Babosék vb-meccset nyertek

2015.10.28. 08:47

Babos Tímea a francia Kristina Mladenoviccsal az oldalán megnyerte második mérkőzését szerdán a Szingapúrban zajló tenisz WTA-világbajnokságon, írta az MTI.

A Vörös csoportba sorsolt duó a két szettben, 1 óra 20 perc alatt győzte le a Raquel Kops-Jones, Abigail Spears amerikai kettőst. Mladenovicon nem látszott az első meccsen elszenvedett combsérülése, mindketten kiválóan adogattak, így két vereség után, harmadjára sikerült felülmúlniuk az amerikai riválist.

Az 1/1-es győzelmi mérleggel álló Babosék az utoljára a Martina Hingis, Sania Mirza svájci, indiai duóval csapnak össze a csoportkörben, ahonnan az első kettő jut majd tovább.

"Örülök, hogy megvan az első győzelmünk a vb-n! Nem volt könnyű odaállni a pályára az első meccs után. De most nagyon jól játszottam, tudtam húzni Kikit" - nyilatkozta honlapján a 22 éves magyar teniszező.

Vörös csoport, 2. forduló:

Babos Tímea, Kristina Mladenovic (magyar, francia, 4.)-Raquel Kops-Jones, Abigail Spears (amerikai, 6.) 7:6 (7-5), 6:2