Hosszú évek óta próbáljuk visszahozni és erősíteni a magyar közéleti sajtóból szinte teljesen kikopó tárcanovella műfaját. A lap belsős munkatársai és a legkiválóbb hazai írók közül nagyon sokan vállalták azt a történelmi feladatot, hogy újra megszerethessük ezt a csodálatos műfajt.
MEGVESZEMTovábbra is Elvis Presley és a Beatles vezeti a hamis autogramok toplistáját, akárcsak két éve, amikor először készült ilyen becslés az Egyesült Államokban. Aláírásaiknak még a fele sem igazi, autogramjaik többségét mások vetették papírra vagy tárgyakra. A harmadik Neil Armstrong űrhajós, aki először járt a Holdon. Az ő aláírását azért hamisítják sokan, mert nagyon ritkán volt hajlandó autogramot adni.
A lista élmezőnyébe került John F. Kennedy, az Egyesült Államok néhai elnöke - akivel 1963-ban merénylet végzett -, továbbá Michael Jackson popsztár is. A talmi autogramok gyártói elsősorban sztárok titkárai és titkárnői. Munkaadóik helyett körmölték a nevüket papírra a rajongók kérésére, akik általában postán írtak a filmstúdióknak. Fél évszázada még egyáltalán nem volt piaci értékük a sztárautogramoknak, a filmcsillagok stábjának tagjai csakis azért írtak és küldtek autogramokat, hogy örömet szerezzenek a hírességek híveinek.