USAracing
A McLaren máris érdeklődik a Red Bulltól kitett Patricio O'Ward iránt?
Újabb fejlemények érkeztek a mexikói és az energiaitalosok szakítása kapcsán. [...] Bővebben!
Sakkmester
LIVE! - 16:00 - Rangja van a Man szigeti versenynek - győztese bekerül a világbajnok-jelölti mezőnybe és nyer 70 000 dollárt - 2019-10-10 - 21
Alexander Grischuk   A három magyar nagymester az elmúlt hét forduló 21 játszmájából kettőt megnyert (Lékó, Berkes), egyet elveszített  (Berkes) a többi döntetlenül végződött - A nyolcadik fordulóban Lékó-Akopjan, Safarli-Berkes, Erdős-Nabaty párharcra kerül sor -  A két élen álló: Caruana és Aronyan egymással küzd meg, a világbajnok Carlsennek-Wang lesz az ellenfele.
Tommy autosport
A 2020-as rali EB naptára
Mai napon nyilvánosságra hozták a 2020.
Raiders
Hároméves hosszabbítás a tight endünkel
Darren Waller-nek öt mérkőzés is elegendő volt arra, hogy az idei szezonban a támadóegység meghatározó tagjává váljon amit egy hosszabbítással jutalmaztak a vezetők.