Pedrosa ért célba másodikként, a szintén spanyol Jorge Lorenzo pedig harmadik lett.