-1 °C
0 °C

Szávay főtáblás Sydneyben

2010.01.10. 08:53

Harmadszor is nyert Szávay Ágnes, így hétfőn már a főtáblán szerepel Sydney-ben, a Mediban International elnevezésű, 600 ezer dolláros tornán. Az utolsó körben a román Ioana Olarut győzte le nagyszerű játékkal, 6:4, 6:1-re. Czink Dulko ellen kezd Hobartban

Azt még nem lehet tudni ki ellen kezd, de nagyon erős mezőny gyűlt össze, hiszen a nyolc kiemelt a világ kilenc legjobb teniszezőjéből áll. A viadalon 30-an indulnak, az első fordulóban Serena Williams és Dinara Szafina kiemelt.

Czink Melinda Hobartban folytatja, ahol tavaly a negyeddöntőig jutott. Az első ellenfele, a világranglistán egy hellyel, a 36-on álló argentin Gisela Dulko lesz, várhatóan hétfőn játsszák ezt a meccset is, ami az első egymással szembeni találkozó lesz. Ennek a tornának a 27. spanyol, Anabel Medina Garrigues az első, a 30. izraeli, Shahar Peer a második kiemeltje.