Keresés

18 találat az Indexről, és a környékéről.

Michelisz a túraautózás csúcsán, történelmet írt

2019.12.15. 14:34 Módosítva: 2019-12-16 16:44:31
Drámai végjáték után nyerte Michelisz Norbert a túraautó-világkupát (WTCR), a magyar autósport első nagy nemzetközi címét szerezve. Michelisz útja a 3,5 lóerős, házi készítésű terepgokarttól kezdve a szimulátoros versenyzésen át a túraautózás csúcsáig.

2019 december 16., 20:40

Michelisz: Volt egy pillanat, amikor azt gondoltam, ennek vége Michelisz: Volt egy pillanat, amikor azt gondoltam, ennek vége

A WTCR újdonsült bajnoka részletesen elmesélte, milyen technikai hiba sodorta veszélybe a végső győzelmét. A rajtrácson is titkolózniuk kellett. Arról is beszélt, hogy nem kényelmesedik el a bajnoki cím után, és azt akarja tudni, meddig fokozható a vezetői teljesítménye.

2019 december 15., 08:01
  • Percről percre

Michelisz hihetetlen dráma után a WTCR-bajnoka Michelisz hihetetlen dráma után a WTCR-bajnoka

Egy futamgyőzelem, egy esős kicsúszás utáni mentés és egy technikai hiba után is Michelisz Norbert lett a túraautó-világkupa legjobbja a malajziai körömrágós szezonzárón.

2019 december 13., 17:12

Michelisz: Nyomni fogom neki Michelisz: Nyomni fogom neki

A tökéletes nap után sem dőlhet hátra a WTCR-ben vezető Michelisz Norbert, aki a megterhelő péntek után külön örül, hogy szombaton kap egy kis pihenőt.
Michelisz: Olyan erőt érzek, amit két éve nem

2019.12.11. 17:54 Módosítva: 2019-12-13 06:18:26
Michelisz Norbert nyugodtan, de nem hátradőlve várja a WTCR 2019-es szezonzáróját, ahol az erős csapatra támaszkodik majd. Két éve üldözőként alulmaradt, most üldözöttként próbálkozik újra a bajnoki címért.

2019 december 10., 19:18

A magyar motorsport legnagyobb sikere előtt Michelisz A magyar motorsport legnagyobb sikere előtt Michelisz

1906-ban Szisz Ferenc nyerte a legelső Grand Prix-t, de volt már F1-pilótánk és motoros világbajnokunk is. Épp itt az ideje, hogy a magyar autóversenyzésnek is legyen nemzetközi bajnoka, Michelisz Norbert ezt elérheti a hétvégén.