index
Ha ide kattint, az Index lesz böngészõjének nyitóoldala
      okos kereső
segítség
Celebek, Utazás, Könyv, Cinematrix, Velvet Plaza, Ongo, Larkinor, CSÜTÖRTÖK, Ingatlan, Quart, Hozam Plaza, Idõjárás, 24 óra
Index - Sziget 2002
Program
Tudósítás
Interjúk
Napi ajánló
Galéria
Kulthírek
Archívum
Idén ott leszel a Szigeten?
Minden nap 647
Ki is költözöm 185
Egy-két napra kinézek 1982
Talán hétvégén 249
Soha, ismétlem: soha! 2678
Közöd? 656
 

'Nem kívánjuk terrorizálni a közönséget'
A gót Balázs Fecó és a kecsegék
Sziget 2002: 355 ezer látogató
Vasárnapig megtisztítják a Szigetet
Femi Kuti: Zeném a harcról szól
Egyre többet mobiloznak a Szigeten

Pepsi Sziget 2001
Pepsi Sziget 2000
Pepsi Sziget '99
Pepsi Sziget '98
Pepsi Sziget '97
Pepsi Sziget '96
Diáksziget '95
Diáksziget '94 - Eurowoodstock
Diáksziget '93
Helyszín és időpont szerint



Keresés a fellépők között

 
Teljes program (nyomtatható)

Kattintson a nagyításhoz!

Rádió C Roma Sátor július 31., szerda
19:00 - 20:00 Shalay Band (Ausztria)
20:15 - 21:15 100 tagú Cigányzenekar
21:30 - 23:00 Rroma Art (Jugoszlávia Vajdaság)
23:00 - 00:30 Kaloome ( Franciaország Perpignan)
00:40 - 04:00 A Rádió c dj-i
Banán Jazz Színpad július 31., szerda
19:00 - 20:00 Lakatos Ágnes Jazz Quartet
20:00 - 21:30 Sramkó Quartet
21:30 - 23:00 In Line
23:00 - 00:30 Balázs Elemér Group
00:30 - 02:30 Fusio
Blues Színpad július 31., szerda
23:00 - 00:15 Ferenczi György és a Herfli Davidson
00:15 - 01:45 Sonia és a Sápadtarcúak
01:45 - 03:00 Tűzkerék xT
03:00 - 04:00 Boll Weewil
Pannon Praktikum Világzenei Nagyszínpad július 31., szerda
17:00 - 18:00 FOLKESTRA
18:15 - 19:30 SABAH HABAS MUSTAPHA & THE JUGALA ALLSTARS
19:45 - 21:00 HEDNINGARNA
21:30 - 23:00 BOBAN MARKOVI ORKESTAR
Pepsi Nagyszínpad július 31., szerda
16:30 - Sergent Garcia (F)
18:00 - The Mission (UK)
19:30 - Sziámi (H)
21:30 - The Cure (UK)
Siemens Mobile Pop Színpad július 31., szerda
23:00 - 00:15 K.F.T.
00:15 - 01:45 Venus
01:45 - 03:00 Eleven Hold
03:00 - 04:00 Volvox
Viva+ Talentum Színpad július 31., szerda
15:00 - Incydens
16:00 - Waterbaby
17:00 - Ultra Hide
18:00 - CH.I.P
19:00 - Sajt
Wan2 Színpad július 31., szerda
17:00 - 18:00 Tigris
18:00 - 19:00 Peet
19:00 - 20:00 agar Project
20:00 - 21:30 Amorf Ördögök
21:30 - 23:00 Marcel
23:00 - 00:30 Neo
00:30 - 02:00 UHT (F)
02:00 - 03:30 Casio Samples
Afro-Latin Színpad július 31., szerda
17:00 - Capoeira, Maculele és Szamba oktatás
18:00 - Ghalia Benali (Tunézia) hastánct-tanítás
19:00 - Afrikai dob tanítás
20:00 - Észak-Afrikai tánc-show
21:30 - Morocof Coctail
23:00 - Ghalia Benali
00:30 - Said & Friends
02:00 - Dj Kis-singer
Cökszpon Ambient Sátorkert július 31., szerda
10:00 - 18:00 Dj Chrom és Crimson
18:00 - 01:40 Dj Christian aka Gaulamin és Dj Áfonya Dubbackup
21:00 - 22:00 Nyitó tűz, Workshop: Tensegrty Carlos Castaneda mágikus gyakorlatai (bemutatja a Gyűjtőpont Egyesület
22:00 - 06:00 Be vs onary, Imesz
22:00 - 23:00 TaTu Sound System (ambi en dub, ) - együttes
23:20 - 23:40 Berger Gyula Társulata: Pararoid kortárs tánc
23:50 - 00:50 Váradi Gábor - koncert
01:00 - 02:00 Kelner Krisztián live act
02:00 - 09:00 Dj Kaszi
Ballantine's Cinetrip-Labiritmus július 31., szerda
18:00 - 22:00 Gaullamin (aka Christian) Pedro
Civilsziget Nagysátor július 31., szerda
14:00 - Top Egyesület- Karaoke
15:15 - Csoport-téka Egyesület
17:00 - Szakszervezeti Ifjúsági Szövetség
18:15 - Vargabetű KlubMűhely Egyesület
19:00 - A Civil Falu Zöldkakas szervezete
21:00 - A Civil Falu Kapocs Ifjúsági Önsegítő Szolgálata
23:00 - Pingpong Doki
Durex Táncdalfesztivál Sátor július 31., szerda
19:00 - 21:00 Szívküldi - régi slágerek
21:00 - 23:00 Bisztro Baleset Band
23:00 - 23:20 DUREX vizespóló verseny)
23:20 - CSEPREGI ÉVA
00:00 - 02:00 JUKKA AMMONDT ? A SUMÉR ELVIS
02:00 - 05:00 Dj Paplan
Tv2 Mozi július 31., szerda
22:00 - Válogatás a Kecskeméti Rajzfilm Stúdió filmjeiből
23:05 - Nincs Mese
23:30 - Traffic
Fényár Hangár július 31., szerda
22:00 - 05:00 Night Of Obsession
22:00 - 05:00 DJ Sonic (A)
22:00 - 05:00 Danny L (H)
22:00 - 05:00 MC Nina (A)
Est Színpad július 31., szerda
11:00 - 14:00 GÉM klub
14:00 - 16:00 Oktett Lányok
16:00 - 17:00 A Szegedi Est bemutatja: Bodicsek
17:00 - 18:00 Projekt 11
18:00 - 19:00 Dallas (Észtország)
19:00 - 20:00 Mantra Porno
20:00 - 21:00 Space Jam
21:00 - 22:30 Andrew J & Kaltenecker
22:30 - 05:00 DJ Zoulu, DJ Taxi
Bahia Színpad július 31., szerda
17:00 - 18:00 Habit
18:00 - 19:00 Fekete Doboz
19:00 - 20:00 The Rag Doll
20:00 - 21:00 Szépülő Városközpont
21:00 - 22:00 Tundravoice
22:00 - 23:00 Wickeda (BG)
23:00 - 00:30 Egy Kiss Erzsi Zene
00:30 - 02:00 Miss Goulash (Fr)
02:00 - 03:00 Nothin' Carrot
03:00 - 04:00 Social Free Face
Est Színpad Gém Klub július 31., szerda
10:01 - 23:59 Speed A Gém Klub a Speed első legális forgalmazója Magyarországon!
Irodalmi és Komolyzenei Színpad július 31., szerda
10:00 - Komolyzenei wurlitzer - már 200 óra zenéből válogathatsz kedvedre...
16:00 - Téma: Ki a sztár - és hogyan válik azzá? Vendégek: Bogányi Gergely, Héja Domonkos, Schanda Beáta
18:00 - Átjáróház: Király Levente, Salz Gabriella Abody Rita, Younes Zerrouki, Márton László.
20:00 - Akadémia vonósnégyes
22:00 - Liszt Ferenc
23:00 - Verdi: Aida
02:00 - Kis éji zene - Félezer év legnyugtatóbb hangjai a pörgésben megfáradtaknak...
Magic Mirror július 31., szerda
15:00 - Őrült nők ketrece
17:00 - 19:00 Beszélgetés filmről és színházról
19:00 - party time
00:00 - 01:00 Nyitó gála: Ernest Palchikov és Andrey Kolotenko, ukrán akrobatikus balett
01:00 - 03:00 Dj Izil
Metal Hammer Színpad július 31., szerda
16:00 - 17:00 Zero G
17:00 - 18:00 Mind the Gap
18:00 - 19:00 Prosectura
19:00 - 20:00 Dirty Dance
20:00 - 21:00 Demonlord
22:00 - 23:00 Gamma Ray
23:00 - 00:30 Kalapács
00:30 - 02:00 Beatrice
02:00 - 03:00 Iron Maidnem
03:00 - 04:00 Stress
Pepsi Music Garden július 31., szerda
23:00 - 05:00 Szamosi Péter
Sziget Café július 31., szerda
16:00 - 18:00 Réz András- Férfias játékok
22:00 - 05:00 Rádó 1-Party, sztár DJ-kkel! Minden este 22 órától
Tilos Rádió Sátor július 31., szerda
22:00 - 23:00 Anorganik live act
23:00 - Futureboy & Mc Colombo
00:00 - 02:00 Marvin & TB Gon
02:00 - 03:00 Ludmilla
03:00 - 05:00 Naga & Kevin
Zanzibár IntimZóna július 31., szerda
11:00 - IntimZóna. See Sun Sex Játékok, diákok táncbemutatói, várjuk a szülinaposokat!
14:00 - DJ's Györemix & Bigflash &Dj Sikztah Testfestő show Graffiti Gyere és fújjá!
