Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011.09.21 0 0 12

Don én 111 holdat vennék de hol ?

Csokis Creative Commons License 2000.03.29 0 0 11
Mar a Kali-medenceben levo telkemre sem birtam kifizetni a benzit. :-)
Chavo Creative Commons License 2000.03.29 0 0 10
És hány hold földet vegyek, vagy hány föld holdat vegyek?

Chavo

BahnScorper Creative Commons License 2000.03.29 0 0 9
Az már holdmérő, ember!
Előzmény: Pondró (8)
Pondró Creative Commons License 2000.03.29 0 0 8
Én nem tudok dönteni, telket veszek a holdon most - vagy az ürben temettetem el magam !
De ha már itt tartunk, hol lehet jelentkezni Holdi Földmérőnek ?
Chavo Creative Commons License 2000.03.29 0 0 7
Él egy nagybátyám Kanadában. Ő mesélte, hogy bagóért lehet venni északon az örök hó honában földeket. Van amikor bányászati szempontokból jó pénzért ezeket a földeket az állam visszavásárolja. Az egyetlen bökkenő, hogy igazoltan legalább 6 hónapig ott kell élned.
Érdekes lenne ez a Holdon is.

Chavo

pancho Creative Commons License 2000.03.29 0 0 6
Ha nagyon kevés eszem ÉS nagyon sok pénzem lenne, akkor biztos. Mint ahogy most is sokan teszik az ilyenek.
Tracy Mills Creative Commons License 2000.03.29 0 0 5
Lesznek majd olyanok, akiknek jó ügyvédjeik lesznek és lesznek olyanok, akiknek nem.
Arra én is kiváncsi lennék, hogy hányszor adták el ugyanazt a területet és, hogy milyen törvények alapján fognak ítélni ezekben az ügyekben.
Előzmény: Chavo (4)
Chavo Creative Commons License 2000.03.29 0 0 4
Igazad lehet, ezen még én is gondolkodom. Viszont tenni már nem tudok ellene.
A telekvásárlással kapcsolatban az a véleményem: Az emberek gyakran gondolkodnak úgy, hogy most fillérekért lehet nagy területű birtokhoz jutni. Ezt esetleg majd nagy pénzekért vennék meg tőlem, vagy leszármazottaimtól, ha ásványi kincseket keresnek, vagy Hold-bázist alapítanak a telkemen.
Kérdés:
- mennyire állna meg jogilag az én telekvásárlásom, amikor még tökéletesen fel sem térképezték a Holdat.
- Ezek a cégek, amelyek most bagóért árulják a telkeket, mennyire legitimek e témában.
Chavo
jeegynullas Creative Commons License 2000.03.29 0 0 3
De eme iranyu felfedezesedet oda is bepotyoghetted volna nem?

Na jo, nem is ez zavar leginkabb, hanem a blink tag, hogy ugy mondjam nem szerencses alkalmazasa ...

Előzmény: Chavo (1)
BahnScorper Creative Commons License 2000.03.29 0 0 2
Minek? Mit kezdenék vele? Ha repülni félek, űrhajózni is félnék... (kiv. mindkét esetben a katasztrófaveszély) Ez is amolyan kivagyi sznobság.
Hadd engedtessék meg itt egy rokon vicc:
Kovács elmegy a speciális utak irodájába, és kérdi:
- Hallottam, hogy a Marsra is szerveznek utakat. Szeretném egy ilyenre befizetni az anyósomat, mennyibe kerül ez?
Az alkalmazott keres, számol:
- Egy retúrjegy, az 500000 dollárba kerül.
- Hogy mi? Vissza is lehet jönni? Akkor még meggondolom...
Chavo Creative Commons License 2000.03.29 0 0 1
Lehet, hoyg rövid az eszem, de az egész tasztalban egy ilyen topic-ot találtam ITT .
Az érdeklődésemet az keltette fel, hogy most már nalunk is lehet Holdi föld-tulajdonosnak lenni.
Chavo
jeegynullas Creative Commons License 2000.03.29 0 0 0
Az lehet, hogy vennenk, de biztos nem nyitnak rola egy ujabb, sokadik, villogo nullas topikot ...
Előzmény: Chavo (-)
Chavo Creative Commons License 2000.03.29 0 0 topiknyitó
Ma reggel a Metró újságban olvastam, hogy már Magyarországon is lehet - bizonyos által - telket vásárolni a Holdon.
Kérdésem: vásárolnátok TI is?
És ha igen, miért nem?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!