Hajdú B. és Gundel Takács kommentálja a magyar csoportmeccseket
További Média cikkek
- Puzsér Róbert és a Fókuszcsoport is nekiment Dancsó Péternek
- Ahol egy démon simán elmegy gyorsétterembe dolgozni
- Az Apatigris inkább házimacska, de kandúrkodni vágyik
- Meghalt Joe Ruby, a Scooby-Doo rajzfilmsorozat egyik alkotója
- Van olyan fajtája a szexuális erőszaknak, amiről én is most hallottam először
A Nemzeti Sport közzétette az idei futball-Eb csoportmeccseinek teljes közvetítési sorrendjét, amiből kiderült, hogy a biztos három magyar összecsapás közül kettőt Hajdú B. István, egyet pedig Gundel Takács Gábor közvetít. Előbbi a június 14-i Ausztria, illetve a június 22-i Portugália elleni meccset, utóbbi a június 18-i mérkőzést Izlanddal.
Egy riporter (a másik kettő Knézy Jenő és Székely Dávid) egy napon csak egy meccset kommentál, az utolsó csoportmeccseken történő átfedés miatt pedig az M4 mellett a Duna TV-n adják majd a csoportmeccseket. Ez itt a teljes menetrend június 10-től június 22-ig:
Június 10., péntek
21.00: Franciaország–Románia – Hajdú B. István
Június 11., szombat
15.00: Albánia–Svájc – Knézy Jenő
18.00: Wales–Szlovákia – Székely Dávid
21.00: Anglia–Oroszország – Gundel Takács Gábor
Június 12., vasárnap
15.00: Törökország–Horvátország – Knézy Jenő
18.00: Lengyelország–Észak-Írország – Gundel Takács Gábor
21.00: Németország–Ukrajna – Hajdú B. István
Június 13., hétfő
15.00: Spanyolország–Csehország – Székely Dávid
18.00: Írország–Svédország – Knézy Jenő
21.00: Belgium–Olaszország – Gundel Takács Gábor
Június 14., kedd
18.00: Ausztria–Magyarország – Hajdú B. István
21.00: Portugália–Izland – Székely Dávid
Június 15., szerda
15.00: Oroszország–Szlovákia – Knézy Jenő
18.00: Románia–Svájc – Gundel Takács Gábor
21.00: Franciaország–Albánia – Székely Dávid
Június 16., csütörtök
15.00: Anglia–Wales – Hajdú B. István
18.00: Ukrajna–Észak-Írország – Székely Dávid
21.00: Németország–Lengyelország – Gundel Takács Gábor
Június 17., péntek
15.00: Olaszország–Svédország – Székely Dávid
18.00: Csehország–Horvátország – Knézy Jenő
21.00: Spanyolország–Törökország – Gundel Takács Gábor
Június 18., szombat
15.00: Belgium–Írország – Knézy Jenő
18.00: Izland–Magyarország – Gundel Takács Gábor
21.00: Portugália–Ausztria – Hajdú B. István
Június 19., vasárnap
21.00: Románia–Albánia – Székely Dávid (Duna)
21.00: Svájc–Franciaország – Hajdú B. István
Június 20., hétfő
21.00: Oroszország–Wales – Knézy Jenő (Duna)
21.00: Szlovákia–Anglia – Gundel Takács Gábor
Június 21., kedd
18.00: Ukrajna–Lengyelország – Knézy Jenő (Duna)
18.00: Észak-Írország–Németország – Gundel Takács Gábor
21.00: Csehország–Törökország – Székely Dávid (Duna)
21.00: Horvátország–Spanyolország – Hajdú B. István
Június 22., szerda
18.00: Izland–Ausztria – Gundel Takács Gábor (Duna)
18.00: Magyarország–Portugália – Hajdú B. István
21.00: Olaszország–Írország – Székely Dávid
21.00: Svédország–Belgium – Knézy Jenő (Duna)
Ma egyébként a Youtube élőben közvetíti a párizsi szurkolói zónában fellépő David Guetta fellépését, amit ezen a linken lehet majd követni 22:50-től azoknak, akik mondjuk nem akarják megnézni a francia lemezlovászt élőben a Szigeten. Guetta írta egyébként az idei EB hivatalos dalát is.