16:00 - Hastánc oktatás
17:00 - Amazona Induló
19:00 - Korszakváltó Csoport
20:00 - Hip-Hop Zenekarok- Sog+ Deego+ Tribe+ Nasteeman
21:30 - Idő Urai
22:00 - Danger-elements
22:30 - Summer Stylewarz
23:00 - Dj's Sikztah, Tomilla,Zae
Bábjátékos találkozó és Gyerekprogramok július 31., szerda
14:00 - 18:00 Bóbita Bábszínház színészei: Mosó Masa mosodája
18:00 - Bóbita Bábszínház színészei: Tótágas
Petőfi Csarnok Folkszínpad július 31., szerda
16:00 - 18:00 Fiatal Művészek Találkozója
19:00 - 20:30 Zsarátnok (bolgár táncház)
21:00 - 22:30 Bran (ír táncház)
23:00 - 00:30 Roban Markovic (Szerb Táncház)
00:30 - 02:00 Kókai József zenekara (mulatós cigányzene)
Net.rét július 31., szerda
16:00 - 16:25 Szabadon összekötve - budapesti információgazdálkodási program
16:25 - 17:30 E-Demokrácia Műhely - információs szabadság és kormányzati átláthatóság az interneten. Kumin Ferenc, Sükösd Miklós
17:30 - 18:00 Intelligens Települések Országos Szövetsége. Horváth Ferenc
18:00 - 20:00 A virtuális szex - A beszélgetést vezeti: Pintér Róbert, a Magyar Szociológiai Társaság Szexuál-szociológiai Szekciójának tagja, az Információs Társadalom és Trendkutató Központ (ITTK)munkatársa Résztvevők: Kömlodi Ferenc, médiateoretikus, Csáki Csaba, függo háló-zaft szakértő, Bucher Katalin, grafológus, internetes szexuálspiritiszta, Holman Endre, mellesleg.hu.
20:00 - 22:00 Napközben: a PCszemét-szobor talapzatának avatása
Szabadiskola Sátor július 31., szerda
14:30 - Java Jive
16:00 - Bábeli egység
17:30 - A memória fejlesztés határai
19:00 - Dalok áramszünetben
Rádió C Roma Sátor augusztus 1., csütrötök
16:00 - Az igazi cigányok: egy sokszínű kultúra
17:00 - Roma radikalizmus roma nacionalizmus
19:00 - Moonlight (Budapest) roma/latin rap
19:45 - Junior roma rap
21:30 - Vera Gondolan (Csehország)
23:00 - Vera Bila & Kale (Csehország)
00:40 - Bódi Gyula Trió (Budapest)
01:40 - Dj: Varga Norbi
Banán Jazz Színpad augusztus 1., csütrötök
19:00 - 20:00 Kovács Gyula Dobverseny győztesei
20:00 - 21:30 Birta Trió
21:30 - 23:00 Babos Trió
23:00 - 00:30 Tony Lakatos & Snétberger Ferenc
00:30 - 02:30 3rd dimension
Blues Színpad augusztus 1., csütrötök
23:00 - 00:15 Frank Zappa Emlékzenekar
00:15 - 01:45 Muddy Waters Emlékzenekar
01:45 - 03:00 Blues Train
03:00 - 04:00 Blue S Trio
Pannon Praktikum Világzenei Nagyszínpad augusztus 1., csütrötök
17:00 - 18:00 SEBŐ együttes+BRATHANKI (PL)
18:15 - 19:30 KALYI JAG
19:45 - 21:00 P18
21:30 - 23:00 THE KLEZMATICS
Pepsi Nagyszínpad augusztus 1., csütrötök
16:30 - The Tarantinos (UK)
18:00 - The 69 Eyes (Fin)
19:30 - Quimby (H)
21:30 - Him (Fin)
Siemens Mobile Pop Színpad augusztus 1., csütrötök
23:00 - 00:15 Pa-dö-dö
00:15 - 01:45 Bikini
01:45 - 03:00 Adrien
03:00 - 04:00 Korom Attila
Viva+ Talentum Színpad augusztus 1., csütrötök
15:00 - Mass Music For Party Leaders
16:00 - Teletrip
17:00 - Cematurbo
18:00 - AudioCafé
19:00 - ZooHacker Project
Wan2 Színpad augusztus 1., csütrötök
17:00 - 18:00 Bandanas
18:00 - 19:00 Very Bad Things
19:00 - 20:00 Bankrupt
20:00 - 21:30 Sokol 403
21:30 - 23:00 HétköznaPI CSAlódások
23:00 - 00:30 Uk Subs (UK)
00:30 - 02:00 Alvin és a Mókusok
02:00 - 03:30 Fürgerókalábak
Afro-Latin Színpad augusztus 1., csütrötök
17:00 - Capoeira, Maculele és Szamba oktatás
18:00 - Kolum-biai dob tanítás
19:00 - Salsa tánc-tanítás
20:00 - De Los Andes Trio
21:30 - Gala Latina Salsa
23:00 - Caribeat
00:30 - Laki Latino
02:00 - Dj Alan
Cökszpon Ambient Sátorkert augusztus 1., csütrötök
15:00 - 16:30 Workshop: Jóga (Padma Jógastúdió)
16:30 - 18:00 Workshop: Thai-chi, Chigung (Gervai Miklós András)
18:00 - 01:40 Dj Christian aka Gaulamin és Dj Áfonya Dubbackup
18:00 - 19:30 Előadás: Trendek napjaink cyberkultúrájában (Kömlődi Ferenc)
19:30 - 21:00 Workshop: Tensegrty Carlos Castaneda mágikus gyakorlatai (bemutatja a Gyűjtőpont Egyesület)
21:00 - 22:00 Film
22:00 - 06:00 Trans Repro Co., Imesz
22:00 - 23:00 Nyitrai Péter: Török népzene
23:10 - 23:50 Sivasakti Kalánanda Táncszínház: Sivam - dél-indiai klasszikus tánc
00:00 - 01:00 Mamü Hangok: Balkán torta együttes
01:00 - 02:00 Goabolo tűzperformance
02:00 - 09:00 Dj Palotai
Ballantine's Cinetrip-Labiritmus augusztus 1., csütrötök
13:00 - 16:00 Negro, Suhaid
18:00 - 22:00 Kevin, Nandee
Civilsziget Nagysátor augusztus 1., csütrötök
13:00 - Amnesty International Magyarország
14:00 - Top Egyesület- Karaoke
15:00 - Napsütés Alapítvány
16:30 - Budapesti Művelődési Központ
18:00 - Sambhala Tibet Központ
19:30 - 21:00 A Civil Falu bemutatja
23:00 - PingPong Doki
Durex Táncdalfesztivál Sátor augusztus 1., csütrötök
19:00 - 21:00 Józanészek együttes
21:00 - 23:00 Sound Track együttes ? Tarantino feeling
23:00 - 23:20 DUREX vizespóló verseny
23:20 - DOLLY ROLL
02:00 - 05:00 Dj Paplan
Tv2 Mozi augusztus 1., csütrötök
22:00 - Válogatás a Kecskeméti Rajzfilm Stúdió filmjeiből
23:00 - Banditák /Bandits/
23:05 - Nincs Mese
23:30 - Ébrenjárók /Street-walkers/
Fényár Hangár augusztus 1., csütrötök
22:00 - 05:00 Detroit Techno
22:00 - 05:00 Electric Indigo (A)
22:00 - 05:00 Jay Denham (USA)
22:00 - 05:00 DJ Dork
Est Színpad augusztus 1., csütrötök
10:00 - 11:00 Tai Chi
11:00 - 14:00 GÉM klub
14:00 - 16:00 Future Café
16:00 - 17:00 A Szombat-helyi Est bemutatja: Tizenhét
17:00 - 18:00 Szegény Anyám HaLátna
18:00 - 19:00 IMMC
19:00 - 20:00 Soma Mamagésa
20:00 - 21:00 Ener-gomat
21:00 - 22:30 ThaiFun
22:30 - 05:00 Andrew J-& Hotta (X-Phaders)
Bahia Színpad augusztus 1., csütrötök
17:00 - 18:00 Insipid
18:00 - 19:00 Vér és Arany
19:00 - 20:00 Crosstown Blues
20:00 - 21:00 Mind1
21:00 - 22:00 Nulladik Változat
22:00 - 23:00 Vialka Marching Band (Fr)
23:00 - 00:30 Pop Ivan
00:30 - 02:00 Zoanbo Zoet Workestrao (Slo)
02:00 - 03:00 Las Garrapatas (D)
03:00 - 04:00 Brains
Est Színpad Gém Klub augusztus 1., csütrötök
10:00 - 23:59 Kötelet neki Az élet apró csúsztatott dolgai...
Irodalmi és Komolyzenei Színpad augusztus 1., csütrötök
10:00 - Komolyzenei wurlitzer - már 200 óra zenéből válogathatsz kedvedre...
16:00 - Horváth Balázs: A Zeneakadémia elektronikus zenei stúdója
18:00 - A Theleme és a Szépírók Társaságának zenés estje
20:00 - EAR-együttes
22:00 - W. A. Mozart
23:00 - Eötvös Péter: A három nővér
02:00 - Kis éji zene - Félezer év legnyugtatóbb hangjai a pörgésben megfáradtaknak...
Magic Mirror augusztus 1., csütrötök
15:00 - Camp Lavender Hill
17:00 - 19:00 Beszélgetés a médiáról és egy örökbefogadás médiatörténetéről
19:00 - party time
00:00 - 01:00 Ladányi Andrea és a La dance Company, valamint Jorma Uotinen (FIN) koreog-ráfiája
01:00 - marka
Metal Hammer Színpad augusztus 1., csütrötök
16:00 - 17:00 Helloween Tribute
17:00 - 18:00 Fekete Sereg
18:00 - 19:00 Cross Borns
19:00 - 20:00 Perzonal War (D)
20:00 - 21:00 Rawhead Rexx (D)
22:00 - 23:00 Edguy
23:00 - 00:30 Lord
00:30 - 02:00 Junkies
02:00 - 03:00 Ozirisz
03:00 - 04:00 Mindcontrol
Pepsi Music Garden augusztus 1., csütrötök
23:00 - 01:00 Roo-Bert
01:00 - 03:00 Aquaboa
03:00 - 05:00 Jankec
Sziget Café augusztus 1., csütrötök
16:00 - 18:00 Dr. Grandpierre Attila- Élő nap
Tilos Rádió Sátor augusztus 1., csütrötök
22:00 - 23:00 Easy Life Natural - live
01:00 - 03:00 Keyser & Lee 'n Gum
03:00 - 05:00 Erik Sumo & Haze
Zanzibár IntimZóna augusztus 1., csütrötök
11:00 - IntimZóna. See Sun Sex Játékok, diákok táncbemutatói, várjuk a szülinaposokat!
