Operatőrrel birkózott egy polip

Valószínűleg csak kíváncsiságból, mindenesetre el akarta venni egy operatőr kameráját az a polip, akit éppen az operatőr és egy társa filmezett.

Nem mindennapi akciónak volt tanúja Warren Murray és David Malvestuto. A két tapasztalt búvár Kaliforna partjainál, 80 láb mélyen készített képeket, amikor egy polip Malvestutonak nekiesett. 

A párost meglepte, hogy a polip el akarja venni a kamerájukat. Murray később elmondta: azért is filmezte le a jelenetet, mert attól tartott, hogy az állat megszerzi a készüléket és az emberek majd nem hiszik el nekik, hogyan vesztették azt el. A búvárok szerint mindenesetre a polip valószínűleg nem bántani akarta őket, csak kíváncsi volt a kamerára. Amint Murray elkezdett fotózni, az állat odébbállt. 

Az oldalról ajánljuk

  • Gazdaság
46 százalékkal emelkedtek a gyümölcsárak Magyarországon

Az olyan alapvető élelmiszerek ára is elszállt, mint a tojás, a cukor, a burgonya és a tej.

szeptember 9., 12:19

  • Külföld
Romániai művészeti vezetők is kiállnak az SZFE mellett

Károsnak tartják a kormányzati beavatkozást az egyetem vezetésébe.

tegnap, 14:47

  • Belföld
Karácsony Gergely szerint ingyen kellene tesztelni az embereket

Sokaknak ezen múlhat, hogy lesz-e munkahelyük, vagy járhat-e iskolába gyermekük – fogalmazott a főpolgármester.

szeptember 10., 12:58

  • Belföld
Szabó Tímea és Karácsony Gergely maradt a Párbeszéd vezetője

A párt országos kampányba kezd az alapjövedelem népszerűsítésére.

5 órája

  • Külföld
Félmillió embert telepítenek ki Oregonban a tűzvész miatt

Minden nyolcadik embernek mennie kellett.

szeptember 11., 14:32