Keresés

Részletes keresés

képbíró Creative Commons License 2012.09.03 0 0 559

Megírom a teljes információs listát Neked. Most ippeg nem érek rá, holnap.

Előzmény: locsesz (558)
locsesz Creative Commons License 2012.08.27 0 0 558

Sziasztok!

 

A barátokkal egy 8 fős társaság rafting túrát terveztünk szlovéniába Bovecbe a Soca folyóra október 23-ai hosszhétvégére! Kis utánajárással azt gondolom ez lenne a legmegfelelőbb a számunkra. Nagyon sok kérdésem lenne elsőssorban az, hogy 3 napos túra tokkal-vonóval mennyiből jönne ki? Vagy lenne-e elsősorban szlovéniánál olcsóbb opció? Mivel az időpontokból adódóan kicsit meghalt a fórum, remélem azért belátható időn belül kapok választ :) Minden segítő ötletet szívesen fogadok (mivel menjünk, mire kell figyelni, szállást magunk intézzük stb)!

Válaszotokat előre is köszönöm!

fistic Creative Commons License 2011.08.30 0 0 556

Eladó sorba került nagyon jó állapotú Píranha sub 7 2 ball kajakom. Tökéletes állapotban van, nincs összekaristolva. Ár. 75 tugó.

Bővebb leírás: http://www.eddyflower.com/ShowBoat.aspx?BoatId=201#/home

Berglift Creative Commons License 2011.05.01 0 0 555

Sziasztok!

 

Szeretettel várjuk a raftingolni, via ferratázni vagy csak simán túrázni vágyókat:

Kalnadhétvégés ajánlatunk 80Eur/3nap(2éj)/Fő:

-érkezés napján egy választható 2000méteres csúcs megmászása

-második nap rafting a Salzan

-utolsó nap pedig via ferrata

Az ár tartalmazza vendégeink félpanziós ellátását(reggeli+vacsora), felszerelés bérlést és túrvezetést.

További információ:

 

pavitssoma@praebichl.eu

0036/30 245-2334    vagy:

 

 http://www.facebook.com/index.php?lh=e0d1444cf19dcc9919718eeb953e9959&eu=3JGDCPSHWVa-Fm68vbZVMw#!/pages/Berglift-Gasthaus/202497449782537

 

Mindenkinek jó sportolást kívánunk: Berglift Gasthaus

 

 

tamas75 Creative Commons License 2011.04.12 0 0 554

Friss interjú a londoni olimpiára kenu szlalomban készülő Knáb Attilával:

 

http://www.hatharom.hu/article/5c95a6-kenu-szlalomban-keszul-az-olimpiara-knab-attila

mpmope Creative Commons License 2011.04.03 0 0 553

Sziasztok!

 

Szeretnénk raftingolni az osztrákoknál. Még nem voltunk se ott se máshol. Kihez érdemes fordulni vagy melyik céghez? 

 

Válaszokat előre is köszönöm.

 

üdv, mope

ftzroy Creative Commons License 2009.03.17 0 0 552
Láttátok, hallottátok mekkora hó van a Salza vízgyűjtőin. Lesz víz idén dögivel! :)
zsfoki Creative Commons License 2008.02.29 0 0 551

Április 25-27, 9. Hungarian Open Kayakfreestyle Champ.

Az egyetlen országhatáron belüli vadvizes esemény, Miskolc, Sajó folyó.

Bert Creative Commons License 2004.10.25 0 0 550
Szia zsfoki!

Hétvégén megeveztük a Koritnicát, nagyon állat volt. Csak haladóknak ajánlom, mert igen kemény volt. Adrenalin volt bőven, ez a terep sokkal izgisebb még a Soca kőrengetegénél is.

Bert
Előzmény: zsfoki (548)
Bert Creative Commons License 2004.07.29 0 0 549
Szia zsfoki,

Tolmin kozeleben mar jartam, ott rengeteg fuggohid van igen szep kornyezetben, mikozben alattunk a szakadekban terul el a folyo.
Az iden aug. 20 korul megint Soca lesz, felmerult a Bledi to melletti folyo is, de arra azt mondtak a hozzaertok, hogy elegge "csaladias", ugymond Salza jellegu. Jovore meg valami mas extrem.
Előzmény: zsfoki (548)
zsfoki Creative Commons License 2004.07.29 0 0 548

Szeva Bert!