14:00 - DJ Barba
16:00 - Hastánc oktatás
17:00 - idom
19:00 - New Jersey divatshow
20:00 - InterPal
22:00 - Hastánc bemutató
22:30 - Dj Barba
Bábjátékos találkozó és Gyerekprogramok augusztus 1., csütrötök
14:00 - 18:00 Bartha Antal: Paprika Jancsi messze jár
18:00 - Levendula Színház: A világszép nádszálkisasszony
Kalandrét augusztus 1., csütrötök
13:00 - 16:00 Harcművészeti bemutatók:
Petőfi Csarnok Folkszínpad augusztus 1., csütrötök
16:00 - Fiatal Művészek Találkozója
19:00 - Ökrös együttes (magyar táncház)
21:00 - Troitsa (belorusz táncház)
23:00 - Zeusz (görög táncház)
00:30 - Berkó együttes (magyar táncház)
Net.rét augusztus 1., csütrötök
15:00 - 15:30 Távoktatás a neten
15:30 - 16:00 Szilvassy Gipsy Band - Szilvássy István, Bangó Tibor,Bangó László,Bangó Attila, Szekeres Attila
16:00 - 16:25 Bemutatkozik a Roma Centrum
16:25 - 16:35 Flamenco tánc
16:35 - 17:00 Romapage
17:00 - 17:20 Chaplin- Cigány etűdök - Farkas Zsolt, Rostás Csaba Tóth Adrienne
17:20 - 17:40 Roma S.K
17:40 - 18:00 Lindri - Balogh Dániel, Horváth Mária, Balogh János, Rostás Csaba, Technikusok: Felfóti László, Lakatos László, Pados Zoltán
18:00 - 20:00 Internetpenetráció és ami mögötte van. - Számítógépes kutatás egész nap. Benda Klára Mennyi? 30! Mi 30? Mi mennyi? Dessewffy Tibor
Szabadiskola Sátor augusztus 1., csütrötök
14:30 - Hétköznapi észrevételeink - Világ(os) olvasatok
16:00 - Macskák és más állati lelkek
17:30 - Rabszolgavásár - film a prostitúcióról
19:00 - Tiszta lappal - Ha kicsi az IQ- d told meg egy lövéssel
Torony Galéria augusztus 1., csütrötök
20:00 - 21:00 Kádár Miklós Mihály és a ZERO Professzionális Posztnukleáris Elrettentő Csoport
22:00 - 00:00 Jürgen Brattström - A név önmagáért beszél - Bajka Péter , Bányay Péter , Drégely Imre, Német Róbert
Rádió C Roma Sátor augusztus 2., péntek
16:00 - Iskolai ártalmak: a cigány gyerekek és az oktatás
17:00 - Magyarország színes csillagai: roma sportolók
19:00 - Cora-son (Budapest) roma-latin zene
20:15 - Ternipe (Magyarország) autentikus oláh cigány zene
21:30 - Romano Drom (közreműködik Ghalia Benali/Tunézia)
23:00 - Aguadulce (Spanyolország)
00:40 - Parno Graszt autentikus oláh cigány zene Szabolcsból
01:40 - vendég dj-k
Banán Jazz Színpad augusztus 2., péntek
19:00 - 20:00 White Full
20:00 - 21:30 Trió Yengibarjan
21:30 - 23:00 Dresch Quartet
23:00 - 00:30 Johannes Enders Quartet (D)
00:30 - 02:30 Le Biskuit
Blues Színpad augusztus 2., péntek
23:00 - 00:15 Lefthand Freddy and the Aces (NL)
00:15 - 01:45 Dr. Valter and the Lawbreakers
01:45 - 03:00 Frozen Dozen (SK)
03:00 - 04:00 Stáció
Pannon Praktikum Világzenei Nagyszínpad augusztus 2., péntek
17:00 - 18:00 LADÁNYBENE 27
18:15 - 19:30 MUZSIKÁS & ALEXANDER BALANESCU
19:45 - 21:00 ORLANDO CACHAITO LOPEZ featuring MIGUEL 'ANGÁ' DIAZ
21:30 - 23:00 MORY KANTE
Pepsi Nagyszínpad augusztus 2., péntek
16:30 - Mambo Kurt (D)
18:00 - Kosheen (UK)
19:30 - Kispál és a Borz (H)
21:30 - Iggy Pop (USA)
Siemens Mobile Pop Színpad augusztus 2., péntek
23:00 - 00:15 Somló Tamás
00:15 - 01:45 Zanzibár
01:45 - 03:00 Almási Enikő
03:00 - 04:00 First Session
Viva+ Talentum Színpad augusztus 2., péntek
15:00 - KLIKK
16:00 - Dogshit Project (D)
17:00 - FankaDeli feat. DaFanCah
18:00 - Fűrkésző elemek
19:00 - Ultra Homogén
Wan2 Színpad augusztus 2., péntek
17:00 - 18:00 Atomic Cake
18:00 - 19:00 Marlboro Man
19:00 - 20:00 A kis tehén
20:00 - 21:30 Publo Hunny
21:30 - 23:00 Strong Deformity
23:00 - 00:30 Heaven Street Seven
00:30 - 02:00 Roy Paci & Aretuska (I)
02:00 - 03:30 Hollywoodoo
Afro-Latin Színpad augusztus 2., péntek
17:00 - Capoeira, Maculele és Szamba oktatás
18:00 - Afrikai tánctanítás
19:00 - Afrikai dob (Djembe) tanítás , Afrikai gyermek-kórus
20:00 - Sankofa percussion & dance group (Ghana)
21:30 - Agbogun Dance Troup (Nigéria)
23:00 - Afro Magic (Senegal - Hu)
00:30 - Djoliba
02:00 - DJ Koya (Senegal)
Cökszpon Ambient Sátorkert augusztus 2., péntek
09:00 - 18:00 Dj Chrom és Crimson
15:00 - 16:30 Workshop: Jóga (Padma Jógastúdió)
16:30 - 18:00 Workshop: Thai-chi, Chigung (Gervai Miklós András)
18:00 - 02:00 Dj Christian aka Gaulamin és Dj Áfonya Dubbackup
18:00 - 19:30 Előadás: Erőnövények (Melocco János)
19:30 - 21:00 Workshop: Tensegrty Carlos Castaneda mágikus gyakorlatai (bemutatja a Gyűjtőpont Egyesület)
21:00 - 22:00 Film
22:00 - 23:00 Present of Present: Tükör és mérleg, avagy egy nyaralás víziói
23:20 - 00:20 Bhangra pandzsábi folklór táncegyüttes
23:20 - 00:20 Bhangra pandzsábi folklór táncegyüttes
00:40 - 01:40 Amira: Táncmandalák - orientális táncszínház a négy elem megidézésével
02:00 - 03:00 Gozara együttes
03:00 - 09:00 Dj Isztonbácsi
Ballantine's Cinetrip-Labiritmus augusztus 2., péntek
13:00 - 16:00 Ludmilla, Naga
18:00 - 22:00 Naga, Negro
Civilsziget Nagysátor augusztus 2., péntek
11:00 - Debreceni Siket Színjátszó Csoport előadása
12:30 - Kiút Családsegítő és Gyermekjóléti Szolgálat
14:00 - Top egyesület- Karaoke
15:00 - Down Alapítvány vendégeinek színházi előadása
16:00 - Szakszervezeti Ifjúsági Szövetség
17:00 - Szolidaritást! Alapítvány
18:00 - Mobilitás Ifjúsági Szolgálat
19:00 - Mobilitás Ifjúsági Szolgálat
20:00 - Amaro Drom
21:00 - Sambala Tibet Kpt.
23:00 - PingPond Doki
Durex Táncdalfesztivál Sátor augusztus 2., péntek
19:00 - 21:00 Dockers együttes
21:00 - 23:00 Disco Express
23:00 - 23:20 DUREX vizespóló verseny
23:20 - KORDA GYÖRGY BALÁZS KLÁRI
00:00 - 02:00 ORBÁN JÓZSI
02:00 - 05:00 Dj Paplan
Tv2 Mozi augusztus 2., péntek
22:00 - Válogatás a Kecskeméti Rajzfilm Stúdió filmjeiből
23:00 - Korcs szerelmek /Amores perros/
23:05 - Nincs Mese
23:30 - Az ifjúság megnyugtat /Youth is reassuring/
Fényár Hangár augusztus 2., péntek
22:00 - 05:00 Tommyboy
22:00 - 05:00 Slam Jr.
22:00 - 05:00 Czibere Conga (H)
22:00 - 05:00 Clark
Est Színpad augusztus 2., péntek
10:00 - 11:00 Tai Chi
11:00 - 14:00 GÉM klub
14:00 - 16:00 Gross- turwaller Musik-anten
16:00 - 17:00 A Zalai Est bemutatja: Electric Connec-tion
17:00 - 18:00 Anselmo
18:00 - 19:00 Nemes Bruderz
19:00 - 20:00 Koala
20:00 - 21:00 Egyszercsak
21:00 - 22:30 Emil. RuleZ!
22:30 - 05:00 Fashion Box divat-show, Zéró és Zsazsa
Bahia Színpad augusztus 2., péntek
17:00 - 18:00 Longbow
18:00 - 19:00 Fabulon
19:00 - 20:00 Gravefruit
20:00 - 21:00 Carnia
21:00 - 22:00 VilágUra (MagUra Napotvet+Világfa)
22:00 - 23:00 V.I.NY.O.
23:00 - 00:30 Kampec Dolores
00:30 - 02:00 The Dying Sun Ensemble (Cro)
02:00 - 03:00 Korog
03:00 - 04:00 Layette (D)
Est Színpad Gém Klub augusztus 2., péntek
10:00 - 23:59 Tojok rátok Avagy: ha elkapod, bekapod
Irodalmi és Komolyzenei Színpad augusztus 2., péntek
10:00 - Komolyzenei wurlitzer - már 200 óra zenéből válogathatsz kedvedre...
16:00 - Téma: Modern historikusok - tradíció vagy megújulás?
