Babos párosban is kiesett Párizsban

2014.05.29. 20:50

Babos Tímea oldalán az amerikai Varvara Lepchenkóval két szettben vereséget szenvedett a 2012-es bajnok, tavaly döntős Sara Errani, Roberta Vinci olasz kettőstől a francia nyílt teniszbajnokság női párosversenyének nyitófordulójában.

A viadal honlapjának beszámolója szerint Babos és társa fél óra alatt veszítette el az első játszmát, majd a másodikban korán brékelőnybe került, de 3-1-es vezetése után több játékot már nem nyert, így 72 perc alatt alulmaradt.
    A 21 éves magyar játékos - a párizsi Grand Slam-torna egyetlen magyarja - egyesben a selejtező harmadik körében esett ki, s már csak vegyes párosban javíthat. Ennek a számnak az első fordulójában pénteken,  az amerikai Eric Butorac oldalán lép pályára a Janette Husarova, Oliver Marach szlovák-osztrák kettős ellen. (MTI)

Eredmény:
    női páros, 1. forduló (32 közé jutásért):
Sara Errani, Roberta Vinci (olasz, 2.)-Babos Tímea, Varvara Lepchenko (magyar, amerikai) 6:1, 6:3