Sportcast

Blogok

Sakkmester
LIVE! - 35th European Club Cup - 2019-11-10 - 16 - Ulcinj, Montenegro - Rapport Richárddal, Lékó Péterrel, Berkes Ferenccel
A résztvevők listáját ITT találod -    A hétfordulós csapatversenynek túl vagyunk a kisebbik felén - A harmadik fordulóban győzelemmel mutatkozott be csapatában, a Padovában a magyar éljátékos: Rapport Richárd, aki a magyarokat foglalkoztató dán Koge SK éltáblását, a 2625 élőpontos Hammer Jon Ludvigot győzte le - Csapattársa Lékó Péter döntetlent játszott Bánusz Tamással  - A Padova 4:2 arányban hozta a mérkőzést és a magyar érintettségű csapatok között az egyedüli 6 pontos - Berkes Ferenc csapata a szintén olasz Club64 3:3-as döntetlent ért el a magasabban rangsorolt izraeli Beer Shevával szemben - Berkes a 2601 élőpontos Efimenko Zaharral remizett - Papp Gábor, Bagi Máté, Varga Zoltán, Csonka Attila vereséget szenvedett - A hölgyek versenyén Hoang Thanh Trang és csapata is döntetlenezett és a mai negyedik fordulóban az egyik sztárcsapat, a rajtlista második Monte Carloval mérkőznek meg - a férfiak mezőnyében a negyedik kiemelt Padova a kilencedik Beer Shevaval találkozik.
9 Nyíl
Peter Wright jól otthagyta Cross-t
Az alsó ág négy nyolcaddöntőjét rendezték szerdán, ezúttal már 10 nyertes legre mentek a csaták.
Katarzis nélkül
Vér, veríték és könnyek
Igen, szerintem is hatásvadász a cím, de ez most így alakult.
USAracing
Bubba Wallace a kamerák előtt büszkélkedett azzal, hogy direkt manipulálta a NASCAR texasi futamát
A helyzet pikantériája, hogy simán elsikkadhatott volna a sztori, ha a versenyző tartani tudja a száját.  [...] Bővebben!