Stollár nagyon simán esett ki Charlestonban

2019.04.01. 17:29

Nem sikerült a bravúr, Stollár Fanny két szettben, 6:0, 6.3 arányban kapott ki a spanyol Sara Sorribes Tormótól és ezzel búcsúzott a Charlestonban zajló, 823 ezer dolláros tornán.

A 126. helyen álló Stollár gyakorlatilag az első szettben elszállt, 27 perc alatt gémet sem nyert a 78. helyen álló ellenfele ellen. A második szettben jobban kezdett, de 1:1 után megint bukta a szervagémet, bár később visszabrékelt, Sorribes Tormo kétszer is elvette az adogatását.

Ha összejött volna a bravúr, a folytatás még nehezebb lett volna, hiszen ennek a párnak a győztese, a torna első kiemeltje, a világranglista-6. amerikai Sloane Stephens ellen folytatja.

Arn Gréta kikapott a selejtező harmadik fordulójában, így nem jutott fel a főtáblára a 250 ezer dollár (71,5 millió forint) összdíjazású monterreyi keménypályás női tenisztornán.

A világranglista 403. helyezettje hétfőn a kvalifikációban negyedik helyen kiemelt brazil Beatriz Haddad Maiával (176.) találkozott, és 1 óra 25 perc alatt kétszettes vereséget szenvedett.

A mexikói tornán 2012-ben pedig bajnok, tavaly pedig döntős Babos Tímea (106.) a főtábla első fordulójában a szerb Ivana Jorovic (100.) ellen lép pályára, magyar idő szerint kedd hajnalban.