Az olimpia legmeghatóbb sztorija a Lillis fivéreké Az olimpia legmeghatóbb sztorija a Lillis fivéreké

Mindhárman az olimpiáról álmodtak. A legkisebb fivér váratlanul meghalt, bátyja viselte síruháját.

Az amerikai sprinter, Christian Coleman öt századmásodpercet faragott a 60 méteres síkfutás világcsúcsán.

tegnap, 10:03

Fejjel zuhant a palánknak a finn hokisnő

Az amerikaiak elleni elődöntőben sérült meg a női hokis, de később tudta folytatni a játékot.

tegnap, 09:29

Két hokimeccsen is. A férfiak negyeddöntőbe jutásért: Szlovénia-Norvégia 1-0. A női 5. helyért: Svájc-Japán 1-0.

Mursak, majd még két társa is próbálkozott közvetlen közelről, de a kapus, Lars Haugen már a jégen fekve, mindent hárított. A férfi hokitornán a negyeddöntőbe jutásért: Szlovénia-Norvégia 1-0.

A negyeddöntőbe jutásért játszanak a férfi jégkorong tornán. Szlovénia az első harmad 7. percében 1-0-ra vezet Norvégia ellen. Jan Urbas lövése éppen csak átcsúszott a norvég kapus lepkése alatt. A nőknél az 5. helyért zajlik a küzdelem, Svájc 1-0-ra vezet Japán ellen.