Eddig tartott Hangáék veretlensége

2017.10.20. 21:36 Módosítva: 2017.10.20. 21:47

A szezonban először szenvedett vereséget a Barcelona, az Euroliga második fordulójában ugyanis Hangáék 90-82–re alulmaradtak a szerb Crvena zvezda ellen. A magyar játékos 10 pontot dobott.

A belgrádiak végig uralták a meccset, de a spanyol csapat nem omlott össze, folyamatosan ott volt a nyakukon. Három perccel a vége előtt Hanga kétpontosával először szerezte meg a Barcelona a vezetést a meccsen, a montenegrói Milko Bjelica azonban ezt követően bő fél perc alatt berámolt öt pontot, a meccs végéig pedig egy 8-0–s futással be is biztosította a győzelmet a Crvena Zvezda.

Hanga több mint 21 percet játszott, ez alatt 10 pontot dobott, leszedett két lepattanót és kiosztott egy gólpasszt, valamint egy blokkja is volt.

A Barcelona a spanyol bajnokságban ugyanakkor továbbra is veretlen, így továbbra is a tabella első helyén állnak.