Babos párosban is továbbjutott Monterreyben

2014.04.02. 08:55

A párosban címvédő Babos Tímea - oldalán a fehérorosz Olga Govorcovával - bejutott a második fordulóba kedden a mexikói Monterreyben zajló, 500 ezer dollár összdíjazású keménypályás női tenisztornán.

A verseny honlapja szerint az első helyen kiemelt duó 1 óra 24 perc alatt, a döntő rövidítést 13-11-re nyerve győzte le a Kristina Mladenovic, Alekszandra Panova francia, orosz kettőst. Ellenfelük a negyeddöntőben az amerikai Asia Muhammad és Allie Will lesz.

"Messze ez volt számomra a legnehezebb első körös meccs ezen a tornán. Örülök, hogy sikerült győzni, élveztem a játékot Olgával" - nyilatkozta a soproni teniszező, aki egyesben hétfőn a hazai közönség előtt szereplő Ximena Hermosót búcsúztatta.

Babos tavaly a japán Date-Krumm Kimiko oldalán diadalmaskodott Monterreyben.

Páros:

1. forduló (a 8 közé jutásért):

Babos Tímea, Olga Govorcova (magyar, fehérorosz, 1.)-Kristina Mladenovic, Alekszandra Panova (francia, orosz) 6:3, 4:6, 13-11 - döntő rövidítés