18:00 - Átjáróház:Kőrösi Zoltán,Juhász Kata, Békés Pál, Csiszár Ferenc, Garaczi László.
20:00 - New Dimension Clarinet Workshop
22:00 - Franz Schubert
23:00 - Szvjatoszlav Richter (Monsaingeon)
02:00 - Kis éji zene - Félezer év legnyugtatóbb hangjai a pörgésben megfáradtaknak...
Magic Mirror augusztus 2., péntek
15:00 - Kakukktojás
17:00 - 19:00 Beszélgetés extrém élethelyzetek-ről
19:00 - party time
00:00 - 01:00 Rózsaszín Szivárvány Felicia Pop - Soul - Jazz Show
01:00 - Dj Must Beat Records
Metal Hammer Színpad augusztus 2., péntek
16:00 - 17:00 The Stone
17:00 - 18:00 Sunseth Sphere
18:00 - 19:00 Stonehenge
19:00 - 20:00 Without Face
20:00 - 21:00 End of Green (D)
22:00 - 23:00 Amorphis
23:00 - 00:30 Nevergreen
02:00 - 03:00 Dying Wish
03:00 - 04:00 Ideas
Pepsi Music Garden augusztus 2., péntek
23:00 - 05:00 TB Gon, Marvin b2b
Sziget Café augusztus 2., péntek
16:00 - 18:00 Dr. Ranschburg Jenő Hosszú haj, rövid ész?
Tilos Rádió Sátor augusztus 2., péntek
22:00 - 23:00 Belgiumiak - live
23:00 - 01:00 Suhaid & Dr. Dermot
02:00 - 04:00 Tégla & Isu & Odin
04:00 - 05:00 Di Joint & Alvin
Zanzibár IntimZóna augusztus 2., péntek
11:00 - IntimZóna. See Sun Sex Játékok, diákok táncbemutatói, várjuk a szülinaposokat!
14:00 - DJ Barba
16:00 - Hastánc oktatás
17:00 - tűsarok
19:00 - Indiai Tánc Somi Pannival
20:00 - Holt Költők Társasága
21:00 - Red-rooster-bar
22:00 - Hastánc bemutató
23:00 - Dj Barba
Bábjátékos találkozó és Gyerekprogramok augusztus 2., péntek
14:00 - 18:00 Levendula színház: Kígyó király gyűrűje
18:00 - Dékány Ágnes: Mirkó királyfi
Kalandrét augusztus 2., péntek
13:00 - 16:00 Jégszobrászat
Petőfi Csarnok Folkszínpad augusztus 2., péntek
16:00 - Fiatal Művészek Találkozója
19:00 - Troitsa (belorusz táncház)
21:00 - Rece-Fice (délszláv táncház)
23:00 - Téka (magyar táncház)
00:30 - Kókai József és zenekara (mulatós cigányzene)
Net.rét augusztus 2., péntek
15:00 - 15:25 Nemzeti Digitális Archívum koncepció - György Péter
15:25 - 15:50 Új szolfézstanárunk: a számítógép - Kárpáti András (Kristóf Csaba)
16:00 - 16:20 A Nemzeti könyvtárak internetes szolgáltatásai benne a Magyar Elektronikus Könyvtárról bővebben
16:25 - 16:45 A kultúra KonTextusa - Sebők Marcell (Réthy Kinga)
16:45 - 17:00 Találd meg amit keresel! Gyere a Neumann-házba! - Dr.Tószegi Zsuzsanna
17:00 - 18:30 Filmvetítés WEB művészek Londonból Tudomány és fikció a média művészetben - beszélgetés az alkotókkal: Bodóki Tamás, Sterk Barbara Kopper Judit
Szabadiskola Sátor augusztus 2., péntek
14:30 - RAK IZ DED Quo Vadis
16:00 - Filozófiai vizsgálódások az ifjúsag, az egyszerű földi halandók és a magas intelligencia sorbaállításáról
17:30 - Nyitott felolvasás
19:00 - Hatos fogat - Az Ikarusz a mennybe száll, Jancsó Miklós, Hajdu Szabolcs, Bodó Viktor, Mudruczó Kornél, Schilling Árpád, Török Feri egy buszban, a sofőr: Budai György
Torony Galéria augusztus 2., péntek
20:00 - 21:00 Az Utolsó Ablakzsiráf
Rádió C Roma Sátor augusztus 3., szombat
16:00 - Hagyomány és modernitás konfliktusa a cigány kultúrában
19:00 - Shalay Band (Ausztria)
19:00 - Lindri (Magyarország) autentikus oláh cigány zene
20:15 - 100 tagú Cigányzenekar
20:15 - Ando Drom (Magyarország)
21:30 - Rroma Art (Jugoszlávia Vajdaság)
21:30 - Nadara (Románia Szászcsávás)
23:00 - Kaloome ( Franciaország Perpignan)
23:00 - Erik Marchand és a Taraf de Caran?ebes
00:40 - A Rádió c dj-i
00:40 - Impro Rom (Salgótarján) roma/latin zene
01:50 - Romano Trip dj remix táncosokkal
02:00 - A Rádió c dj-i
Banán Jazz Színpad augusztus 3., szombat
19:00 - 20:00 Kovács Linda Quartet
20:00 - 21:30 Grencsó
21:30 - 23:00 Dél-Alföldi Szaxofon-kvartett
23:00 - 00:30 Akosh S. Unit (F)
00:30 - 02:30 Afro Jam
Blues Színpad augusztus 3., szombat
23:00 - 00:15 Deák Bill Blues Band
00:15 - 01:45 The Bruce Lewis Band (USA)
01:45 - 03:00 Blues B. R. Others Show
03:00 - 04:00 Slow Down
Pannon Praktikum Világzenei Nagyszínpad augusztus 3., szombat
17:00 - 18:00 CHALABAN
18:15 - 19:30 Besh o droM
19:45 - 21:00 SPACCANAPOLI
21:30 - 23:00 CESARIA EVORA
Pepsi Nagyszínpad augusztus 3., szombat
16:30 - Herbalizer (UK)
18:00 - Stereo Mcs (UK)
19:30 - Anima Sound System (H)
21:30 - Pulp (UK)
Siemens Mobile Pop Színpad augusztus 3., szombat
23:00 - 00:15 United
00:15 - 01:45 Kimnowak
01:45 - 03:00 Felicia
03:00 - 04:00 Alex
00:00 - Hip-Hop nap
Viva+ Talentum Színpad augusztus 3., szombat
15:00 - Hurkatöltő
16:00 - Boogie Mamma
17:00 - Shamrok
18:00 - NCW
19:00 - Homo Skapiens
Wan2 Színpad augusztus 3., szombat
17:00 - 18:00 Kumm (Ro)
18:00 - 19:00 Ez a Divat
19:00 - 20:00 Blga
20:00 - 21:30 Al gringo & the Psychobilly Krautboys an Moonshine (D)
21:30 - 23:00 Dopeman
23:00 - 00:30 Dubcity FanatikZ
00:30 - 02:00 Cosmik Connection (F)
02:00 - 03:30 Titusz & the Carbonfools
Afro-Latin Színpad augusztus 3., szombat
17:00 - Capoeira, Maculele és Szamba oktatás
18:00 - Brazil táncok tanítása
19:00 - Kolum-biai dob tanítás
20:00 - Tumba & Quema percus-sion group
21:30 - Brazil, szamba és capoeira show
23:00 - Latin Combo
00:30 - Rosenil Rocha Group (Brazília ? A)
02:00 - DJ Enrique
Cökszpon Ambient Sátorkert augusztus 3., szombat
09:00 - 18:00 Dj Chrom és Crimson
15:00 - 16:30 Workshop: Jóga (Padma Jógastúdió)
16:30 - 18:00 Workshop: Thai-chi, Chigung (Gervai Miklós András
18:00 - 02:20 Dj Christian aka Gaulamin és Dj Áfonya Dubbackup
18:00 - 19:30 Előadás: Bioenergia (Földi Erzsébet, Földi György)
19:30 - 21:00 Workshop: Tensegrty Carlos Castaneda mágikus gyakorlatai (bemutatja a Gyűjtőpont Egyesület)
21:00 - 22:00 Film
22:00 - 06:00 Iris Lemonade and Lee Unflyable, Imesz
22:00 - 06:00 Vándorvision, Imesz
22:00 - 23:30 Calcutta Trio klasszikus indiai zene
23:40 - 00:40 Jávai gamelán zenészek (Indonézia, Közép-Jáva)
01:00 - 02:00 ZUM - együttes és táncszínház Amira, Gergye Krisztián, Lucia, Fehér Ferenc közreműködésével, videoperformance: Cicavision
02:20 - 03:20 Gergye Krisztián kortárs-jávai tánc
03:20 - 09:00 Dj Naga
Ballantine's Cinetrip-Labiritmus augusztus 3., szombat
13:00 - Gonnok, Gaullamin aka Christian
18:00 - Christian Naga
22:00 - Palotai, Mango Sabaak Berci, Mc Busa, Meglepetés DJ.-k!!!
