A hajrában verte a Szeged az Egert

2012.12.14. 20:34

Férfi Vodafone ob I., 11. forduló: A-HÍD Szeged VE - ZF-Eger 9-7 (2-2, 2-2, 2-1, 3-2). Legjobb dobók: Szivós, Kiss Cs. 3-3, illetve az egri gólokon heten osztoztak.

A Szegedi Sportuszodában a legutóbbi bajnokság ezüst- és bronzérmese szállt vízbe, s a meccset külön érdekessé tette, hogy a mostani szezon egyformán veretlen két éllovasa találkozott a Tisza partján. Az elején az elmúlt idényben döntős vendégek 2-0-ra elhúztak, a második negyedben azonban már a hazaiaknál volt az előny (4-2). A negyedik játékrész közepéig fej fej mellett haladtak a felek (4-4, 5-5, 6-6, 7-7), a hajrát azonban a Szeged bírta jobban, amely az egyformán triplázó Kiss Csaba, majd Szivós Márton újabb góljával 9-7-re megnyerte a vidéki rangadót.

BVSC-Zugló - EKF-EgerFood-Imola 13-2