Czink nem bírt Serena Williamsszel

2012.06.28. 15:35

A magyar teniszező két szettben, 6:1, 6:4-re kapott ki az amerikaitól a GS-torna 2. fordulójában.
Czink Melinda két játszmában kikapott az amerikai Serena Williamstől csütörtökön az angol nyílt teniszbajnokság második fordulójában.

A viadal honlapja szerint a magyar játékos - aki a nyitókörben 6:0, 6:2-re verte a svéd Johanna Larssont - alig 20 perc alatt elbukta az első szettet a négyszeres wimbledoni bajnokkal szemben. A 41 perces második játszmában a 30 éves amerikai sztár 4:4-nél vette el Czink adogatását, majd kiszerválta a meccset. Babos Tímea találkozója a 20. helyen kiemelt orosz Nagyja Petrovával a jelenleg zajló férfi páros mérkőzés után folytatódik 4:6, 5:5-ös állásról. A mérkőzés szerdán sötétedés miatt szakadt félbe.

A világelső orosz Marija Sarapova három játszmában nyert csütörtökön a bolgár Cvetana Pironkova ellen az angol nyílt teniszbajnokság második fordulójában. A 2004-es győztes - aki a második játszma rövidítésében három kettős hibát is vétett - a következő fordulóban a tajvani Hszie Szu-vejjel találkozik.