Civilsziget Nagysátor augusztus 3., szombat
13:00 - Miskolci Egyetem Állam és Jogtudományi Kar Hallgatói Önkormányzat
14:45 - Amnesty International Magyarország
16:00 - Sahaja Jóga
17:00 - Szolidaritást! Egyesület
18:00 - AIESEC Magyar Közgazdászhallgatók Egyesületének nemzet mixe
20:00 - Amaro Drom
21:00 - Sambala Tibet Központ
23:00 - PingPong Doki
Durex Táncdalfesztivál Sátor augusztus 3., szombat
17:00 - Uhrin Benedek
19:00 - Innocents Rhythm and Blues együttes
21:00 - Inka-H együttes ? U2 dalok
23:00 - DUREX vizespóló verseny
23:20 - Koós János
00:00 - x
02:00 - Dj Paplan
Tv2 Mozi augusztus 3., szombat
22:00 - Válogatás a Kecskeméti Rajzfilm Stúdió filmjeiből
23:00 - Kiss Kiss (Bang Bang)
23:05 - Nincs Mese
23:30 - Amélie csodálatos élete /Le fableux destin d?Amelie Poulain/
Fényár Hangár augusztus 3., szombat
22:00 - 05:00 MC Monder (A)
22:00 - 05:00 Soneec (H)
22:00 - 05:00 DJ Lauer (H)
22:00 - 05:00 Phan Thomas (A)
Est Színpad augusztus 3., szombat
10:00 - 11:00 Tai Chi
11:00 - 14:00 GÉM klub
14:00 - 16:00 Budapest Jazz Orchestra
16:00 - 17:00 VL 45
17:00 - 18:00 Freak
18:00 - 19:00 Fool Monthy
19:00 - 20:00 Judie Jay & Raptile Show
20:00 - 21:00 Satöbbi
20:00 - 21:00 Egyszercsak
21:00 - 22:30 Sugarloaf
22:30 - 05:00 DJ Gerzson
Bahia Színpad augusztus 3., szombat
17:00 - 18:00 Viccnek durva
18:00 - 19:00 Bobby Peru
19:00 - 20:00 JUFF
20:00 - 21:00 Galapagos
21:00 - 22:00 Karabély
22:00 - 23:00 Kinopuskin
23:00 - 00:30 Balaton
00:30 - 02:00 Vidámpark
02:00 - 03:00 Eichinger Quartet
03:00 - 04:00 POT (D)
Est Színpad Gém Klub augusztus 3., szombat
10:00 - 23:59 Gulliver a törpék országában óriásjátékok, nem csak törpéknek.
Irodalmi és Komolyzenei Színpad augusztus 3., szombat
10:00 - Komolyzenei wurlitzer - már 200 óra zenéből válogathatsz kedvedre...
16:00 - Simon Vincent [Anglia]: DJ a kortárs zenében
18:00 - Húzzuk ki a jelen kor méregöltő nyelvét !A Prae irodalmi folyóirat háziszerzőinek felolvasóestje
20:00 - Trio Córdoba [Spanyolország]
22:00 - Fryderyk Chopin
23:00 - Bizet: Carmen
02:00 - Kis éji zene - Félezer év legnyugtatóbb hangjai a pörgésben megfáradtaknak...
Magic Mirror augusztus 3., szombat
15:00 - 17:00 Mindent anyámról
17:00 - 19:00 Beszélgetés a magyarországi politikai kultúra és a másság kapcsolatáról
19:00 - party time
00:00 - 01:00 Carol and Pressure (USA/HU)
01:00 - DJ Koya
Metal Hammer Színpad augusztus 3., szombat
16:00 - 17:00 Insane
17:00 - 18:00 Replika
18:00 - 19:00 Mantra
19:00 - 20:00 Cadaveres De Tortugas
20:00 - 21:00 Neck Sprain
21:00 - 23:00 Destruction
23:00 - 00:30 Superbutt
00:30 - 02:00 Árnyak
00:30 - 02:00 Action
02:00 - 03:00 Horda
03:00 - 04:00 Subscribe
Pepsi Music Garden augusztus 3., szombat
23:00 - 02:00 Nero & Johnson
02:00 - 05:00 Futureboy
Sziget Café augusztus 3., szombat
16:00 - 18:00 Dr. Lukács Béla Támadó meteoritok (ezt megúsztuk)
Tilos Rádió Sátor augusztus 3., szombat
22:00 - 23:00 Dragon FM - live
23:00 - 02:00 Mango & Tizso+ MC's,Vinyl Warriors
01:30 - 05:00 Palotai & Pedro
Zanzibár IntimZóna augusztus 3., szombat
11:00 - IntimZóna. See Sun Sex Játékok, diákok táncbemutatói, várjuk a szülinaposokat!
14:00 - DJ Barba, Testfestő show
16:00 - Hastánc oktatás
17:00 - szexepil
19:00 - Elektrik Bugi Kom-mandó
20:00 - The Buttholes
21:00 - A Hősök
22:00 - OFF Tánc-színház
22:30 - Hastánc bemutató
23:00 - Dj Barba
Bábjátékos találkozó és Gyerekprogramok augusztus 3., szombat
14:00 - 18:00 Tamás Éva és Simara László: Gyöngy az idő?
18:00 - Mirkó királyfi
18:00 - Berbencés Vándorszín: Dudamesék
Kalandrét augusztus 3., szombat
13:00 - 16:00 Harcművészeti bemutatók
13:00 - 16:00 Harmadik Magyar Arnold Schwarzenegger Emlékverseny
Petőfi Csarnok Folkszínpad augusztus 3., szombat
16:00 - Fiatal Művészek Találkozója
16:00 - x
19:00 - Zsarátnok (bolgár táncház)
19:00 - Maskarades (görög táncház)
21:00 - Bran (ír táncház)
21:00 - Söndörgő együttes (délszláv táncház)
23:00 - Boban Markovic (szerb táncház)
23:00 - Hastáncosnők és a Chalaban (marokkói táncház)
00:30 - Kókai József és zenekara (mulatós cigányzene)
00:30 - Berkó együttes (magyar táncház)
Net.rét augusztus 3., szombat
15:00 - 15:20 Múzeumok az interneten- A Magyar Nemzeti Galéria honlapja és az internetes kommunikáció lehetőségei. - Szabó László, Országh György
15:25 - 15:50 Minek jöjjek ide ?? -- Centrális Galéria(film+prz.) Ábrahám Nóra (Nemzetes Ferenc)
15:50 - 16:05 Film.hu - Csejdy András
16:05 - 16:30 Digitális, online tv - AH/Korridor
16:30 - 17:00 Artpool - Galántai György, (Kaszás Tamás, Klaniczay Júlia)
18:00 - 20:00 Függők legyünk vagy szabadok ?
Szabadiskola Sátor augusztus 3., szombat
14:30 - Szenvedélyes függőségek
16:00 - Kromoszóma háború - Szupernők, mutáns férfiak - Dr. Lukács Béla(akadémikus), Réz András(esztéta), Svelta Zsóka(ipm felelős szerkesztő), Burger István (ipm főszerkesztő)
17:30 - Tiltott találmányok / Alternatív energia Egely György(feltaláló) és a Kfki fizikusainak állásfogl- alása, Théma beszélgetés
19:00 - A nő aki kétszer volt szűz - zenés színpadi játék Ónodi Eszter(sz- ínész), Hazai Attila, Hecker Péter, Solymosi Bálint(költők)
Torony Galéria augusztus 3., szombat
21:00 - 22:00 FineArts - AQUARIUM PROJECT - Árvai György, Gaál József, Kopasz Tamás, Leszták Tibor
Rádió C Roma Sátor augusztus 4., vasárnap
16:00 - Cigányok a magyar játékfilmekben
19:00 - Szilvási Gipsy Folk Band (Magyarország)
20:15 - Ethnix (Magyarország) roma pop-folk
21:30 - Kanizsa Csillagai (Magyarország)
23:00 - Trio Moreno és Marina (Franciaország)
00:40 - New Trend Gipsy Band (Magyarország)
01:40 - Dj Galyas Lajos
Banán Jazz Színpad augusztus 4., vasárnap
19:00 - 20:00 Tropical Transform
20:00 - 21:30 Quartet B
21:30 - 23:00 Makám
23:00 - 00:30 Karambola (PL)
00:30 - 02:30 Drums
Blues Színpad augusztus 4., vasárnap
23:00 - 00:15 Takács Tamás Dirty Blues Band
00:15 - 01:45 Blues Fools
01:45 - 03:00 Fekete Jenő és barátai
03:00 - 04:00 Blues Condition
Pannon Praktikum Világzenei Nagyszínpad augusztus 4., vasárnap
17:00 - 18:00 KALÁKA
18:15 - 19:30 VUJICSICS
19:45 - 21:00 SAVINA YANNATOU
21:30 - 23:00 NATACHA ATLAS
Pepsi Nagyszínpad augusztus 4., vasárnap
16:30 - Heaven Street Seven (H)
18:00 - Transglobal Underground (UK)
19:30 - Tankcsapda (H)
21:30 - Die Toten Hosen (D)
Viva+ Talentum Színpad augusztus 4., vasárnap
15:00 - Plumboom
16:00 - Csalez Lopez
17:00 - Hybrid
18:00 - After Chill
19:00 - Tiro de Gracia
Wan2 Színpad augusztus 4., vasárnap
17:00 - 18:00 Rebellió
18:00 - 19:00 Mz/X
19:00 - 20:00 Warpigs
20:00 - 21:30 Üllői Úti Fuck
21:30 - 23:00 Rémember
23:00 - 00:30 Bandi a Hegyről
00:30 - 02:00 Tito & Tarantula (USA-Mex)
02:00 - 03:30 Neuropa (SK)
Afro-Latin Színpad augusztus 4., vasárnap
17:00 - Capoeira, Maculele és Szamba oktatás
18:00 - Kubai tánc-tanítás
19:00 - Kolum -biai dob tanítás (Kolumbia Hu)Tumba & Quema percus-sion group (Kolumbia Hu)
20:00 - Kubai tánc ? show
21:30 - Ricardo Salsa Club
23:00 - Elsa Valley Group
00:30 - DJ Jose Ray
Cökszpon Ambient Sátorkert augusztus 4., vasárnap
09:00 - 18:00 Dj Chrom és Crimson
15:00 - 16:30 Workshop: Jóga (Padma Jógastúdió)
16:30 - 18:00 Workshop: Thai-chi, Chigung (Gervai Miklós András)
18:00 - 02:00 Dj Christian aka Gaulamin és Dj Áfonya Dubbackup
18:00 - 19:30 Előadás: Asztrológia (Verseci Klára)
19:30 - 21:00 Workshop: Tensegrty Carlos Castaneda mágikus gyakorlatai (bemutatja a Gyűjtőpont Egyesület)
21:00 - 22:00 Film
22:00 - 06:00 Trans Repro Co., Imesz
22:00 - 23:00 4:20 együttes
23:20 - 00:20 Budbilent /aka budbudas/ Dj Titusz, PG: bass és Márkos Albert: csello live act
23:20 - 00:20 Budbilent /aka budbudas/ Dj Titusz, PG: bass és Márkos Albert: csello live act
00:40 - 01:40 Kada project
02:00 - 03:00 Ion - premier (T. Bali special
03:00 - 09:00 Dj Hotel North Pole
Ballantine's Cinetrip-Labiritmus augusztus 4., vasárnap
13:00 - Negro Kevin
18:00 - Gonnok Suhaid
22:00 - Keyser + Shuriken Kamu-live Dj Trax Lacerba / Moving Shadow (UK) Suhaid+ Vázsonyi János
Civilsziget Nagysátor augusztus 4., vasárnap
12:30 - Ribillió Egyesület
14:00 - Down Alapítvány
15:00 - Szegedi Társadalomtudományi Szakkollégium
16:30 - Budapesti Művelődési Központ
18:00 - Mobilitás Ifjúsági Szolgálat
19:00 - Mobilitás Ifjúsági Szolgálat
20:00 - Közös Pont
21:30 - Sambala Tibet
23:00 - PingPong Doki
Durex Táncdalfesztivál Sátor augusztus 4., vasárnap
17:00 - Beszters együttes
19:00 - Open Doors
21:00 - Wery Take
23:00 - DUREX vizespóló verseny
23:20 - Szűcs Judith
00:00 - ZORALL
02:00 - Dj Paplan
Tv2 Mozi augusztus 4., vasárnap
22:00 - Válogatás a Kecskeméti Rajzfilm Stúdió filmjeiből
23:00 - Isten nagy, én kicsi vagyok /Dieu est grand, je suis toute petite/
23:05 - Nincs Mese
23:30 - Felh? a Gangesz felett/Cloud above the river Gangesz/
Fényár Hangár augusztus 4., vasárnap
22:00 - 05:00 DJ Kühl
22:00 - 05:00 D Drum Boy (H)
22:00 - 05:00 Austin Leeds (USA)
22:00 - 05:00 Pöli (H)
22:00 - 05:00 Duel Live (H)
Est Színpad augusztus 4., vasárnap
10:00 - 11:00 Tai Chi
11:00 - 14:00 GÉM klub
14:00 - 16:00 Road Six Sax
16:00 - 17:00 Garbo
17:00 - 18:00 The Skinny Bohemians
18:00 - 19:00 Timur Lenk
19:00 - 20:00 Kada
20:00 - 21:00 Screen
21:00 - 22:30 Hiperkarma
22:30 - 05:00 Szolfézs
Bahia Színpad augusztus 4., vasárnap
17:00 - 18:00 Slag
18:00 - 19:00 Malacka és a Tahó
19:00 - 20:00 Nemtom
20:00 - 21:00 Azokon a napokon
21:00 - 22:00 Sun Workshop
22:00 - 23:00 Chiki Liki Tu-a (Sk)
23:00 - 00:30 Másfél
00:30 - 02:00 Doog (Fr)
02:00 - 03:00 Superhiks (Mk)
03:00 - 04:00 DUB4U
Est Színpad Gém Klub augusztus 4., vasárnap
10:00 - 23:59 Spricc Vagyis aki minél jobban spriccel, az annál inkább...
