Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

peetrool Creative Commons License 2000.06.18 0 0 21
Üdv Mindenkinek!

Szerintem akár hónapokig is pofázhatunk itt mindenféle dologról, ami befolyásolja az üzemanyag árakat nem érünk el vele semmit. Valami határozott fellépésre, megmozdulásra lenne szükség. Olyanra, ami ráébreszti a kormányt, hogy a sok elb..szott milliárdot ne az autósokkal fizettessék meg . Szóba jöhetne szerintem az is, hogy egy sablon (tiltakozó jellegű) levelet mindenki küldjön el egy adott E-mail címre. Ha vkinek van vmi ötlete írjon.

P E E T R O O L

BOTI www.autogaz.hu Creative Commons License 2000.06.12 0 0 20
Dobcsi
Te olyan hülyeséget beszélsz, mint a ház!
Először is gázszag csak a szarul megszerelt gázautóban van. És mivel jobb az olajkályhaszag, ami szinte minden idősebb dízelnek van?
Másodszor is bombán benzines autóban ülsz, mert sokkal tűzveszélyesebb, mint a gázrendszer, mivel a beépített gázrendszernek nagyon szigorú biztonsági előírásai vannak.
Szóval nekem meg dízel nem kéne.
De te csak járjál 110km/órával, vagy jobban megy az autód? Akkor meg cserélgesd sok 10ezerért a hengerfejet, az adagolót, a befecskendezőket, meg az izzítógyertyákat!
Én meg 200-zal közlekedek, tankolok 88Ft-ért.
Te pedig tankolj 210-ért, vagy 140-ért pancsolt gázolajat!
Ja, a mélygarázsra szarok, persze, hogy beállok.
Természetesen a csomagtartóban igazad van. Gondolom Te nap mint nap csurig tömött puttonnyal közlekedsz - nekem az év 365 napjából 360 napon teljesen üres. Úgyhogy engem nem zavar a tartály.
Előzmény: Dobcsi (14)
0128doc Creative Commons License 2000.05.29 0 0 19
Azért lesz egyre drágább a benzin, mert vannak akik szeretik a sok pénzt.
És amúgy a kincstár sem jár rosszul, nő az áfa-bevétele, meg hát a jövedéki adót is
adóztatják. Így aztán te is jól jársz polgár, mert így többent fordíthatnak oktatásra,
egészségügyre, kultúrára, meg autópályaépítésre és egyéb jól ellenőrzött állami megrendelésekre. Azért.
Előzmény: grego (-)
Macimedve Creative Commons License 2000.05.29 0 0 18
Pontosan erről van szó! "hűdejónekünkemberek".
Mármint nekik.
Előzmény: laca55 (8)
grego Creative Commons License 2000.05.29 0 0 17
Jaja!

Én úgy 300 ft-ra tippelek de a 95-ösnél.
Én már lelkileg felkészítettem magamat és most dolgozom azon hogy anyagilag is :-)

Előzmény: Mike73 (16)
Mike73 Creative Commons License 2000.05.29 0 0 16
Miért, nem volt?

Na mindegy, szerintem idén 294 forintig fog felmenni a benzin (98) ára. Jövő Januárban csekkoljunk már ide vissza.. :-))

Előzmény: JohnnyB (15)
JohnnyB Creative Commons License 2000.05.27 0 0 15
Igaz, hogy ez nem a politika rovat, de én ilyen mértékű benzináremelésre nem emlékszem. Az előző kormány idején miért nem volt? Most miért van?
Dobcsi Creative Commons License 2000.05.27 0 0 14
Én ugyan ingyen se szereltetnék gázt a kocsiba. Oda a csomagtartó egy része, állandó gáz szag, nem mehetsz mélygarázsba, és egy bombán ülsz :)))
Szoval nekem nem kéne. De én amúgyis diesel-el járok.

Dobcsi.

Előzmény: BOTI www.autogaz.hu (13)
BOTI www.autogaz.hu Creative Commons License 2000.05.26 0 0 13
Sziasztok
Én nem értem miért sírtok, szereltessetek gázt az autóba, és újra 100Ft-ért tankolhattok. 1000km-en nyertek 10.000Ft-ot. Én pl ismét csak röhögök a mai benzináremelésen!
Asenki Creative Commons License 2000.05.24 0 0 12
Régi szép idők: 400 ft-ért oda vissza Balaton trabival. Igaz 6000 ft.-ot kerestem akkor.
Előzmény: grego (11)
grego Creative Commons License 2000.05.23 0 0 11
Én még arra is emlékszem amikor 55ft volt a benya!
Az volt király! na akkor sokat jártam kocsival de most....
Előzmény: mrzool (10)
mrzool Creative Commons License 2000.05.23 0 0 10
Üdv!

