Koroknai Gergely

-kg-

újságíró Sport rovat

Oroszország nem áll le, Egyiptomon is átgázolt Oroszország nem áll le, Egyiptomon is átgázolt

A második félidőben 15 perc alatt lerendezték a győzelmet, Szalah csak szépíteni tudott büntetőből, 3-1 lett a vége. Két meccs után nyolc lőtt góllal, nagyon kényelmesen állnak az oroszok, karnyújtásnyira a csoportelsőség.

tegnap, 21:57

Az MLSZ kirúgta Leekenst, Marco Rossi az új szövetségi kapitány Az MLSZ kirúgta Leekenst, Marco Rossi az új szövetségi kapitány

Leekens tétmeccs nélkül távozik, a Honvéddal korábban bajnok olasz jön a helyére.

tegnap, 19:33

10 hónap után sem térhet vissza a majdnem halálos balesete után Michliesz excsapattársa 10 hónap után sem térhet vissza a majdnem halálos balesete után Michliesz excsapattársa

Monteiro a számára hazai WTCR-futamon sem ülhet autóba.

tegnap, 16:35

Egy orosz önkéntes magához ragadta a svédek edzésén a hangosbeszélő mikrofonját, és ha nem is kristálytisztán, de előadta a svéd himnuszt. A játékosok hatalmas tapssal köszönték meg a kedves gesztust.

A svédek szombaton a címvédő, az első fordulóban vereséget szenvedő Németország ellen folytatják majd a vb-t.

A ZDF számolta ki, hogy Hirving Lozano győztes góljánál ki mennyivel futott hátra a mexikói támadással: