Fehér János

Agydaganatot találtak a Jászberény fiatal kosarasánál Agydaganatot találtak a Jászberény fiatal kosarasánál

A 18 éves Novák Áront hamarosan megműtik.

28 perce

Óriási butasággal hozta össze a kapus a rekordgyors kiállítást Óriási butasággal hozta össze a kapus a rekordgyors kiállítást

13 másodpercet volt pályán a török Konyaspor kapusa, meg se várta a piros lapot.

1 órája

Kitiltották őket, de 200 szerb mégis beszivárgott a BL-meccsre Kitiltották őket, de 200 szerb mégis beszivárgott a BL-meccsre

Illegálisan szereztek jegyet a Crvena zvezda-szurkolók a Tottenham stadionjába.

2 órája

Számítani lehetett könnyű győzelmekre a Bajnokok Ligája keddi játéknapján, de biztos, hogy sokak várakozását felülmúlták a gólzáporos meccsek.

• Tottenham Hotspur–Crvena zvezda 5-0

Az Olimpiakosz mindent kiadott magából, de már nem volt igazi helyzete az utolsó percben, így 3-2-re kikapott. A Bayern 100 százalékos maradt, háromból három meccset nyert a BL-csoportkörben.

Folyamatosan nyomás alatt tartják a Bayern kapuját, még plusz 4 percük maradt, hogy 3-3 legyen. A Bayern persze jól kontrázik.