Vilma
-7 °C
4 °C

Férfi kézilabda-bajnokság

2003.01.20. 15:48
Csoportbeosztás
A csoport B csoport C csoport D csoport
Tunézia Németország Franciaország Svédország
Spanyolország Izland Oroszország Dánia
Jugoszlávia Portugália Horvátország Algéria
Kuvait Katar Szaúd-Arábia Egyiptom
Marokkó Ausztrália Magyarország Szlovénia
Lengyelország Grönland Argentína Brazília

Csoportmérkőzések, A csoport
2003. Január 20., hétfő
16.30 Tunézia - Kuvait
19.30 Jugoszlávia - Lengyelország
21.30 Spanyolország - Marokkó
2003. Január 21., kedd
16.30 Kuvait - Jugoszlávia
19.30 Marokkó Tunézia
21.30 Lengyelország - Spanyolország
2003. Január 23., csütörtök
16.30 Marokkó - Kuvait
19.30 Tunézia - Lengyelország
21.30 Spanyolország - Jugoszlávia
2003. Január 25., szombat
17.00 Spanyolország - Kuvait
19.00 Jugoszlávia - Tunézia
21.00 Lengyelország - Marokkó
2003. Január 26., vasárnap
17.00 Tunézia - Spanyolország
19.00 Jugoszlávia - Marokkó
21.00 Kuvait - Lengyelország

Csoportmérkőzések, B csoport
2003. Január 20., hétfő
15.15 Németország - Katar
18.00 Izland - Ausztrália
20.00 Portugália - Grönland
2003. Január 21., kedd
15.15 Ausztrália - Németország
18.00 Grönland - Izland
20.00 Katar - Portugália
2003. Január 23., csütörtök
15.15 Németország - Grönland
18.00 Ausztrália - Katar
20.00 Izland - Portugália
2003. Január 25., szombat
16.15 Portugália - Németország
18.15 Izland - Katar
20.15 Grönland - Ausztrália
2003. Január 26., vasárnap
17.15 Németország - Izland
19.15 Portugália - Ausztrália
21.15 Katar - Grönland

Csoportmérkőzések, C csoport
2003. Január 20., hétfő
16.00 Oroszország - Magyarország
18.00 Horvátország - Argentina
22.00 Franciaország - Szaúd-Arábia
2003. Január 21., kedd
16.00 Argentina - Oroszország
19.00 Szaúd-Arábia - Horvátország
21.00 Magyarország - Franciaország
2003. Január 23., csütörtök
16.00 Oroszország - Horvátország
19.00 Magyarország - Szaúd-Arábia
21.00 Franciaaország - Argentina
2003. Január 25., szombat
16.00 Argentína - Magyarország
18.00 Horvátország - Franciaaország
20.00 Oroszország - Szaúd-Arábia
2003. Január 26., vasárnap
16.00 Horvátország - Magyarország
18.00 Szaúd-Arábia - Argentína
20.00 Franicaország - Oroszország

Csoportmérkőzések, D csoport
2003. Január 20., hétfő
16.00 Algéria - Brazília
19.30 Svédország - Egyiptom
21.30 Dánia - Szlovénia
2003. Január 21., kedd
16.00 Egyiptom - Algéria
19.30 Szlovénia - Svédország
21.30 Brazília - Dánia
2003. Január 23., csütörtök
16.00 Szlovénia - Egyiptom
19.30 Svédország - Brazília
21.30 Dánia - Algéria
2003. Január 25., szombat
14.00 Algéria - Svédország
19.00 Brazília - Szlovénia
21.00 Dánia - Egyiptom
2003. Január 26., vasárnap
17.00 Svédország - Dánia
19.00 Egyiptom - Brazília
21.00 Algéria - Szlovénia