Egymás után két meccset nem bírtak Babosék

2018.08.18. 09:28 Módosítva: 2018.08.18. 09:41

Babos Tímea és Kristina Mladenovic párosa a negyeddöntőben búcsúzott a Cincinnatiben zajló keménypályás tenisztorna női versenyében.

A második helyen kiemelt magyar, francia duó a nyolcaddötnőben kapcsolódott be a versenybe, ahol az Aojama Suko, Lidzia Marozava japán, fehérorosz kettőssel találkozott. A mérkőzés csütörtökön kezdődött, ám esőzés miatt félbeszakadt. A pénteki folytatás és a győzelem után szinte azonnal kezdődött a negyeddöntő a hetedikként rangsorolt Lucie Hradecka, Jekatyerina Makarova, cseh, orosz kettőssel szemben, írta az MTI.

Babosék az első szettet nagy csatában megnyerték, a másodikat viszont elveszítették. A továbbjutásról döntő rövidítésben 5:5-ig szoros volt az állás, de utána Babos és Mladenovic már csak egy pontot tudott szerezni, így másfél óra után vereséget szenvedett.

Eredmény, nők, páros, negyeddöntő

Lucie Hradecka, Jekatyerina Makarova (cseh, orosz, 7.)-Babos Tímea, Kristina Mladenovic (magyar, francia, 2.) 4:6, 7:5, 10-6 - döntő rövidítés