Továbbjutott a Szolnok pólócsapata az Eurokupában

2011.10.08. 21:30

A Szolnok a legjobb 16 közé jutott a férfi vízilabda Eurokupában, miután a nizzai selejtezőben második meccsét is megnyert, a házigazdát is legyőzte. Jellemző a szolnokiak kiváló teljesítményére, hogy a harmadik negyedben már ötgólosra nőtt az előnyük. Igaz, a befejező játékrészben csökkent a különbség, nem volt kérdéses a végeredmény.

A két győzelemmel - függetlenül a vasárnapi Nice-Savona összecsapástól - már megnyerte a tornát, és csoportelsőként kedvezőbb pozícióból várhatja a nyolcaddöntő október 16-i sorsolását a Szolnok.

E csoport, Nizza: Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP - Nice (francia) 15-13 (4-2, 2-1, 6-4, 3-6). A magyar góldobók: Kovács O., Nyéki, Pásztor, Kis G. 3-3, Georgescu, Regős, Marnitz 1-1