Jusztina
12 °C
23 °C

Európa Liga: 10 góllal ment tovább a Minszk

2010.07.22. 22:58

A labdarúgó Európa Liga-selejtező 2. fordulójának csütörtöki visszavágóin:


Karpaty Lviv (ukrán)-KR Reykjavík (izlandi) 3-2 (2-0)
Tj.: a Karpaty Lviv kettős győzelemmel, 6-2-es összesítéssel

Dacia Chisinau (moldovai)-Kalmar FF (svéd) 0-2 (0-1)
Tj.: a Kalmar 2-0-s összesítéssel

Dinamo Tbiliszi (grúz)-Gefle IF (svéd) 2-1 (0-0)
Tj.: a Dinamo Tbiliszi kettős győzelemmel, 4-2-es összesítéssel

Randers FC (dán)-Gorica (szlovén) 1-1 (1-0)
Tj.: a Randers 4-1-es összesítéssel

APOEL FC (ciprusi)-FK Tauras (litván) 3-1 (1-0)
Tj.: az APOEL kettős győzelemmel, 6-1-es összesítéssel

FC Iskra (moldovai)-IF Elfsborg (svéd) 0-1 (0-0)
Tj.: az Elfsborg kettős győzelemmel, 3-1-es összesítéssel

KF Tirana (albán)-FC Utrecht (holland) 1-1 (1-1)
Tj.: az Utrecht 5-1-es összesítéssel

Dinamo Bucuresti (román)-Olimpia Balti (moldovai) 5-1 (3-0)
Tj.: a Dinamo Bucuresti kettős győzelemmel, 7-1-es összesítéssel

FC Vaduz (liechtensteini)-Bröndby (dán) 0-0
Tj.: a Bröndby 3-0-s összesítéssel

Dundalk (ír)-Levszki Szófia (bolgár) 0-2 (0-2)
Tj.: a Levszki Szófia kettős győzelemmel, 8-0-s összesítéssel

Vikingur (feröeri)-Besiktas (török) 0-4 (0-4)
Tj.: a Besiktas kettős győzelemmel, 6-0-s összesítéssel

Wisla Kraków (lengyel)-FC Siauliai (litván) 5-0 (1-0)
Tj.: a Wisla Kraków kettős győzelemmel, 7-0-s összesítéssel

Ruch Chorzów (lengyel)-Valletta (máltai) 0-0
Tj.: a Ruch Chorzów 1-1-es összesítéssel, idegenben szerzett góllal

Bnei Jehuda (izraeli)-Shamrock Rovers (ír) 0-1 (0-0)
Tj.: a Shamrock Rovers 2-1-es összesítéssel

Sant Juliá (andorrai)-MyPa (finn) 0-1 (0-1)
Tj.: a MyPa kettős győzelemmel, 4-0-s összesítéssel

HNK Sibenik (horvát)-Anorthoszisz Famaguszta (ciprusi) 0-3 (0-2, 0-2, 0-3) - hosszabbítás után
Tj.: az Anorthoszisz Famaguszta 3-2-es összesítéssel

korábban:
Győri ETO-FK Atyrau (azeri) 2-0 (0-0)
Továbbjutott: a Győri ETO kettős győzelemmel, 5-0-s összesítéssel

NK Maribor (szlovén)-Videoton FC 2-0 (1-0)
Tj.: a Maribor 3-1-es összesítéssel

Mika (örmény)-FK Rabotnicski (macedón) 0-0
Tj.: az FK Rabotnicski 1-0-ás összesítéssel

FK Teteks (macedón)-FK Ventspils (lett) 3-1 (2-0)
Tj.: az FK Teteks 3-1-es összesítéssel

Torpedo Zsodino (fehérorosz)-OFK Beograd (szerb) 0-1 (0-0)
Tj.: az OFK Beograd 3-2-es összesítéssel

Dukla (szlovák)-FC Zesztafoni (grúz) 1-0 (1-0)
Tj.: az FC Zesztafoni 3-1-es összesítéssel

Mogren Budva (montenegrói) - Maccabi Tel-Aviv (izraeli) 2-1 (0-1)
Tj.: a Maccabi Tel-Aviv 3-2-es összesítéssel

Spartak Zlatibor (szerb)-Differdange (luxemburgi) 2-0 (1-0)
Tj.: a Spartak Zlatibor 5-3-as összesítéssel

FK Karabah (azeri)-Portadown (északír) 1-1 (0-0)
Tj.: az FK Karabah 3-2-es összesítéssel

TPS Turku (finn)-Cercle Bruges (belga) 1-2 (1-0)
Tj.: a Cercle Bruges 2-2-es összesítéssel, idegenben szerzett több góllal

Dnyepr Mogiljev (fehérorosz)-Stabaek (norvég) 1-1 (0-1)
Tj.: a Dnyepr Mogiljev 3-3-as összesítéssel, idegenben szerzett több góllal

Siroki Brijeg (bosnyák)-Austria Wien (osztrák) 0-1 (0-0)
Tj.: az Austria Wien 3-2-es összesítéssel

FK Jelgava (lett)-Molde (norvég) 2-1 (2-1)
Tj.: a Molde 2-2-es összesítéssel, idegenben szerzett góllal

Baník Ostrava (cseh)-WIT Georgia (grúz) 0-0
Tj.: a Baník Ostrava 6-0-ás összesítéssel

JK Sillama:e (észt)-Dinamo Minszk (fehérorosz) 0-5 (0-3)
Tj.: a Dinamo Minszk kettős győzelemmel, 10-1-es összesítéssel

Rapid Wien (osztrák)-FK Suduva (litván) 4-2 (1-0)
Továbbjutott: a Rapid Wien kettős győzelemmel, 6-2-es összesítéssel

Bangor City (walesi)-Honka Espoo (finn) 2-1 (0-1)
Tj.: a Bangor City 3-2-es összesítéssel

SP Tre Penne (San Marinó-i)-Zrinjski (bosnyák) 2-9 (1-4)
Tj.: a Zrinjski kettős győzelemmel, 13-3-as összesítéssel

Olimpiakosz (görög)-Besa Kavaje (albán) 6-1 (0-0)
Tj.: az Olimpiakosz kettős győzelemmel, 11-1-es összesítéssel

FK Borac (bosnyák)-FC Lausanne (svájci) 1-1 (0-0)
Tj.: az FC Lausanne 2-1-es összesítéssel

Sporting Fingal (ír)-Marítimo (portugál) 2-3 (0-1)
Tj.: a Marítimo kettős győzelemmel, 6-4-es összesítéssel

Cibalia Vinkovci (horvát)-Cliftonville (északír) 0-0
Tj.: Cliftonville 1-0-ás összesítéssel

Buducnost Podgorica (montenegrói)-FK Baku (azeri) 1-2 (0-2)
Tj.: a Buducnost Podgorica 4-2-es összesítéssel

Breidablik (izlandi)-Motherwell (skót) 0-1 (0-1)
Tj.: a Motherwell kettős győzelemmel, 2-0-ás összesítéssel