Bovectől délre, Tolmin közelében a Tolminka folyik. Elég bizarr környék. Mély kanyon, szifonok, igazi halálzúzda. Erőssége a 6-os skálán 5. Szlovéniában Bled környékén a Sava bohinjka, és Dolinka, a Savinja északkelet szlovéniában, és persze a Soca, és a Koritnica , meg az Idrijica, alkalmas "üzletszerü" és extrém túrázásra. A Tolminka nem. Mivel a Savinja, és a Sava elapad júniusra, igy -augusztusra- marad a Soca(Isonzo)

üdv

j

Előzmény: Bert (547)
Bert Creative Commons License 2004.05.16 0 0 547
Dehogynem. Én augusztusra terveztem, de az időpont még képlékeny, lehet akár korábban is. Ha vki tervez korábban, esetleg kiegészítő programokkal környéken (pl. via ferrata, engem most ez érdekel; canyoning tavaly már volt - az is őrült jó!), akkor írjon ide a fórumba.
Ja és természetesen Soca, esetleg attól délre Tolmin közelében (asszem ott is lehet, csak nem a Socan).

Bert

Előzmény: alfa155 (545)
Yorima Creative Commons License 2004.05.16 0 0 546
Sziasztok! Eladó 35eFt-ért egy 41.800 Ft értékű utalvány ami 2 személyes hétvégi vadvízi evezésre jogosít a Salza folyón, tartalmaz 2 evezést + 1 éjszaka szállást turistaházban, és szept. 15-ig felhasználható. Emil: nkrissy-kukac-freemail.hu
alfa155 Creative Commons License 2004.04.30 0 0 545
Kezdodik a szezon! Iden nem megy senki raftingolni? :)
blue-dragonfly Creative Commons License 2003.10.15 0 0 544
Hali,

Vigyetek magatokkal... szoval a felszerelest feltetelezem a turaceg adja. Ezen felul szerintem celszeru konnyen felveheto ruhat vinni (nagy es bolyhos torolkozo, melegito, polarpulcsi, vastagzokni - ez szemelyes velemeny, mert fazos vagyok) Ha van termosz, akkor a raftutanra egy kis meleg itoka (ha kettot mentek akkor inkabb csak tea), szendvics es egyeb harapnivalo, csoki.

Ha van olyan aki nem evez es lehet fenykepezni hidakrol, akkor fenykepezogep... Ilyesmi:) Persze az egeszet nagyban befolyasolja, hogy mennyire vagytok fazosak meg ilyesmi:) Jo evezest.

dragonfly:)

Előzmény: reavius (543)
reavius Creative Commons License 2003.10.14 0 0 543
Sziasztok!

Most hétvégén megyünk raftingolni. Először...
Tudtok tanácsot adni, hogyan készüljünk lelkileg is meg ruhaügyileg is? Főleg a kinti hidegre való tekintettel.

Pueblo Creative Commons License 2003.05.06 0 0 542
Mi most megyünk péntek-vasárnap. Szlovénia. Talán még lesz hely!
Előzmény: CPTgirl (541)
CPTgirl Creative Commons License 2003.05.04 0 0 541
Sziasztok,
én is szivesen mennék, de sajna nincs társaságom. szóval, ha esetleg valakinél még pont egy valaki hiányzik a csoporthoz akkor én szivesen beszállnék. Igazából még sosem próbáltam, de a környezetemnek már maga az ötlet is rémisztő volt.
Előzmény: blue-dragonfly (540)
blue-dragonfly Creative Commons License 2003.05.04 0 0 540
Én nagyon szeretnék, de csak most kezdett érlelődni a dolog. Talán nyár közepétől lesz időm. Ha valaki tud valamit pls dobjatok egy mélt:)
Előzmény: BigA (539)
BigA Creative Commons License 2003.05.03 0 0 539
Lassan egy éve nem írt ide senki. Idén nem magy senki raftingolni?
zephir Creative Commons License 2002.05.30 0 0 538
érdekes amit írsz, mert nekem pont azt mondták Montenegrot ismerő emberek, hogy arrafelé nem is volt hadszíntér, én meg nem vagyok otthon az ottani eseményekben...
45000Ft/fő/3nap full ellátással, szállással, transzferrel, teljes napi idegenvezetéses túraprogrammal, ami nemcsak rafting, nem tűnik drágának. Sőt.
És olyan messze van mint a Soca... szerintem kellemes alternatíva...
Egyedül persze nem megyek, és itthon elég nagy a fenntartás a vidéket lakó embereket illetően...:-(

A rafting amúgy is nagy kaland, egy kis veszély fokozás mit számít :-)))
zephir

N___ Creative Commons License 2002.05.28 0 0 537
Szép hely, de szerintem az országból még senki nem volt rajta. Oka a háború miatt sok helyen elaknásított partja, ott húzódott a frontvonal sokáig.
Csak kinti vezetővel vagy szolgáltatóval érdemes megpróbálni, utoljára több száz márkát még fizetni is kellett a vízreszállásért a nemzeti parknak. Majd írj róla, ha összejött:-)
Előzmény: zephir (536)
zephir Creative Commons License 2002.05.28 0 0 536
Ha esetleg újraéledne a téma...

