Katalin
3 °C
9 °C

Ezek a sportműsorok mennek a hétvégén a tévében

2014.02.21. 08:24

Már pénteken megkezdődik a hétvége, a tévében látható (élő) sportműsorok az alábbiak.

    február 21., péntek:

    M1

10.30: Téli olimpia, Szocsi, síakrobatika

13.00: Téli olimpia, Szocsi, férfi curling bronzmérkőzés, alpesi sí

16.00. Téli olimpia, Szocsi, férfi curling döntő, sílövészet

    Duna

12.55: Téli olimpia, Szocsi, jégkorong, elődöntő, Svédország-Finnország

18.00: Téli olimpia Szocsi, jégkorong, elődöntő, Kanada-Egyesült Államok

    Sport 2

19.00: Tenisz, ATP-torna, Rio de Janerio

    SportKlub

17.50: Kosárlabda, férfi NB I, Sopron-Paks

    Eurosport

14.30: Lovassport, Hong Kong

20.30: Ökölvívás, profi gála, Nagy-Britannia

    Eurosport 2

14.00: Kerékpár, Andalúz körverseny, 2. szakasz

18.30: Labdarúgás, német másodosztály, Fortuna Düsseldorf-Arminia Bielefeld

20.30: Labdarúgás, német élvonal, FC Schalke 04-FSV Mainz 05

    Digisport 1

14.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj     

16.45: Vízilabda, férfi ob I, Széchenyi Bank-FTC - OSC    

18.30: Vízilabda, férfi ob I, Lactiv VasasPlaket - Szolnoki Dózsa-Közgép

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Reims

    Digisport 2

16.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj     

19.10: Kosárlabda, férfi Euroliga, Anadolu Efes-Fenerbahce

    február 22., szombat:

    M1

12.54: Téli olimpia, Szocsi, hódeszka, sífutás, alpesi sí

16.17: Téli olimpia, Szocsi, gyorskorcsolya, sílövészet, alpesi sí

    Duna

15.55: Téli olimpia, Szocsi, jégkorong, bronzmérkőzés

    Sport 1

13.45: Labdarúgás, Ligakupa, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, Haladás-FTC

16.45: Kosárlabda, Adria-liga, Szolnoki Olaj-Igokea

19.00: Vízilabda, BL, ZF-Eger  - Primorje Rijeka

21.00: Tenisz, ATP-torna, Rio de Janerio, elődöntő

    Sport 2

12.00: Ökölvívás, profi gála, Makaó

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Elche

18.00: Labdarúgás, spanyol másodosztály

20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Barcelona

22.15: Ökölvívás, profi gála, London

    SportKlub

0.30: Tenisz, ATP-torna, Delray Beach

15.45: Kézilabda, női NB I, Vác-Fehérvár

17.45: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Lorient

19.45: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Evian

22.00: Tenisz, ATP-torna, Delray Beach

    Eurosport

11.45: Labdarúgás, német női bajnokság, Frankfurt-Wolfsburg

14.30: Lovassport, Hong Kong

17.15: Darts, Nemzetek Kupája

    Eurosport 2

11.00: Darts, Nemzetek Kupája

15.15: Labdarúgás, német élvonal, Hamburg-Dortmund

18.30: Labdarúgás, német élvonal, Wolfsburg-Leverkusen

    Digisport 1

3.00: Ökölvívás, Friday Night Fights

13.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Everton

15.55: Kézilabda, férfi BL, Zaporizzsja - MKB-MVM Veszprém

18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Manchester United

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-AS Roma

    Digisport 2

15.45: Labdarúgás, angol bajnokság

18.00: Kézilabda, férfi BL, PSG-Vardar Szkopje

    február 23., vasárnap:

    M1

11.02: Téli olimpia, Szocsi, sífutás, bob

16.37: Téli olimpia, Szocsi, záróünnepség

    Duna

12.55: Téli olimpia, Szocsi, jégkorong, döntő

    Sport 1

12.00: Labdarúgás, a 2016-es Eb selejtezőcsoportjainak sorsolása, Nizza

16.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-Athletic Bilbao

19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Granada

21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Atlético Madrid

    Sport 2

14.30: Labdarúgás, holland bajnokság, Ajax-Alkmaar

19.00: Kosárlabda, NBA, Oklahoma City Thunder-Los Angeles Clippers

22.00: Tenisz, ATP-torna, Rio de Janerio, döntő

    SportKlub

0.30: Tenisz, ATP-torna, Delray Beach

12.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Livorno-Hellas Verona

14.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sapmdoria-AC Milan

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Rennes

19.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Cagliari

21.00: Tenisz, ATP-torna, Delray Beach, döntő

    Eurosport

2.00/3.15/4.45: Motorsport, superbike és supersport vb-futam, Phillip Island

8.00: Lovassport, Hong Kong

12.00: Labdarúgás, a 2016-es Eb selejtzőcsoportjainak sorsolása, Nizza

14.30: Kerékpár, Andalúz körverseny, 4. szakasz

16.00: Darts, Nemzetek Kupája

    Eurosport 2

10.00: Asztalitenisz, Super Series, Katar

13.00: Darts, Nemzetek Kupája

15.15: Labdarúgás, német élvonal, Frankfurt-Bremen

17.30: Labdarúgás, német élvonal, Hannover-Bayern München

    Digisport 1

0.55: Kosárlabda, NCAA, Duke-Syracuse

14.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Swansea

16.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Norwich City-Tottenham

19.00: Kézilabda, férfi EHF Kupa, Csurgó-Lugi

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Lyon

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság Sampdoria-AC Milan

18.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Torino

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Sassuolo

(MTI)