A Vivendi beszállt a Webigenbe
A Vivendi Telecom Hungary (VTH) és a Webigen Rt. egy stratégiai együttműködés keretében közös céget alapított, amely Webigen néven folytatja tevékenységét.
A Vivendi célja a társulással netes tevékenységének további szélesítése. A már régóta működő internet szolgáltatás és a múlt héten indult tartalomszolgáltás után, így a webes alkalmázások piacából is részesülni kívánnak - tudtuk meg Polányi Sándortól a VTH vezérigazgatójától. Emellett információnk szerint a Webigen Rt. komoly tulajdonrészeket kíván vásárolni több hazai internetes cégben is a közeljövőben.
Az oldalról ajánljuk
- Gazdaság
A miniszter tárgyalt Liam Fox brit parlamenti képviselővel, akit a Világkereskedelmi Szervezet főigazgatójának jelöltek.
6 órája
- Külföld
Károsnak tartják a kormányzati beavatkozást az egyetem vezetésébe.
szeptember 12., 14:47
- Belföld
Tárca nélkül október 1-től.
szeptember 12., 21:04
- Belföld
Sokaknak ezen múlhat, hogy lesz-e munkahelyük, vagy járhat-e iskolába gyermekük – fogalmazott a főpolgármester.
szeptember 10., 12:58
- Gazdaság
Az olyan alapvető élelmiszerek ára is elszállt, mint a tojás, a cukor, a burgonya és a tej.
szeptember 9., 12:19