Kuznyecova másodszor is nyert a WTA-vb-n

2016.10.26. 16:24

Második mérkőzését is megnyerte Szvetlana Kuznyecova a szingapúri tenisz WTA-világbajnokságon.

A 31 éves orosz játékos - aki a múlt héten a moszkvai viadalon, többek között Babos Tímeát legyőzve diadalmaskodott, s ezzel biztosította helyét a vb mezőnyében - szerdán szetthátrányból fordítva győzte le a cseh Karolina Pliskovát, írta az MTI.

Fehér-csoport: Kuznyecova (orosz, 8.)-Kar. Pliskova (cseh, 4.) 3:6, 6:2, 7:6 (8-6)

később:

A. Radwanska (lengyel, 2.)-Muguruza (spanyol, 5.) 16.30

A Vörös-csoportban a világranglista-vezető német Angelique Kerber, a szlovák Dominika Cibulkova, a román Simona Halep és az amerikai Madison Keys szerepel.

A hétmillió dollár összdíjazású tornán a két csoport első két helyezettje jut az elődöntőbe.

Babos párosban érdekelt a kazah Jaroszlava Svedova oldalán. Első ellenfelük, a negyeddöntőben a Bethanie Mattek-Sands, Lucie Safarova amerikai, cseh duó lesz csütörtökön.