Hedvig
7 °C
23 °C

Néha úgy érzed, mintha két valóság létezne?

Több infó

Támogasd a független újságírást, támogasd az Indexet!

Nincs másik olyan, nagy elérésű online közéleti médiatermék, mint az Index, amely független, kiegyensúlyozott hírszolgáltatásra és a valóság minél sokoldalúbb bemutatására törekszik. Ha azt szeretnéd, hogy még sokáig veled legyünk, akkor támogass minket!

Milyen rendszerességgel szeretnél támogatni minket?

Mekkora összeget tudsz erre szánni?

Mekkora összeget tudsz erre szánni?

Tudja meg, mikor úszik Hosszú Katinka a rövidpályás-vb-n

2014.12.01. 10:09

A december első hetében Dohában zajló rövidpályás úszó-világbajnokság műsora napi bontásban, a magyar indulókkal:


december 3., szerda:
    előfutamok (magyar idő szerint 07.30 órától):
200 m férfi gyors (Bernek Péter, Kozma Dominik), 50 m női mell (Gyurinovics Fanni), 100 m férfi hát (Balog Gábor, Bernek Péter), 200 m női pillangó (Hosszú Katinka, Szilágyi Liliána), 100 m férfi mell (Gyurta Dániel, Horváth Dávid), 100 m női hát (Hosszú Katinka, Késely Ajna), 100 m férfi pillangó (Biczó Bence, Szabó Norbert), 400 m női vegyes (Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna), 4x100 m férfi gyorsváltó, 4x200 m női gyorsváltó (magyar válogatott)
    döntők, elődöntők (16.00):
200 m férfi gyors (döntő), 50 m női mell (elődöntő), 100 m férfi hát (ed), 200 m női pillangó (d), 100 m férfi mell (ed), 100 m női hát (ed), 100 m férfi pillangó (ed), 400 m női vegyes (d), 4x100 m férfi gyorsváltó (d), 4x200 m női gyorsváltó (d)

december 4., csütörtök:
    előfutamok (07.30):
4x50 m férfi vegyesváltó, 100 m női gyors (Gyurinovics Fanni, Késely Ajna), 400 m férfi vegyes (Grátz Benjámin, Verrasztó Dávid), 50 m női pillangó (Jakabos Zsuzsanna, Szilágyi Liliána), 50 m férfi gyors (Holoda Péter, Kozma Dominik), 100 m női vegyes (Hosszú Katinka), 4x200 m férfi gyorsváltó, 4x50 m vegyes vegyesváltó (magyar válogatott), 800 m női gyors - lassú futamok
    döntők, elődöntők (16.00):
4x50 m férfi vegyesváltó (döntő), 100 m női gyors (elődöntő), 400 m férfi vegyes (d), 50 m női mell (d), 100 m férfi hát (d), 50 m női pillangó (ed), 50 m férfi gyors (ed), 100 m női hát (d), 100 m férfi mell (d), 100 m női vegyes (ed), 100 m férfi pillangó (d), 800 m női gyors - gyors futam (Hosszú Katinka, Kapás Boglárka), 4x200 m férfi gyorsváltó (d), 4x50 m vegyes vegyesváltó (d)

december 5., péntek:
    előfutamok (07.30):
4x50 m női vegyesváltó, 50 m férfi hát (Balog Gábor), 200 m női hát (Hosszú Katinka, Verrasztó Evelyn), 50 m férfi pillangó (Holoda Péter, Kenderesi Tamás), 100 m női mell (Gyurinovics Fanni), 400 m férfi gyors (Bernek Péter, Gyurta Gergely), 200 m férfi vegyes (Grátz Benjámin, Verrasztó Dávid), 400 m női gyors (Hosszú Katinka, Kapás Boglárka), 200 m férfi mell (Gyurta Dániel, Horváth Dávid), 4x100 m női gyorsváltó
    döntők, elődöntők:
4x50 m női vegyesváltó (döntő), 50 m férfi hát (elődöntő), 100 m női gyors (d), 50 m férfi pillangó (ed), 200 m női hát (d), 200 m férfi mell (d), 50 m női pillangó (d), 400 m férfi gyors (d), 100 m női mell (ed), 100 m női vegyes (d), 50 m férfi gyors (d), 400 m női gyors (d), 200 m férfi vegyes (d), 4x100 m női gyorsváltó (d)

december 6., szombat:
    előfutamok (07.30):
4x50 m férfi gyorsváltó, 50 m női hát (Hosszú Katinka, Késely Ajna), 100 m férfi gyors (Holoda Péter, Kozma Dominik), 50 m női gyors (Gyurinovics Fanni, Jakabos Zsuzsanna), 100 m férfi vegyes (Földházi Dávid, Holoda Péter), 100 m női pillangó (Jakabos Zsuzsanna, Szilágyi Liliána), 200 m női vegyes (Hosszú Katinka, Verrasztó Evelyn), 50 m férfi mell (Horváth Dávid), 4x50 m vegyes gyorsváltó (magyar válogatott)
    döntők, elődöntők (16.00):
4x50 m férfi gyorsváltó (döntő), 100 m női mell (d), 50 m férfi hát (d), 50 m női hát (elődöntő), 100 m férfi gyors (ed), 50 m női gyors (ed), 50 m férfi pillangó (d), 100 m női pillangó (ed), 100 m férfi vegyes (ed), 200 m női vegyes (d), 50 m férfi mell (ed), 4x50 m vegyes gyorsváltó (d)

december 7., vasárnap:
    előfutamok (07.30):
4x50 m női gyorsváltó, 200 m férfi hát (Balog Gábor, Bernek Péter), 200 m női mell (Gyurinovics Fanni), 200 m férfi pillangó (Biczó Bence, Verrasztó Dávid), 200 m női gyors (Hosszú Katinka, Verrasztó Evelyn), 4x100 m férfi vegyesváltó (magyar válogatott), 4x100 m női vegyesváltó, 1500 m férfi gyors - lassú futamok (Dudás Dániel)
    döntők (16.00):
4x50 m női gyorsváltó, 100 m férfi gyors, 50 m női hát, 200 m férfi hát, 200 m női mell, 100 m férfi vegyes, 100 m női pillangó, 50 m férfi mell, 50 m női gyors, 200 m férfi pillangó, 1500 m férfi gyors - gyors futam (Gyurta Gergely), 200 m női gyors, 4x100 m férfi vegyesváltó, 4x100 m női vegyesváltó

(MTI)