Keresés
Blog.hu
Fórum
Indavideó
Economx
Dívány
Totalcar
Femina
Port
We ❤︎ Budapest
Velvet
Inda
Címlap
Rovatok
Friss hírek
Economx
Dívány
Totalcar
Femina
Port
We ❤︎ Budapest
Velvet
Inda
AI Summit 2024
Tusványos 2024
2024. 07. 27. szombat
Olga, Liliána
EUR
390,90
Ft
USD
360,09
Ft
GBP
463,31
Ft
BUX
73 174
Ft
OTP
18 600
Ft
MOL
2 812
Ft
16 °C
33 °C
Belföld
Külföld
Gazdaság
Kult
Vélemény
Tech-Tud
Sport
Fomo
24 Óra
Blog
Videó
Podcast
Olimpia percről percre
Közvetítés
Olimpia - 07.27. - Percről percre
Meghalt egy edző a párizsi olimpiai faluban
18:00
Itt az olimpia hivatalos dala, a Hello World
17:50
Ausztrál arany a női kerékpárosok időfutamán
17:32
Meghalt egy edző a párizsi olimpiai faluban
17:27
A spanyol fociválogatott máris továbbjutott a csoportjából
17:19
Fesztiválhangulatban tekernek a bringások
Vívás
19:25
Női párbajtőr egyéni
Elődöntő
Úszás
21:50
Férfi 4x100 m-es gyorsváltó
Döntő
Asztalitenisz
22:15
Női egyes
Női egyes, 1. forduló
Galéria
A nap képei
>
Párizs minket is várt: az Index helyszíni stábja is rácsatlakozott az olimpiára
A németek nagy Eb-találmánya az olimpián kényszerű, mégis teljesen természetes
Van itt minden, mint a búcsúban: két magyar aranytól tízig nyúlik a párizsi olimpiai jóslás
Több mint fél évszázada fennálló rekord is várja a párizsi olimpia sztárjait
Sport
Szocsi 2014
Menetrend
Cikkek
Naptár
Menetrend
Éremtábla
Sportágak
Magyarok
február 11., kedd
06:00
CURLING (női)
Csoportkör, 2. forduló
Végeredmény
Svájc – Dánia
7 - 6
06:00
CURLING (női)
Csoportkör, 2. forduló
Végeredmény
Svédo. – Kanada
3 - 9
06:00
CURLING (női)
Csoportkör, 2. forduló
Végeredmény
Oroszo. – Egy. Áll.
9 - 6
06:00
CURLING (női)
Csoportkör, 2. forduló
Végeredmény
Dél-K. – Japán
12 - 7
07:00
SZABADSTÍLUSÚ SÍ (női)
Slopstyle, Selejtező
Végeredmény
1.
Howell
2.
Lamarre
3.
Summerhayes
88,8
85,4
84
10:30
SZABADSTÍLUSÚ SÍ (női)
Slopstyle, Döntő
Végeredmény
Howell
Logan
Lamarre
94,2
85,4
85
11:00
SÍFUTÁS (női)
Sprint, szabadstílus, Sprint, selejtező
Végeredmény
1.
Falla
2.
Visnar
3.
Björgen
2:32,07
2:32,47
2:33,17
11:00
SNOWBOARD (férfi)
Félcső, Félcső, selejtező
Végeredmény
1.
White
2.
Hirano
3.
Hiraoka
95,75
92,25
92,25
11:00
CURLING (férfi)
Csoportkör, 3. forduló
Végeredmény
Kanada – Svédo.
6 - 7
11:00
CURLING (férfi)
Csoportkör, 3. forduló
Végeredmény
Egy. Áll. – Kína
4 - 9
11:00
CURLING (férfi)
Csoportkör, 3. forduló
Végeredmény
Nagy-Br. – Németo.
7 - 6
11:00
CURLING (férfi)
Csoportkör, 3. forduló
Végeredmény
Norvégia – Oroszo.
9 - 8
11:00
JÉGKORONG (női)
B csoport, 2. forduló
Végeredmény
Németo. – Svédo.
0 - 4
11:25
SÍFUTÁS (férfi)
Sprint, szabadstílus, Sprint, selejtező
Végeredmény
1.
Hattestad
2.