Irodalmi és Komolyzenei Színpad augusztus 4., vasárnap
10:00 - Komolyzenei wurlitzer - már 200 óra zenéből válogathatsz kedvedre...
16:00 - Téma: CD vs. Internet - harc vagy együttélés?
18:00 - Átjáróház:Nádasdy Ádám, Pintér Gábor, Karafiáth Orsolya, Sőregi Péter, Németh Gábor
20:00 - Pavlovits Dávid (gitár)
22:00 - Hour of HEAR
23:00 - Wagner: Parsifal
02:00 - Kis éji zene - Félezer év legnyugtatóbb hangjai a pörgésben megfáradtaknak...
Magic Mirror augusztus 4., vasárnap
15:00 - 17:00 Van, aki forrón szereti
17:00 - 19:00 Beszélgetés a határon túli meleg szervezetek képviselőivel a határok átjárhatóságáról
19:00 - party time
00:00 - 01:00 Madame Kio (Berlin újra Budapesten)
01:00 - Dj Infra Gandhi
Metal Hammer Színpad augusztus 4., vasárnap
16:00 - 17:00 Depresszió
17:00 - 18:00 Macskanadrág
18:00 - 19:00 Auróra
19:00 - 20:00 Ramones Mánia
20:00 - 21:00 Cool Head Clan
22:00 - 23:00 Doro
23:00 - 00:30 Blaze
00:30 - 02:00 Hooligans
02:00 - 03:00 Born 33
03:00 - 04:00 Watch My Dying
Pepsi Music Garden augusztus 4., vasárnap
23:00 - 01:00 DeckFlash
01:00 - 05:00 Cadik
Sziget Café augusztus 4., vasárnap
16:00 - 18:00 Dr. Czeizel Endre Géniuszok (zsenialitás és öröklődés)
Tilos Rádió Sátor augusztus 4., vasárnap
19:00 - 20:00 Malediction / H
20:00 - 21:00 Gholgoth / H
21:00 - 22:00 Witchcraft / H
22:00 - 23:00 Iscaarum / CZ
23:00 - 01:30 Titusz
23:00 - Gutted / H
00:00 - 01:00 Suffocate / SK
01:00 - 02:00 Random Soundz
02:00 - 05:00 Bal + Sil, Longman & Bratwa
Zanzibár IntimZóna augusztus 4., vasárnap
11:00 - IntimZóna. See Sun Sex Játékok, diákok táncbemutatói, várjuk a szülinaposokat!
14:00 - Choko-bush, DJ Tadeusz
16:00 - Hastánc oktatás
17:00 - leányfalu
19:00 - 30Y Feath Khachidosh
21:00 - Chokobush, DJ Tadeusz, DJ Mikusz, DJ Zeusz
21:30 - Hastánc bemutató
22:30 - Budapest R&R Old stars
23:00 - Choko-bush, DJ Tadeusz, DJ Mikusz, DJ Zeusz
Bábjátékos találkozó és Gyerekprogramok augusztus 4., vasárnap
14:00 - 18:00 Kaláka: Három székláb
18:00 - Berbencés Vándorszín: A király virágoskertje
Kalandrét augusztus 4., vasárnap
13:00 - 16:00 8 faSZÍV ahogy a szentendrei művészek látják:
Petőfi Csarnok Folkszínpad augusztus 4., vasárnap
16:00 - Fiatal Művészek Találkozója
19:00 - Falkafolk (román táncház)
21:00 - Vujicsics (délszláv táncház)
23:00 - Kárpátia (moldvai táncház)
00:30 - Kókai József és zenekara (mulatós cigányzene)
Net.rét augusztus 4., vasárnap
14:30 - 15:00 Motiváció- Mozgássérülteket Segítő Alapítvány - adatbank a sérülteknek, CD az akadálymentes környezetről
15:00 - 16:00 Vakablak a világra - Laczkó Gyula, Laczkó Zoltán, Rása Mónika, Horváth Beatrix, Baráth Anita, Pál Zsolt
16:00 - 16:30 bura.hu - Babarczy Eszter
16:30 - 17:00 együtt.info.hu - Szatmári Péter
17:30 - 18:15 Danmark együttes koncertje
18:15 - 18:30 Nőklapja.hu - Szakály Andrea
18:30 - 20:00 Mobil elmék: SMS=S.O.S.? - Kolin Péter: A szó elszáll, a viselkedésváltozás megmarad, s az információkezelés a lényeg
Szabadiskola Sátor augusztus 4., vasárnap
14:30 - Sex & drugs & Rock'n Roll régen és ma - Garaczi László (író), Peer Krisztián (költő)
16:00 - Aki magyar, Nicsét olvas, Farkas Zsolt (irodalomkritikus)
17:30 - Csángók - A magyarság megőrzése, Vitézy Zsófia beszélgetése moldvai csángókkal nemzeti identit- ásuk megőrzésének kérdéseiről, Théma beszélgetés
19:00 - Pannóniai holt költők dalai, Balkán Expressz - Opál színház zenei-költészeti performan- sza, Csapó Melinda, Gas, Kövér György, Ladik Katalin, Ruff István, Tricepsz, Varga Tibor, Yea_net Poet, Beszélg- etés az ezredvég és ezredelő közép-kelet-európai underground művészetéről.
Torony Galéria augusztus 4., vasárnap
20:00 - 21:00 Soma - 7 fejezet az álmokból
20:00 - 21:00 Quirin Ágnes: Folyamatábra
00:00 - 02:00 MAN DALA - LASSÚ SZIMFÓNIA - Az univerzum rezgéseinek transzformálása
Rádió C Roma Sátor augusztus 5., hétfő
16:00 - Mi a baj a magyarokkal? Mi a bajuk a cigányokkal?
