Akkora pont volt, hogy mindketten csak mosolyogni tudtak

2017.01.05. 13:03

A Hopman Kupán találkozott egymással az ausztrál Nick Kyrgios és az amerikai Jack Sock. Maga a meccs nem volt túl izgalmas, az amerikai rettentő simán, 6:2, 6:2-vel nyerte a két csapat első mérkőzését, de a második szettben azért komoly műsort hoztak össze a közönségnek.

A harmadik gémben előbb az amerikai csinált meg egy pontot egy tökéletes láb közötti ütéssel, majd a következő gémben az ausztrál próbálta meg ugyanezt válaszul. Csakhogy Kyrgios labdája nem volt olyan jól helyezve, mint Socké, de ettől lett még jobb a labdamenet. A hálón felpattanó labda ugyanis meglepte az adogató amerikait, nem is tudta megcsinálni a könnyű pontot, csak annyi sikerült neki, hogy átüsse a labdát a másik oldalra.

Kyrgios le is csapott a lehetőségre, sima ütéssel egyenlített ki 30-30-ra, ami után mindketten csak nevetni tudtak a helyzeten.

Sock viszont nem ingott meg, a második szettet is simán behúzta a már biztos döntős amerikaiaknak.