Az Apple 100% megújuló energiával működik, mint cég, mondja Lisa Jackson, a cég környezetvédelemért felelős alelnöke. Mondjuk az iPhone-alkatrészekhez a ritkaföldfémeket embertelen körülmények között bányászó kínaiakat ez biztos mérsékelten lelkesíti.
Az idei E3-on demózott, félig-meddig Skyrim-folytatásnak is felfogható játékot demózzák az új telefonon, és hát mi tagadás, elég jól néz ki. Kérdés, hogy akar-e ilyesmit az ember a telefonján játszani mondjuk a 114-es buszon zötykölődve.
Egy kis gyorstalpalót tartanak nekünk az iOS 12-ből, de az AR-nél sokkal izgalmasabb az Elder Scrolls nagyon rémisztően életű kaszabolós játéka. Ősszel jelenik meg.
Azzal feltűnés nélkül el lehet majd adni a raktárakban porosodó megmaradt iPad Miniket.
512 giga azért elég sok. Az én első pécémnek 420 mega volt a háttértára annak idején, és az egyetemi koleszban én voltam vele a király több napig.
Idén 50 százalékkal. És ez az első okostelefon-processzor, amit 7 nanométeres gyártástechnológiával kalapálnak össze. Most nem fogunk belemenni abba, hogy ez miért olyan nagy dolog, de higgyék el nekünk bemondásra, hogy az.
Az iparág első 7 nanométeres csipje az A12 Bionic, mondják ők. A Huawei meg azt mondja, hogy bibibí, a Kirin 980 látott napvilágot először.
A lapkában 6 magos CPU és 4 magos GPU, grafikus egység van. Ezt egészíti ki a 8 magos neurális motor, ami a gépi tanulást segíti. Ez végez el olyan sok műveletet.
Csillagászati számok rovatunk különkiadását hallották.
Minden van ebben az OLED kijelzőben: HDR10, pontos színek, Dolby Vision, erős hangok, 120 Hz-es érintésérzékelés.
ájfón ten ekszessz meksz
Ehhez képest a telefon kijelzője 5,8 hüvelykes, és van belőle egy 6,5-ös is. OLED, faltól falig ér, a kisebb 2436*1125 pixeles, a nagyobb 2688*1224. Ez a legnagyobb telefon, amit az Apple valaha kiadott.
2688x1242 pixellel.
Az iPhone Xs-t Phil Schiller mutatja be: teljesen új üveget tettek rá, minden eddiginél erősebbet, a mobil háza pedig acélból van. Vízálló, de annyira, hogy sörben, narancslében, sós vízben is tesztelték.
A legjobb, legszebb, leg leg leg valaha, oké, hagyjuk a rizsát, jöjjenek a konkrétumok!
Tim Cook TEN-nek, vagyis tizesnek ejti az X-et az iPhone X-ben. Akkor az XC, amit pletykálnak, a római számok szabályai szerint KILENCVEN lesz!
A 249 dolláros első széria forintra fordítva 90 ezer volt. Ha ez a duplája dollárban az, annyi mint... ajajaj.
Ez már legalább a negyedik, és még sehol ez iPhone vagy Macbook.
Olcsóbb órának megmarad a Series 3 potom 280 dollárért.
Ez valószínűleg nagyon fontos, mert külön slide-ot kapott a nagy kivetítőn. Remélem lesz belőle laktóz-, glutén-, és E-szám-mentes változat is.
Jeff éppen megnyugtat mindenkit, hogy senki nem fér hozzá az egészségügyi adatainkhoz. Azért majd csak figyeljük, megjelennek-e hirtelen vérnyomáscsökkentő tabletták reklámjai a Facebookon, miután az óra elkezdi mérni a pulzusunkat, meg ezt-azt.
A képlet egyszerű: ha méri az ügyfél a szívritmusát és a pulzusát, akkor nagyobb eséllyel kerüli el az életveszélyes egészségügyi helyzeteket, esetleg időben orvost hív, sőt, egyáltalán eljutnak információk az orvoshoz. Kisebb kockázat, kevesebb üzleti veszteség. A sportaktivitás figyelése, az egészséges életmód ösztönzése kedvezményekkel már tényleg csak hab a tortán.
No nem az amerikai hatóság élelmiszerügyi részlege, hanem a gyógyszerészeti, ők fogadják el megbízhatóként az óra riasztását. Meglátjuk, hogy a felhasználók mennyire tudják ügyesen követni az utasításokat, egy EKG-t elég könnyű elrontani, ha rossz helyre kerülnek az ujjak.
Az Apple részvényárfolyama 223,7-ig kúszott fel szép komótosan az Apple Watch 4 bemutatója alatt. Mondjuk az is két dollár, ha valakinek pont van 500 ezer részvénye, az keresett egy milliócskát 25 perc alatt.
Eddig. Egy alsó kategóriás hordozható EKG gép ára egyébként 40-50 ezer forint.
Ez bizony szívás minden startupnak, aki ezzel próbálkozott, de az emberek csak nyernek vele, mert ez is életet menthet. 30 másodperc alatt megvan a mérés. Az eredményeket meg pdf-ben meg lehet osztani az orvossal.
Konkrétan ezt mondja az óra, amikor észreveszi, hogy a hordozója elesett. Oké, nem tükörfordítás volt, de nagyon remélem, hogy ha lesz egyszer a magyarítás, az így fog szólni. Ugyan mi lehet jobb fordítás arra, hogy "It looks like you're taken a hard fall"?
Sokkal pontosabbak lettek az óra szenzorai, 8-szor gyorsabb a mintevételezésük. Annyival jobb lett a gyorsulásmérő és giroszkóp, hogy egy elesést magabiztosan kimutatnak - összeköthető akár mentőriasztással is. Persze a hétköznapi sportolás közben is hasznos ez, jobban tudja követni a karcsapásokat úszás közben.
A pulzusmérő pedig riaszt, ha túl alacsony vagy túl magas a pulzusunk. Ezek ugyanis komolyabb egészségügyi problémák előfutárai lehetnek.
Erősebb a kijelző, rezgő haptikus visszajelzést kapunk a korona tekergetése közben, van benne gps, mobilnet, 64 bites processzor, saját gyártású grafikus csip kétszeres teljesítménnyel, nagyobb kijelző, és az óra térfogata még kisebb is lett az előzőnél.
Hogy ezt a biztonság kedvéért épp most mondta el ötödször a jó Jeff.
Modulárisan össze lehet dobálni az óra számlapjaira mindenféle információt, így egy színes adathalmazt nézegethetünk, amikor éppen erre is jut időnk.
Mondjuk egy Apple-terméktől ez eléggé alapkövetelmény. Úgy lett 30%-kal nagyobb a képernyő, hogy az óta vékonyabb és könnyebb, mint az elődje.