Usztyugov
3.
Pellegrino
3:28,35
3:30,26
3:30,38
13:00
SÍFUTÁS (női)
Sprint, szabadstílus, Sprint, negyeddöntő
Végeredmény
1.
Falla
2.
Nilsson
3.
Herrmann
2:33,23
2:34,01
2:34,87
13:25
SÍFUTÁS (férfi)
Sprint, szabadstílus, Sprint, negyeddöntő
Végeredmény
1.
Jönsson
2.
Peterson
3.
Hellner
3:33,20
3:33,34
3:33,62
13:45
GYORSKORCSOLYA (női)
500 méter, 500 méter, 1. futam
Végeredmény
1.
Li
2.
Fatkulina
3.
Csang
0:37,42
0:37,57
0:37,58
13:56
SÍFUTÁS (női)
Sprint, szabadstílus, Sprint, elődöntő
Végeredmény
1.
Falla
2.
Fabjan
3.
Ingemarsdotter
2:35,80
2:36,02
2:36,05
14:06
SÍFUTÁS (férfi)
Sprint, szabadstílus, Sprint, elődöntő
Végeredmény
1.
Hattestad
2.
Peterson
3.
Glöersen
3:36,33
3:36,48
2:36,95
14:22
SÍFUTÁS (női)
Sprint, szabadstílus, Sprint, döntő
Végeredmény
Falla
Östberg
Fabjan
2:32,07
2:34,18
2:34,13
14:30
SÍFUTÁS (férfi)
Sprint, szabadstílus, Sprint, döntő
Végeredmény
Hattestad
Peterson
Jönsson
3:38,39
3:39,61
3:58,13
15:30
SZÁNKÓ (női)
Egyes, Egyes, 3. futam
Végeredmény
1.
Geisenberger
2.
Hüfner
3.
Hamlin
0:49,765
0:50,048
0:50,165
15:34
GYORSKORCSOLYA (női)
500 méter, 500 méter, 2. futam
Végeredmény
Li
Fatkulina
Boer
0:74,70
0:75,06
0:75,48
16:00
BIATLON (női)
10 km-es üldözéses, 10 km-es üldözéses verseny
Végeredmény
Domracseva
Berger
Gregorin
29:30,70
30:08,30
30:12,70
16:00
MŰKORCSOLYA (vegyes)
Párosok, Páros rövidprogram
Végeredmény
1.
Voloszozsar, Trankov
2.
Savchenko, Szolkowy
3.
Sztolbova, Klimov
84,17
79,64
75,21
16:00
SNOWBOARD (férfi)
Félcső, Félcső, elődöntő
Végeredmény
1.
Podladtchikov
2.
Bretz
3.
Callister
87,5
83
79,5
16:00
CURLING (női)
Csoportkör, 3. forduló
Végeredmény
Nagy-Br. – Egy. Áll.
12 - 3
16:00
CURLING (női)
Csoportkör, 3. forduló
Végeredmény
Dél-K. – Svájc
6 - 8
16:00
CURLING (női)
Csoportkör, 3. forduló
Végeredmény
Dánia – Japán
3 - 8
16:00
CURLING (női)
Csoportkör, 3. forduló
Végeredmény
Kína – Oroszo.
7 - 5
16:00
JÉGKORONG (női)
B csoport, 2. forduló
Végeredmény
Oroszo. – Japán
2 - 1
17:20
SZÁNKÓ (női)
Egyes, Egyes, 4. futam
Végeredmény
Geisenberger
Hüfner
Hamlin
3:19,768
3:20,907
3:21,145
18:30
SÍUGRÁS (női)
Normálsánc, egyéni, Normálsánc, 1. forduló
Végeredmény
1.
Vogt
2.
Mattel
3.
Takanasi
126,8
125,7
124,1
18:30
SNOWBOARD (férfi)
Félcső, Félcső, döntő
Végeredmény
Podladtchikov
Hirano
Hiraoka
94,75
93,5
92,25
19:25
SÍUGRÁS (női)
Normálsánc, egyéni, Normálsánc, döntő
Végeredmény
Vogt
Iraschko-Stolz
Mattel
126,8
120,2
125,7
Előző nap
Következő nap
Menetrend