Voltam Montenegroban, és sajnos csak a környékén jártam az alábbi helynek.
De nagyon beférkőzött az agyamba, mert a Tara baromi gyönyörű, mély (1000-1300m), hosszú kanyon.

Ha van valakinek tapasztalata, szivesen venném.

http://www.raftingyu.com/rafting_english.htm
zephir

Kékszem Creative Commons License 2001.09.03 0 0 535
Én is ott voltam és én sem borultam, amit nem magamnak, hanem egy felettébb kedves és aranyos túravezetőnek köszönhetek. KÖSZI FERI!
Vigyázat, megyünk jövőre is!
BigA Creative Commons License 2001.09.03 0 0 534
hahó, emberek,
pang a topic!
A hétvégén voltam életemben először raftingolni a Salzán, nagyon jimmy volt, bár kissé megfáztam. Gyönyörű a táj és sikerült borulás nélkül megúszni mindkét nap, bár a többiek szerint ez így nem az igazi. Megyünk jövőre is!
Trila Creative Commons License 2001.06.26 0 0 533
Kértem árajánlatot szlovéniai rafting és canyoning túráról. A Soca folyón ennyibe kerül:

with reference to your e-mail I'm sending to you an offer for rafting trip "Boka", and canyoning trip “Sušec”. Rafting trip Boka is traditionally beautiful and attractive 10 km long section of the river between the waterfall Boka and the village Trnovo ob Soči. Canyoning trip is at the moment the most popular and adrenalin activity. Information: http://www.arctur.si/soca_rafting/.

Soča valey trip program:
1. DAY At 9.15 or 12.45 : Meeting point in sport center Soča rafting- Bovec, for rafting trip “Boka”
In price is included:
obligatory sports kit (neoprene cloth- long john, windbreaker, life-jacket, helmet and neoprene slippers), instructions and accompaniment of a guide, accident insurance.

2. DAY At 9.15 or 12.45 : Meeting point in sport center Soča rafting- Bovec, for rafting trip or trip with canoe.
In price is included:
obligatory sports kit (neoprene cloth- long john, windbreaker, life-jacket, helmet and neoprene slippers), instructions and accompaniment of a guide, accident insurance.

3. DAY- 30.04. At 9.15 or 12.45 : Meeting point in sport center Soča rafting- Bovec, for canyoning trip “Sušec”
In price is included:
obligatory sports kit (neoprene cloth- upper and lower part, windbreaker, helmet and neoprene slippers), instructions and accompaniment of a guide, accident insurance.

Personal sports kit: bathing suit, T- shirt, socks and a towel.
Price for : (per person) Monday-Thursday Friday-Sunday
Rafting trip “Boka” 6.480 SIT 7.040 SIT
- 10% discount 5.832 SIT 6.336 SIT
Canyoning trip Sušec 7.950 SIT 8.640 SIT
- 10% discount 7.155 SIT 7.776 SIT
If joining more than one activity,we give you 10% discount on each of them.
All participants of our activities must be able to swim.

Please confirm your booking and the number of participants.
For all other information please contact us. Tel.: +386 5 3896 200, GSM +386 41 72 44 72 or fax. 3896 202.

I look forward to seeing you.
Your' s sincerely
Jasna Kverh Goran Kavs

Előzmény: sirgit (531)
Boszka Creative Commons License 2001.06.25 0 0 532
félni nem kell!
ha én túléltem akkor mindenki más is túlfogja :o))))))))))))))))
Előzmény: sirgit (531)
sirgit Creative Commons License 2001.06.06 0 0 531
Sziasztok!
A barátom épp nemrégiben említette, hogy jó lenne elmenni valami kis vadvizi hajózásra. Őszintén szólva nekem fogalmam sem volt, hogy mi lehet ez a sport. Örülök, hogy találtam egy ilyen topikot és hasznos linkeket. Úgy látom itt többen is űzitek. Én a magam részéről egyenlőre még egy kicsit félős vagyok...
nyman Creative Commons License 2001.06.04 0 0 530
Boszka Creative Commons License 2001.05.15 0 0 529
azért annyira nem tragikus a helyzet :o))))) csak épp most van az év végi zárás, de hát kit érdekel :o))))))))))))))

épp tegnap voltam felvételizni, egy kissé felhúzták az agyamat, mert egy ritka kis bunkó emberke volt ott a tanulmányi osztályról és kellő képpen ledöbbentette a díszes társaságot kedves modorával és választékos beszédével...
ennyit az iskoláról...

Előzmény: millers (528)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!