19:00 - Zipflo Weinrich és Harry Stojka (Ausztria)
20:15 - Rácz Kati (Budapest) a dzsesszénekesnő
21:30 - Ifj. Cséki Kálmán Quartett (Budapest) Jazz
23:00 - Roby Lakatos és vendégei
00:40 - Trio Midnight (Budapest) dzsessz
01:40 - dj Cseri
Banán Jazz Színpad augusztus 5., hétfő
19:00 - 20:00 Babits Antal Diaspora
20:00 - 21:30 Test Jazz
21:30 - 23:00 Nagy János Trió
23:00 - 00:30 Paul Bley & Lee Konitz
00:30 - 02:30 Nigun
Blues Színpad augusztus 5., hétfő
23:00 - 00:15 Török Ádám & Mini
00:15 - 01:45 Szűcs Gábor és a Pure Blues
01:45 - 03:00 Mississippi Grave Diggers
03:00 - 04:00 Boogie Woogie Piano Attack
Pannon Praktikum Világzenei Nagyszínpad augusztus 5., hétfő
17:00 - 18:00 SZÁSZCSÁVÁSI ZENEKAR
18:15 - 19:30 GANGBÉ BRASS
19:45 - 21:00 RADIO TARIFA
21:30 - 23:00 MARI BOINE
Pepsi Nagyszínpad augusztus 5., hétfő
16:30 - The Gathering (Nl)
18:00 - Nightwish (Fin)
19:30 - Sub Bass Monster (H)
21:30 - Jovanotti (I)
Siemens Mobile Pop Színpad augusztus 5., hétfő
23:00 - 00:15 Back II Black
00:15 - 01:45 Roy és Ádám
01:45 - 03:00 Ágnes Vanilla
03:00 - 04:00 Shine
Viva+ Talentum Színpad augusztus 5., hétfő
15:00 - Remnant Nerve
16:00 - POT
17:00 - Fruit of the Boom
18:00 - Playground
19:00 - Enrage
Wan2 Színpad augusztus 5., hétfő
17:00 - 18:00 Dash
18:00 - 19:00 Tanu Tuva
19:00 - 20:00 Trottel Stereodream Experience
20:00 - 21:30 MagUra Napot Vet
21:30 - 23:00 ColorStar
23:00 - 00:30 DreadZone
00:30 - 02:00 Korai Öröm
02:00 - 03:30 Persona Non Grata
Afro-Latin Színpad augusztus 5., hétfő
17:00 - Capoeira, Maculele és Szamba oktatás
18:00 - Afrikai tánctanítás (Agbogun Dance Group)
19:00 - Afrikai dob (Djembe) tanítás (Afro Magic)
20:00 - Sankofa percussion & dance group (Ghana)
21:30 - Agbogun Dance Group
23:00 - Szity-tyomba és Spoity Boys
00:30 - Afrika Molotako
02:00 - DJ Jhonny d' Arc
Cökszpon Ambient Sátorkert augusztus 5., hétfő
09:00 - 18:00 Dj Xrc és Dizzy
15:00 - 16:30 Workshop: Jóga (Padma Jógastúdió)
16:30 - 18:00 Workshop: Thai-chi, Chigung (Gervai Miklós András
18:00 - 02:00 Dj Christian aka Gaulamin és Dj Áfonya Dubbackup
18:00 - 19:30 Előadás: Álmaink üzenete (Parádi József)
19:30 - 21:00 Workshop: Tensegrty Carlos Castaneda mágikus gyakorlatai (bemutatja a Gyűjtőpont Egyesület)
21:00 - 22:00 Film 22.00-06.00 Trans Repro Co., Imesz
22:00 - 23:00 Bluedozer live self mix
23:20 - 00:20 Izo-fr, 02/01 - együttes
00:30 - 01:30 Pabloslam expresszív live act (Venezuela)
01:40 - 02:40 Püski Atilla Thalium: Space Scapes - live act
02:40 - 09:00 Dj Solomon
Ballantine's Cinetrip-Labiritmus augusztus 5., hétfő
13:00 - Nandee Suhaid
18:00 - Bosi Christian
22:00 - Random Soundz Anorganik PDK, Mad Circle, Dj Greg Dread (Dreadzone/UK)
Civilsziget Nagysátor augusztus 5., hétfő
14:00 - Top Egyesület- Karaoke
15:20 - Amnesty International Magyarország
16:00 - Józsefvárosi Családsegítő Szolgálat
17:00 - Közös Pont
21:00 - Sambhala Tibet Központ
23:00 - PingPong Doki
Durex Táncdalfesztivál Sátor augusztus 5., hétfő
17:00 - x
19:00 - Kaszab Tibor Blue Train
21:00 - Sokol 406 együttes
23:00 - DUREX vizespóló verseny
23:20 - Komár László Kell a nő
00:00 - x
02:00 - Dj Paplan
Tv2 Mozi augusztus 5., hétfő
22:00 - Válogatás a Kecskeméti Rajzfilm Stúdió filmjeiből
23:00 - Zoo-lander, a trenden kívüli /Zoo-lander/
23:05 - Nincs Mese
23:30 - Vanília égbolt /Vanilla sky/
Fényár Hangár augusztus 5., hétfő
22:00 - 05:00 Budai (H)
22:00 - 05:00 Andy Slate (H)
22:00 - 05:00 Dave Clarke (UK)
Est Színpad augusztus 5., hétfő
10:00 - 11:00 Tai Chi
11:00 - 14:00 GÉM klub
14:00 - 16:00 Kuna Family
16:00 - 17:00 A Kaposvári Est bemutatja: Punktum
17:00 - 18:00 Insmouth (Bul)
18:00 - 19:00 Poop
20:00 - 21:00 Bones
21:00 - 22:30 Fibula & Brutal Boys
22:30 - 05:00 Cyborg Templar, Konrád
Bahia Színpad augusztus 5., hétfő
17:00 - 18:00 Ultrasonic
18:00 - 19:00 Műcsarnok
19:00 - 20:00 Annabarbi
20:00 - 21:00 Innersight
21:00 - 22:00 Műszaki Hiba
22:00 - 23:00 ef.Zámbó Happy Dead Band
23:00 - 00:30 Úzgin Űver
00:30 - 02:00 Amy Denio with Quintetto alla Busara (USA-I)
02:00 - 03:00 Orkestar Irfana Muertesa (Yug)
03:00 - 04:00 Flash
Est Színpad Gém Klub augusztus 5., hétfő
10:00 - 23:59 Maradj lógva Amikor a Micimackónak semmi dolga nem akadt
Irodalmi és Komolyzenei Színpad augusztus 5., hétfő
10:00 - Komolyzenei wurlitzer - már 200 óra zenéből válogathatsz kedvedre...
16:00 - Kreatív zenei gyakorlatok mindenkinek
18:00 - A Punctum folyóirat és a Szépírók Társaságának közös estje
20:00 - Zsoldos Bálint (zongora)
22:00 - J. S. Bach
23:00 - Amadeus (Forman)
02:00 - Kis éji zene - Félezer év legnyugtatóbb hangjai a pörgésben megfáradtaknak...
Magic Mirror augusztus 5., hétfő
15:00 - 17:00 Egymásra nézve
17:00 - 19:00 Beszélgetés a nőkről
19:00 - party time
00:00 - 01:00 A Pa-Dö-Dö baráti látogatása
01:00 - Dj Barbie-q & Dj Sissy
Metal Hammer Színpad augusztus 5., hétfő
16:00 - 17:00 Eclipse
17:00 - 18:00 Agregator
18:00 - 19:00 Szeg
19:00 - 20:00 Nemesis
20:00 - 21:00 Da Capo
22:00 - 23:00 Savatage
23:00 - 00:30 P Box
00:30 - 02:00 Black Out
02:00 - 03:00 Perfect Symmetry
03:00 - 04:00 Varsó
Pepsi Music Garden augusztus 5., hétfő
23:00 - 02:00 Köri
02:00 - 05:00 Jana
Sziget Café augusztus 5., hétfő
16:00 - 18:00 H.Varga Mariann Született bűnözők (kriminológia és öröklődés)
Tilos Rádió Sátor augusztus 5., hétfő
21:00 - 23:00 Sajó + Sinko + Ilia D.S.(UK)
23:30 - 01:00 Maks+ Karamel
01:00 - 02:30 Reakthor +Szasa
02:30 - 03:30 Daniel Volt'Air
03:00 - 05:00 Kalt +Wamzer
Zanzibár IntimZóna augusztus 5., hétfő
11:00 - IntimZóna. See Sun Sex Játékok, diákok táncbemutatói, várjuk a szülinaposokat!
14:00 - DJ Barba
16:00 - Hastánc oktatás
17:00 - cybelle
19:00 - Trio Spo-Dee-O-Dee
20:00 - TranzDanz
22:30 - Bedug-gatlan buli
23:00 - Dj Barba
Bábjátékos találkozó és Gyerekprogramok augusztus 5., hétfő
14:00 - 18:00 Márkuszínház: Idrisz és Durija
18:00 - Titiri Színház: Ilók és Mihók
Kalandrét augusztus 5., hétfő
13:00 - 16:00 Középkori játékok
Petőfi Csarnok Folkszínpad augusztus 5., hétfő
16:00 - Fiatal Művészek Találkozója
19:00 - Kiyo-Kito Taiko (japándob együttes)
21:00 - Ternipe (cigány táncház)
23:00 - Szászcsávási zenekar (magyar táncház)
00:30 - Roma táncház
Net.rét augusztus 5., hétfő
15:00 - 15:25 A Hulladék Munkaszövetség bemutatása(HUMUSZ) - Privigyei Csaba
15:30 - 15:55 Zöldpók Háló - Frierich Róbert
16:00 - 16:25 Teleházak Magyarországon - Hogyan tovább? Gáspár Mátyás, (Gáspárné Takáts Mária)
16:30 - 16:55 Greenfo - Sarkadi Péter
17:00 - 17:45 Duna múzeum - Mező Ákos és Tóth Csaba
18:00 - 20:00 Mitől lehet digitális a szakadék? - Miért van az hogy egyeseknek van számítógépe, másoknak pedig nincs? Molnár Szilárd
Szabadiskola Sátor augusztus 5., hétfő
14:30 - Digitális Improvizáció -zene és művészet a XXI. században, Biljarszky Emil (Korai Öröm), Eldée (emil.rulez!), Gerényi Gábor (index), Mester Sándor (ms3, a "dí"atyja), házigazda: Acél Réka
16:00 - Amerika indián szemmel amiről nem beszélünk - Szécsi András (őshüllő)
17:30 - Népek és lelkek, Háy János (költő), Kukorelly Endre, Németh Gábor (írók), Térey János (költő)
19:00 - Felhő a Gangesz felett, Dettre Gábor (filmrendező), Tóth Ildikó (színész) és a film alkotói, moderátor: Albert Györgyi
Rádió C Roma Sátor augusztus 6., kedd
15:30 - A roma politika útvesztői
16:30 - A roma értelmiség útkeresései
19:00 - Bangó Margit (Budapest) magyar cigány zene
20:15 - Nefelejcs Tánccsoport (Gernyeszeg)
21:30 - Kék Láng (Magyarország)
23:00 - Acquaragia Drom (Olaszország)
00:40 - Fekete Vonat roma rap
Fekete Vonat augusztus 6., kedd
01:40 - a Rádió c dj-i
Banán Jazz Színpad augusztus 6., kedd
19:00 - 20:00 Jazzpression
20:00 - 21:30 Cumo Trió
21:30 - 23:00 ESP Group
23:00 - 00:30 Gadó Gábor Quartet
00:30 - 02:30 Off Course
Blues Színpad augusztus 6., kedd
23:00 - 00:15 Boom Boom
00:15 - 01:45 Lars Vegars And The Love Gloves (D)
01:45 - 03:00 Benkő Zsolt és a Blues Rivers
03:00 - 04:00 Aréna
Pannon Praktikum Világzenei Nagyszínpad augusztus 6., kedd
17:00 - 18:00 M.É.Z.
