Az utolsó pillanatokban bukta el a győzelmet a Ferencváros

2023.04.08. 15:06
Nagy csata végén 13–13-as döntetlent játszott az OSC és a Ferencváros az E.ON férfi vízilabda ob I szombati első mérkőzésén.

A rangadón 2-2 után négy góllal ellépett a címvédő Ferencváros, ám a legutóbb ezüstérmes újbudai alakulat közelebb tudott zárkózni, a nagyszünetben két találat volt a különbség (4-6). A harmadik negyedben – amelynek ráúszásában a Vigvári fivérek, Vince (OSC) és Vendel (FTC) mérték egymáshoz gyorsaságukat – többször is egy gólra közelített a házigazda, ám a Ferencváros ilyenkor rendre ellépett, így nem tudott egyenlíteni az OSC.

A záró nyolc percben, öt perccel a dudaszó előtt sikerült (11–11), az utolsó percben pedig előbb a vendégek, majd a hazaiak is betaláltak. A bajnokságban eddig hibátlan, az idénybeli eddigi négy egymás elleni tétmérkőzést megnyerő Ferencváros az utolsó másodpercekben támadhatott a győzelemért, ám maradt a döntetlen.