Zsinórban harmadszor is kikapott a Szolnok a vízilabda Bajnokok Ligájában

2020.03.03. 23:02 Módosítva: 2020.03.03. 23:48

Sorozatban harmadszor kapott ki a Szolnok a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportküzdelmei során: a magyar együttes a 10. fordulóban a Jadran Split otthonában szenvedett 13-9-es vereséget, így egyre nehezebb helyzetbe kerül a továbbjutást illetően – írja az MTI.

A magyar csapat már a találkozó elején szinte kilátástalan helyzetbe került, ugyanis a horvátok kevesebb mint tíz perc játék után ötgólos előnyben (7-2) voltak.

A szolnokiak innentől kezdve csak üldözték riválisukat, de csak pillanatnyi fellángolásaik voltak. A Jadran Split mindössze a második sikerét aratta a csoportkörben, míg az ötödik helyen álló Szolnok sorozatban a harmadik vereségét szenvedte el.

A nyolccsapatos csoportból – melynek többi mérkőzését szerdán rendezik – négyen jutnak a sorozat nyolcas döntőjébe.