18:15 - 19:45 Baba Yaga (Rus-H)
19:45 - 21:30 Fanfare Ciocarlia (Ro)
21:30 - 23:00 FEMI ANIKULAPO- KUTI & THE POSITIVE FORCE
Pepsi Nagyszínpad augusztus 6., kedd
16:30 - Ska P (E)
18:00 - FreshFabrik (H)
19:30 - Másfél (H)
21:30 - Muse (UK)
Siemens Mobile Pop Színpad augusztus 6., kedd
23:00 - 00:15 Crystal
00:15 - 01:45 Unique
03:00 - 04:00 Kerozin
Viva+ Talentum Színpad augusztus 6., kedd
15:00 - Calzoncillos a Rayas
16:00 - Irish Coffee
17:00 - Paparazzi
18:00 - Navrang
19:00 - Maida
Wan2 Színpad augusztus 6., kedd
17:00 - 18:00 Soupshop (A)
18:00 - 19:00 FisH
19:00 - 20:00 M.Á.K.
20:00 - 21:30 C.A.F.B.
21:30 - 23:00 Nyers
23:00 - 00:30 Pál Utcai Fiúk
00:30 - 02:00 Marcel et son Orchestra (F)
02:00 - 03:30 Toy Division
Afro-Latin Színpad augusztus 6., kedd
17:00 - Capoeira, Maculele és Szamba oktatás
18:00 - Afrikai dob (Djembe) tanítás
19:00 - Love Alliance Sound
20:00 - RE-G zenekar
21:30 - Reggaester
23:00 - Uprising
00:30 - Love Alliance Sound
Cökszpon Ambient Sátorkert augusztus 6., kedd
09:00 - 18:00 Dj Chrom és Crimson
09:00 - 18:00 Dj Xrc és Dizzy
15:00 - 16:30 Workshop: Jóga (Padma Jógastúdió)
18:00 - 02:00 Dj Christian aka Gaulamin és Dj Áfonya Dubbackup
18:00 - 19:30 Előadás: Carlos Castaneda hagyatéka (Püski házaspár)
19:30 - 21:00 Workshop: Tensegrty Carlos Castaneda mágikus gyakorlatai (bemutatja a Gyűjtőpont Egyesület)
21:00 - 22:00 Film
22:00 - 06:00 Be vs onary, Imesz
22:00 - 23:00 PaleoAcid - együttes
23:20 - 00:20 Dus Polett és Gergye Krisztián kortárs táncszínház
00:40 - 01:40 Tigrics live act
02:00 - 03:00 Amb live act
03:00 - 09:00 Dj Emil
Ballantine's Cinetrip-Labiritmus augusztus 6., kedd
13:00 - Negro Kevin
18:00 - Pedro Kevin
22:00 - Virág Görgo - Wegha + Oleg Bajna Zsóka
Civilsziget Nagysátor augusztus 6., kedd
14:00 - Amaro Drom
15:00 - Napsütés Alapítvány
16:00 - Szőke András
18:00 - Mobilitás Ifjúsági Szolgálat
19:30 - Szakszervezeti Ifjúsági Szövetség
21:00 - 23:00 Civil Falu bemutatja
23:00 - PingPong Doki
Durex Táncdalfesztivál Sátor augusztus 6., kedd
17:00 - x
19:00 - Orosz Győző és Barátai
21:00 - Koktél együttes
23:00 - DUREX vizespóló verseny
23:20 - Pataky Attila
00:00 - x
02:00 - Dj Paplan
Tv2 Mozi augusztus 6., kedd
22:00 - Válogatás a Kecskeméti Rajzfilm Stúdió filmjeiből
23:00 - Bridget Jones naplója /Bridget Jones's Diary/
23:05 - Nincs Mese
23:30 - Más világ /The Others/
Fényár Hangár augusztus 6., kedd
22:00 - 05:00 MJ Madness (CH), Draft (H)
22:00 - 05:00 Phats & Small (UK)
22:00 - 05:00 Sterbinszky (H)
Est Színpad augusztus 6., kedd
10:00 - 11:00 Tai Chi
11:00 - 14:00 GÉM klub
14:00 - 16:00 Dohnányi Ernő Zeneiskola Fúvószenekara, Lőrinci Fúvósegylet
16:00 - 17:00 A Pécsi Est bemutatja: Hétrét
17:00 - 18:00 Brezo Quartet
18:00 - 19:00 Doors Emlék-zenekar
19:00 - 20:00 Párizsi Miki és a HRZS
20:00 - 21:00 Freeport
21:00 - 22:30 Est Zenekar
22:30 - 05:00 Dj Gerzson
Bahia Színpad augusztus 6., kedd
17:00 - 18:00 Astronuts
18:00 - 19:00 Emerica
19:00 - 20:00 Childhood
20:00 - 21:00 Orsolya és Péter
21:00 - 22:00 Tibeti Együttérzők
22:00 - 23:00 Dragibus(Fr)
23:00 - 00:30 Tudósok
00:30 - 02:00 N.O.M. (Rus)
02:00 - 03:00 Ági és Fiúk
03:00 - 04:00 Sziámi+A24
Est Színpad Gém Klub augusztus 6., kedd
10:00 - 23:59 A legjobb programok És látá, hogy minden, amit teremtett vala, íme, igen jó! Közkívánatra a legjobb programok újra és újra és újra orrvérzésig...
Irodalmi és Komolyzenei Színpad augusztus 6., kedd
10:00 - Komolyzenei wurlitzer - már 200 óra zenéből válogathatsz kedvedre...
16:00 - Téma: Klasszikus zene+21. század=crossover?
18:00 - Átjáróház: Háy János, Zambrzycki Ádám, László Noémi, David Yengibarian. Kukorelly Endre
20:00 - Villő Énekegyüttes & Voces Aequales
22:00 - Bartók Béla
23:00 - Gyökerek - Bartók élete (Gaál István)
02:00 - Kis éji zene - Félezer év legnyugtatóbb hangjai a pörgésben megfáradtaknak...
Magic Mirror augusztus 6., kedd
15:00 - 17:00 Viktor és Viktória
17:00 - 19:00 Beszélgetés a boldogság kereséséről, avagy párosan szép az élet
19:00 - party time
00:00 - 01:00 Záróműsor: Rácz Kati és barátai
01:00 - Alex Deejay
Metal Hammer Színpad augusztus 6., kedd
16:00 - 17:00 Polly is Dead
17:00 - 18:00 Mindcrime
18:00 - 19:00 Newborn
19:00 - 20:00 The JJ Paradise Players Club(US)
20:00 - 21:00 Blind Myself
22:00 - 23:00 Kreator
23:00 - 00:30 Moby Dick
00:30 - 02:00 Sear Bliss
02:00 - 03:00 Christian Epidemic
03:00 - 04:00 Garden of Eden
Pepsi Music Garden augusztus 6., kedd
23:00 - 05:00 Suhaid
Sziget Café augusztus 6., kedd
16:00 - 18:00 Kollár László Kistehén
Tilos Rádió Sátor augusztus 6., kedd
22:00 - 00:30 Christian aka Gaulamin
00:30 - 01:30 SZKEG live
01:30 - 05:00 Palotai +Cadik +Mango +Márkos Berci
Zanzibár IntimZóna augusztus 6., kedd
11:00 - IntimZóna. See Sun Sex Játékok, diákok táncbemutatói, várjuk a szülinaposokat!
14:00 - DJ Barba
16:00 - Hastánc oktatás
17:00 - anyahajó
19:00 - Idő-rablók
20:00 - Heveny Szív Lebeny
23:00 - Dj Barba
Bábjátékos találkozó és Gyerekprogramok augusztus 6., kedd
14:00 - 18:00 Ciróka Bábszínház: Létra mesék
18:00 - Dajka Színpad: Hogyan kapta a leopárd a foltjait?
Kalandrét augusztus 6., kedd
13:00 - 16:00 Sziget Szumó Verseny
Petőfi Csarnok Folkszínpad augusztus 6., kedd
16:00 - Fiatal Művészek Találkozója
19:00 - Méta & Kertész táncegylet (magyar táncház)
21:00 - Odessza Klezmer Band (zsidó táncház)
23:00 - Fanfare Ciocarlia (román táncház)
00:30 - Berkó együttes (magyar táncház)
Net.rét augusztus 6., kedd
18:00 - 20:00 Mimi Larsson, Borovitz Tamás - PC- mobiltelefon- és Internet-függőség; hardver és szoftver a mindennapokban; hibaüzenetek és e-bakik
20:00 - 22:00 Napközben az elkészült PCszemét-szobor avatása. - Kozma György és Balikó Emese iparművész
Szabadiskola Sátor augusztus 6., kedd
14:30 - Szex és a kortárs művészet - Kerekasztal beszélgetés, Bozsik Yvette (táncművész), Tóth György (aktfotóművész), Balázs Zoltán (színész, rendező), Jancsó Miklós (filmrendező)
16:00 - Szabad Ötletek Színháza: Örkénységek - groteszk irodalmi műsor, Németh Zsuzsa, Bor Viktor, Lénárt László
17:30 - The Bardroom - Budapesti angol nyelvű költők műsora versekkel, improvizációval, zenével, játékkal, humorral, részt vevő költők: Heather Hermant, Zsuzsa Katona, David Hill és Jim Scrivener (feltaláló) és a Kfki fizikusainak állásfoglalása, Théma beszélgetés 19:00 A hópárduc a 8850 m-es Mount Everesten, Erőss Zsolt a hegymászó, aki kitűzte a magyar lobogót a világ tetejére
Torony Galéria augusztus 6., kedd
20:00 - 22:00 Creutzfeld-Jakob SINdicate - MÉLY TORONY: Vasemberek és barokk nimfák multimédiás bábszínháza technosramlival leöntve.
20:00 - 21:00 Rögtönzések színháza - Futurista álmok
22:00 - 00:00 Szurcsik József performansza

h i r d e t é s

Impresszum | Hirdetési árak
© 2002 Index.hu Rt