Djokovic megállíthatatlan

2018.11.16. 23:49

Novak Djokovic a harmadik csoportmérkőzését is megnyerte a férfi teniszezők 8,5 millió dollár (2,5 milliárd forint) összdíjazású londoni szezonzáró ATP-világbajnokságán. Ezúttal Marin Cilic volt az áldozat.

A meccs első játszmája kiegyenlített küzdelmet hozott: egy óráig tartott és rövidítésben dőlt el. A másodikban a világelső Djokovic 2:2 után elvette ellenfele adogatását – ez volt az első brék –, majd 4:2-nél ugyanezt megismételte, a következő szervajátékával pedig lezárta az 1 óra 36 perces összecsapást.

A másik csoportot a svájci Roger Federer nyerte meg a dél-afrikai Kevin Anderson előtt. Az elődöntőben Zverev Federerrel, Djokovic pedig Andersonnal mérkőzik szombaton.