Az alsó ágon folytatja a póló Uiversiade-válogatott

2011.08.17. 10:35

A 9-14. helyért száll majd vízbe a magyar férfi vízilabda-válogatott az Universiadén, az egyetemisták és főiskolások világjátékán, miután a szerdai nyolcaddöntőben 8-7-re kikapott az amerikai csapattól.

A kínai Sencsenben zajló viadal honlapja alapján Székely Bulcsú együttese jól kezdett, 2-0-ra megnyerte az első negyedet, ám a másodikat 2-0-ra, a harmadikat pedig 4-1-re elveszítette. A záró felvonást ugyan sikerült 4-2-re elhozni, de így is vereség lett a vége. A magyar gólokat Vámos Márton (3), Angyal Dániel (2), Török Béla (1) és Bátori Bence (1) szerezte.

Az eddigi három meccsükön nyeretlen magyarok csütörtökön - közép-európai idő szerint délben - a kínai-brazil párharc vesztesével találkoznak.