Nadal Abu-Dzabiban tér vissza

2012.12.11. 15:10

A december 27-én kezdődő abu-dzabi tornán tér vissza a korábbi világelső spanyol teniszező, Rafael Nadal, aki hat hónapos kihagyás után három hete kezdte meg az edzéseket.

„Alig várom, hogy pályára lépjek Abu-Dzabiban, és örülnék, ha harmadszor is az enyém lehetne a kupa" - jelentette ki kedden a Roland Garros hétszeres bajnoka, aki lassan gyógyuló térdsérülése miatt volt kényszerpihenőn.

A 26 éves teniszező mellett a hatfős, meghívásos versenyen ott lesz a világelső szerb Novak Djokovic és a brit Andy Murray is.

Nadal, aki eddigi pályafutása során 11 Grand Slam-tornát nyert, legutóbb júniusban, a wimbledoni torna második fordulójában lépett pályára, ahol óriási meglepetésre kikapott a cseh Lukas Rosoltól.