Czink párosban nyolc között Estorilban

2010.05.03. 18:50

Czink Melinda a spanyol Arantxa Parra Santonja oldalán két szettben nyert egy német, osztrák duó ellen a 220 ezer dollár összdíjazású portugáliai tenisztorna női párosversenyének első fordulójában. A negyeddöntőben a Vitalija Gyacsenko, Aurélie Vedy orosz, francia és a Jekatyerina Ivanova, Monica Niculescu orosz, román kettős meccsének győztesével találkoznak.

Párosban érdekelt még Szávay Ágnes a szlovák Magdalena Rybarikovával, ők várhatóan kedden kezdenek a szabadkártyával induló, hazai közönség előtt szereplő Magali de Lattre, Rita Esteves de Freitas duó ellen. Czink várhatóan kedden rajtol egyéniben, az első körben a svájci Stefanie Vögele lesz az ellenfele.

Női páros, 1. forduló (a 8 közé jutásért)

Czink, Parra Santonja (spanyol, 2.) - Klaschka, Klemenschits (német, osztrák) 7:5, 6:3