Most irhatnám, hogy mennyire felháboritó, de sajna teljesen felesleges lenne...:( Miattunk úgysem fogják csökkenteni...:((

Emléxem, mikor megcsináltam a jogsimat, még lazán 200 alatt volt a 98-as. Most meg mi van? Ha igy haladunk, még nyáron meglesz a 300 ft-os benzin!:( Mehetek majd Ausztriába tankolni. Ez azért elég nonszensz. De mit is várunk, hiszen Magyaroroszágon élünk...

grego Creative Commons License 2000.05.23 0 0 9
Nem érdekel tovább ez az ország!
Itthagyom a picsába!
Máshol kamatoztatom azt a tudást amit 20 év alatt összeszedtem.
Tudom ez nem lenne helyes, de akkor is! EZ MÁR SOK!
Előzmény: laca55 (8)
laca55 Creative Commons License 2000.05.23 0 0 8
Épp ma böfizte az Ovi, hogy az infáció a várt alatt marad és hogy "hűdejónekünkemberek". Utána bemondták a 12%-os gázáremelést, az idei eddigi benzinemelés pedig több %, mint amennyi ujjam van összesen. Vajh hol él az a pasi?
grego Creative Commons License 2000.05.23 0 0 7
MEGVAN!

Azért emelik, hogy többet dolgozzon a jónép!
Ez gazdaságot serkenti nem?

Vagy hülyeséget beszélek?

grego Creative Commons License 2000.05.23 0 0 6
Nekem HONDA-m van! Nagyon jó a fogyasztása de akkor is!
Nekem hál Istennek nem kell muszályból használnom a kocsit na meg én sem megyek be a városba napközben.
De ha néha előveszem mert imádom az miért jelentse nekem azt hogy fele fizu oda. Én nem tudom hogy más hogy csinálja?

Előzmény: Asenki (5)
Asenki Creative Commons License 2000.05.23 0 0 5
Igen!
A kis 626 mazdámat becseréltem 1 NAGY SUZUKI SWIFTRE! :-)
Előzmény: iceberg (3)
Asenki Creative Commons License 2000.05.23 0 0 4
Én élég sokat, az átlaghoz képest. Szeretek autózni, de a városba nappal semmi pénzért nem mennék be. A benzit pedig meg kell, hogy vegyem, mert az auto kell. (Másnál is így van ez, akinél nincs így az viszonylag keveset megy, mint Te.)Ott fönt ezt tudják, és eszerint is viselkednek. Hogy a f@** üsse ki a fogukat...
Előzmény: grego (2)
iceberg Creative Commons License 2000.05.23 0 0 3
Vettél egy nagyobb kocsit?

Bocsi...:))

Előzmény: Asenki (1)
grego Creative Commons License 2000.05.23 0 0 2
Na ja! Ezért kell ithagyni ezt az országot!
Én keveset megyek a kocsimmal de autóbuzi vagyok.
De amit már csinálnak az pofátlanság
Köszike a magyarázatott de ezt még mindig nem fogom fel
Előzmény: Asenki (1)
Asenki Creative Commons License 2000.05.23 0 0 1
Nos a benzin 23* mittudomén ft-os árából kb 30ft max az olaj a többi adó plusz működési költség plusz az ilye-olyan cégek haszna. Ennyi szerintem.
A * azt jelzi, hogy nem tudom az árat követni, csak azt, hogy nemrég még 6500-ból tele lett a tank, minap meg 7700-ból! :-((((((((((((((((((
Előzmény: grego (-)
Asenki Creative Commons License 2000.05.23 0 0 0
Amíg 0 ft nem lesz...
Előzmény: grego (-)
grego Creative Commons License 2000.05.23 0 0 topiknyitó
Ez egy örök téma de ezt már nem hagyhatom szó nélkül!
MIért van az, hogy az olaj világpiaci értéke lefelé megy és nem fölfelé, akkoris emelnek?
Miért van az hogy ha a felére esik a hordónkénti olajár, akkor csak 3-4 Ft-al lesz kevesebb a benzin?
Tele vagyok miértekkel. Ha valaki tudná és elmagyarázná azt, hogy miért kell az ember fizetésének a felét benzinre költenie még akkor is ha évente 10 ezer km-nél nem megy többet.

Lehet hogy ez lerágot csont de akkor is ezt nem értem!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!