Makra Noémi negyedik felemás korláton

2015.06.20. 16:03

A tornász Makra Noémi a negyedik helyen végzett felemás korláton a Bakuban zajló Európa Játékok szombati versenynapján.

A magyar versenyző - aki a harmadik helyen jutott a döntőbe - 12,733 pontszámot kapott.

A női vízilabda-válogatott az ötödik helyen végzett: Mihók Attila tanítványai a helyosztón a nagyszünetben még háromgólos hátrányban voltak, végül azonban 10-9-re legyőzték a holland csapatot. A női pólósok tornája egyben ifjúsági (17 éven aluliak) Európa-bajnokság is volt.

A sportlövők versenyében a már riói kvótás Tobai-Sike Renáta, valamint Csonka Zsófia sem jutott döntőbe sportpisztolyban, a kerékpárosok között a női országúti mezőnyversenyben Király Mónika a 26. lett, míg műugrásban Ligárt Ábel 3 méteren a 30. helyen zárt. (MTI)